• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

18. mája 2017 
@mycats fialova?hmmmmn,pre chlapca eeeee
2. jún 2012 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
2. jún 2012 o 00:59 • marulka83
@kilian ved nekupim, ale strasne je pekne. ja mam maleho takeho dievcenskeho, tak nemozem vymyslat s farbami :grinning: keby som mu hodila suknicku, tak nikto nevie, ze je to chlapec :grinning:
2. jún 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Naše bee plus :slight_smile:
2. jún 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@dastien klobuk dole,nadhera.
2. jún 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dastien este do zadu si vloz kosticu, lebo ta strieska akoby pada, ci mas?
2. jún 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duplicka to este nieje dokoncene :slight_smile: ani diery na podlozke niesu este vysite.a na tu striesku musim este cosi vymysliet nejaku vystuz.aby to nepadalo ten zadok
2. jún 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dastien som si myslela, na to pouzi hrubu kosticu,taku co sa vsiva napr do svadobnych siat na spodok :wink:
2. jún 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka a to kde mam kupit take?
2. jún 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dastien hmmm dumkam kde som to ja pozhanala, skusim posnorit:slight_smile:
2. jún 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jún 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka dakujeeeeeem velmi pekne
2. jún 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dastien Ja odpadnem, to je nadhera! Prave teraz, ked som si povedala, ze uz nic neobjednavam, pomoooc :slight_smile:
2. jún 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pallacinka :slight_smile: no to ja si hovorim kazdy den ze som skoncila s nakupovanim a vydrzi mi to tak dva dni :slight_smile:))))))
2. jún 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pallacinka ze je to krasne? @dastien nam urcite Take usije:grinning::grinning::grinning:
2. jún 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian No neviem, ci nezavediem na striesky take iste pravidlo, ake mam na deky :grinning: Ale fakt, tomuto sa neda odolat, to je nad vsetky moje sily :slight_smile: @dastien Hlavne ze som tu tusim vcera pisala, ze site uz nic nechcem, iba originaly, a aha ho :slight_smile: Ale vazne, ako dlho ti usitie takeho setiku trva?
2. jún 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pallacinka no vies kam smeruje ip-cko potom...
2. jún 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian Uz viem :slight_smile: A o co by si mala z mojej skromnej zbierky este zaujem (teda okrem tej tasky)? :grinning:
2. jún 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka no co mas??:grinning::grinning:
2. jún 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pallacinka vcera rano som kupila latku a poobede som sa do toho pustila a dnes to je uz skoro hotove.este na podlozke diery vysit a do tej striesky dat tu vystuz aby to peklne drzalo ten zadok ako na original strieske a je to hotove .a ake je to pravidlo na deky? :slight_smile:
2. jún 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian Vsak uz skoro nic :grinning: Denimovu, ruzovu a letnu striesku, fakt skromna zbierka v porovnani s tvojou :slight_smile:
2. jún 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dastien Ty si naozaj neskutocna :slight_smile: Strasne sa mi paci ta kombinacia farieb, pruzkov a bodiek, mala bola akurat dnes takto oblecena. A pravidlo mam, ze ked kupim novu deku, musime jednu predat, aby sa mi ich pocet nezvysoval, lebo uz ich mam velmi cez limit :slight_smile:
2. jún 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka prestne mna to napadlo ta kombinacia farieb predvcerom mala bola tiez tak oblecena prestne ako su farby na kociku a este ked som videla na nete limitovanu edicia cosatto taky pruzok cierno biely a bodky tak som vcera hned utekala kupit latku :slight_smile:) a pustila som sa do toho :slight_smile: este sa ta spytam videla som ze mas slnecnik bugaboo je to dobra vec?lebo rozmyslam ze ho aj ja kupim len neviem ci je to dobre
2. jún 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dastien ja milujem slnecniky.podla mna je super.mne nezavadzia.
2. jún 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian no lebo ten bee plus ma tu striesku taku dost malu a ked mala spi tak jej dost svieti tak neviem ci mam kupit slnecnik alebo co tam mam dat
2. jún 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dastien Nasa mala bola zasa v tom namornickom Carters oblecku, a viem, ktory kocik mas na mysli, tiez som ho obdivovala :slight_smile: Ten slnecnik je fajn, mne len vadi, ze pri skladani ho treba za kazdym davat dole. Minule sme to tu riesili a tusim niekto spominal, ze nie, no zatial som na to neprisla.
2. jún 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dastien ano,pri skladani treba dat Dole.na cameleone nie.tam ho mam na rame sportaku.
2. jún 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dastien Este mas moznost tu letnu striebornu striesku, ja mozno budem jednu predavat, no som nerozhodna- nasej malej tiez pri zaspavani vadi slnko, no s kocikom uz velmi nechodime, tak neviem.
2. jún 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka tieto farby su strasne pekne ja ich zboznujem :slight_smile: no asi ten slnecnik kupim lebo malej strasne svieti ked spi a neviem co by som jej tam miesto slnecniku mohla este dat.
2. jún 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok