• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@drake wooow na Tvoju home made missoni, mne sa Tvoja paci viac ako original :dizzy_face: kraaasna!
14. jún 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chichinka chichi:grinning::grinning:,to mi sila jedna sikovna mamina odtialto- @dastien
14. jún 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian :grinning: jaaaj :slight_smile: no sikulka velka je :slight_smile: latku si si sama zohnala? je uzasna, keby mam dievcatko, tak prekopem vsetky obchody s latkami :grinning:
14. jún 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chichinka dakujeeeeeeeeeeeeeeemv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@deyana su ozaj krasne som ich videla tej pani na profile :grinning: som zvedava co mne posle ...
14. jún 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dosa
A vies ho dat aj do hlbokej vanicky? Bugaboo baby cocoon je do L?
14. jún 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojaaa ked ten odsity sed pod nohami prelozis, tak ho das aj do vanicky... ja som ho pouzivala len do sportaku, aj to nie do bugaboo :slight_smile:
14. jún 2012 o 12:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dosa
Dakujem, som z toho jelen, objednala som si zo zahranicia fusaky bugaboo paul frank, tak dufam, ze tam sadnu...cakam dvojicky a maju sa narodit koncom oktobra, zaciatkom novembra....budem kupovat bugaboo donkey....
14. jún 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojaaa cocoon nie je do L a je supeeeerrrr, pouzivam v plusku a aj v brio vanicke :wink:
14. jún 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka
Jeeeej si ma potesila, vsak som kukala na nete, ze ma iny strih a tvar......no a tie co som objednala, maju rovnaky tvar ako cocoon.......
A pouzila si to aj s takym mesacnym, dvojmesacnym babom v hlbokej vanicke?
14. jún 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojaaa v briu vo vanicke ho mam vzdy ked s nim niekam idem a inac ho mam v bgb bee plus , mam starsi model,ale ten novsi je este lepsi. bgb fusaky maju vsetky L sed, apson co ja viem :confused: ,ten je ale super ,lebo sa ti fusak nezosuva,ale do vanicky je naj cocoon :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. jún 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na predaj sluzi bazar”
16. jún 2012 o 14:27 • lucka1206
@bebel kolko pytas za missoni?? Iba striesku nepredas??
16. jún 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nova farba petrolejova modra bude len na cameleona. :unamused:
17. jún 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, pouziva tady nektera z vas na svuj Bugaboo tu jejich prepravni tasku? :slight_smile: Narazila jsem na ni pri dokupovani prislusenstvi a asi je to fajn napad, ale davat za ni dalsi skoro 4 tisice se mi nechce :sweat_smile: Dekuju za odpoved!
17. jún 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandroybruno už je preč ...!

@ivona83 ja ju mám...
18. jún 2012 o 01:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby potia sa vam deticky na tych original modeloch, myslim tych novych inac tvarovanych
19. jún 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemozem sa dockat kedy mi pride ten nanoznik a tie tasky :sunglasses:
19. jún 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka myslis na podlozke alebo v kociku?
19. jún 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats no na podlozke kociariku, tie prve modely mali obe strany ine a tie novsie su rovnake z oboch a neviem ako to je materialovo ci je to nejaka speci latka,ze sa nepotia led na nich lezia alebo sa potia aj tak, lebo ked ano,tak bude ok sita
20. jún 2012 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka tak to ti velmi neporadim :slight_smile: aj som ju zvazovala, ale maly sa rozhodol, ze napriek teplotam chce sediet len a len na hunatej zirafke :slight_smile:
ja si myslim, ze dietatko sa pri tejto teplote bude potit na kazdom materialy. dolezite je, aby to ten material sal a aby nezostavalo mokre. to je podla mna podstata dobrej podlozky :slight_smile:
20. jún 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
starý a nový :wink:
20. jún 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “patri do bazaru”
21. jún 2012 o 15:31 • wilsonka
@andrea999 a kdeze sa ti podarilo ho kuk :slight_smile: :slight_smile: pride ti novy fakt ooovela lepsi, teda tam je naj rozdiel tie kolieska predne
21. jún 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka no je tam ešte viac vecí vylepšených...prečítaj tuto:
http://www.pishposhbaby.com/bugaboo-cameleon-3.html
vyzerá to celkom dobre,aj nové farby budú,základna aj čierna a konštrukcia celkovo pevnejšia...možno kuknem v septembri v Brne :slight_smile:
21. jún 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea999 no ano na tej stranke to som uz citala, len ma prekvapilo kdeze si nasla tie fotecky:slight_smile: porovnavacky,som myslela,ze je uz niekde vystaveny :grinning:

vraj nebudu pasovat tie nove kolesa na stary cam,ale mohli to tak poriesit nie, zeby s adokupili len nove predne
21. jún 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka fotky som našla tuto,aj video tam je : http://www.babyguygearguide.com/bugaboo-cameleon3
ešte neni nikde,vyjde v septembri..
ale zatial nič moc,všade píšu to isté...celkovo vyzerá rovnako jak starý,ale možno tie vychytávky budú fajn...to by som musela odskúšať osobne :slight_smile:
21. jún 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka nebudú veru pasovať..a ani zimné :unamused:
21. jún 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 noo do septembra ojojoj :grinning: :angry: sa tu zblaznime :grinning: :grinning: nurame ci niekde nieco nebude a presne vsade to iste

kedze su tie rpedne kolesa ine a nie napichovacky,tak by som asi do neho sla :slight_smile: aj ked mne s apacia viac allblack, ako mas ty:slight_smile:)
21. jún 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duplicka no šak ja že budem mať pokoj s tými čo mám doma a oni vymyslia zas volačo :grinning:
21. jún 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok