• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

12. marca 2017 
@boska79 na moj vkus tam bolo malo miesta, ale niekto moze byt spokojny.... :wink:
31. máj 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 aky kocik mas na zimu? No..som dost narocna na kociky... takze ja si za svojom stojim a so vkusom to nic nema spolocne:slight_smile:
31. máj 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 presne aj ja som mala 3 rocneho a pohoda aj v zime :wink:
31. máj 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka presne ako pises kamienky sa daju jednoducho poriesit tou taskou :wink: :wink: :wink: :wink:
31. máj 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a mne pride brio prave pre take babo,ktore uz sedi pevne ako vyborny kociarik, kym je drobanko tak ma tendenciu sa akoby zosmykavat mozno aj do bokov, lebo tam veeeeela miesta :slight_smile: ale mozno tak od roku kludne aj do 3,5 :wink: :wink:
31. máj 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 na zimu a od narodenia Concord Fusion, tak po nom sa mi asi vsetky kociky zdaju male.... :wink:
zalezi aj na aky priestor bol zvyknuty aj maly a podotykam, ze moj maly mal v 13 mesiacoch 12-13 kilov....Na zimu som chcela otocny, tak preto som chcele Brio, ale pre mojho valibuka v Logeri bol tesny... Mozno keby moj prvy kocik bol Brio, tak priestor neriesim...len som to stale porovnavala s Fusionom...a pri nom som aj ostala... :slight_smile: Kazdemu sedi nieco ine :wink:
31. máj 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka - tuto hod ten navrh, lebo vela bab ani nevie o tej druhej teme :grinning: :grinning: a pridali by sa
31. máj 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
hladam baby, ktore maju problem s pluskom aj po nalepeni lepiek na kolieska
31. máj 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@duplicka myslim, ze to by som im osobne sla ten kocik oplieskat o hlavu az do holandska :grinning:
31. máj 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
31. máj 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 ved ano...
31. máj 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duplicka a verim, ze to by nas tu bolo viac. vsetky slovenske nadavky by som im tam vystruhala :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duplicka ty nahodou nevies ako to je s tymi vystuzami v strieske ak je strieska sita na mieru? daju sa prehodit z aktualnej striesky?
31. máj 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka Ja sa k tebe pridam, kde treba hladat to vyrobne cislo?
1. jún 2012 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats myslis tu jednu vystuz,co je vsita alebo tie tyce,co vyberas?
1. jún 2012 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka uz ti to doslo?
1. jún 2012 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky a tie co maju allblacka -vibruju tiez tie kolieska?
1. jún 2012 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Este nie, mozno dnes, nepocula si od nej, ci to poslala?
1. jún 2012 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka myslim,ze potvrdila platbu a ze to posiela.ale v pondelok bol sviatok ,v utorok tiez vsetci volno.opytam sa jej,kedy to odoslala.
1. jún 2012 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka prave som pozrela poslednu spravu od nej,posielala s hermesom,to si pockas Take DVA tyzdne:grinning:ja som cakala na jeden balik 3tyzdne z rakuska do rakuska.
1. jún 2012 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian No super :grinning: Ale nevadi, vsak aj tak je teplo, len som zvedavaaaa. Ale aspon viem, ze jej peniaze prisli, dakujem :slight_smile:
1. jún 2012 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co som kupila strechu na beecko, je kvalitna, s pevnej latky, mickey mausova, kedze namiesto beecka mam brio, je mi na dve veci.. Ak by niekto mal zaujem ..
1. jún 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian myslim, ze ked mi niekto tu striesku usije, tak bude absolutne bez vystuze, ako si ju namontujem na striesku? su tie vystuze na strieske odnimatelne?
1. jún 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ano,striesky su uplne bez vystuze.vyvlecies obe vystuhy a navlecies na druhu striesku :wink:
1. jún 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats no jednu pri gombikoch ti musia nasit,ta je pevna.ale tie dve sa daju vytiahnut,inac nevies strechu vymenit.pisem ako Tatar,ale chapes,nie?:grinning::grinning:
1. jún 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aanetta @kilian - dakujem za rady :slight_smile: a orginalna strieska sa teda dodava tiez len s jednou vystuzou, tou zadnou?
nasla som jednu cesku co sije za rozumne ceny, ale neviem. bojim sa, ze to nebude 100% sediet a porazi ma potom :grinning:
1. jún 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ked zvlecies tvoju limetku,tak jedna vystuz je vsita.bez tej,ked ti niekto usije strechu,to nebude nic moc :grinning:
1. jún 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats ja ju mam s vystuzou, pevna kostica.. A este sa tam dava vystuz z kocika
1. jún 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats to je pri kazdej originalnej.
1. jún 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats nechces mOju? Kocka co to sila tam davala hrubu vystuz ;) je ich vraj problem zohnat, tak zalezi co tam kto dava aku
1. jún 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok