• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

9. októbra 2017 
zienky co je tento zac? nemozem ho v tomto prevedeni najst, len na jednej stranke sa mi zapacil
16. okt 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotka :grinning:
asi c3 nejaka limitka alebo ..? nasla som ho len v tom Sahara (hnedom) prevedeni
16. okt 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka to je podle podvozku a krytu hlubokého lůžka Bugaboo Frog, dělali ho i v červené, takže spíš starší kousek...
16. okt 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett vazne? mne sa videl uplne rovnaky ako Sahara, len farebne inak poladeny :slight_smile:
16. okt 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka ano je to Frog,nema polohovaci rukojet a ten kryt presahuje okraje korby,Cam ma polohovaci rukojet,jiny vzorek pneumatik na zadnich kolech a kryt hl.luzka ma na zip uvnitr korbicky :wink: Frog byl pro americky trh,u nas se neprodaval,az Cam pak u nas byl...
16. okt 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka to je bugaboo Frog, ale teraz vychádza podobná kolekcia classic. Bude khaki a tmavo modré prevedenie.
17. okt 2013 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajanka retro edícia na sposob froga :wink:
17. okt 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ak by ste niektora mala zaujem,predavam v bazari bee s ciernou s zltou strieskou :dizzy_face:
17. okt 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
17. okt 2013 o 10:32 • duplicka
@duplicka mrk smer bazar, filter bugaboo, su tam minimalne 2
17. okt 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rellka ma asi 3cm,je to ok
17. okt 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherine214
Ďakujem , idem objednat :slight_smile:
17. okt 2013 o 20:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr Aj ja som Lodger zvažovala a som spokojná zatiaľ. Ale odporúčam ho vidieť naživo, pretože som mala dojem ze nie všetky majú rovnakú hrúbku materiálu. Cez net som plánovala objednať šedý a naživo ma viac oslovil modrý. Šedý sa mi zdal tenší. Vnútorná vložka je viac tvarovaná do športového, ale dá sa použiť aj v hlbokom. My Lodger používame už dva týždne bez vnútornej vložky a som max spokojna.
17. okt 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zan33 díky za odpověď. Líbí se mi ten růžový s hvězdou, ale je pravda, že naživo jsem ho neviděla. Spíš jsem se bála, jestli tam není moc nakrčený, že je ten fusak dlouhý a musí se tam jakoby hodně nacpat do té hluboké korbičky.
17. okt 2013 o 22:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemusí sa nacpať :slight_smile:) A vyzerá to aj veľmi pekne :slight_smile: Tiež som chcela ten s hviezdičkou, ale práve tie mi prišli tenšie, tak som kúpila ten čo je na fotke.
17. okt 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr Bola som ti to teraz narýchlo odfotiť aby si si to vedela predstaviť :slight_smile: ale je to bez tej vnútornej vložky.
17. okt 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zan33 vypadá nádherně!!! Děkuji moc!
17. okt 2013 o 23:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherine214 to viem,ze su na bazare,ale jedna je bez koliesok a na druhu nik neopoveda :unamused:
18. okt 2013 o 01:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá kamoška potrebuje súrne poradiť, či sedí poťah sedačky z Cam2 na Cam3. Má totiž Cam3 All Black a chcela by si kúpiť poťahy limitované poťahy All white z Cam2 pre zmenu :dizzy_face:
Prosím len overené info, aby nekúpila zle :wink:
20. okt 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prípadne ma ešte napadlo, že či by ste mi nevedeli presne pomerať dĺžku a šírku rámu na sedačku pre Cam2 a Cam3 aby sme to porovnali :slight_smile:
20. okt 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes jsem vytahla z krabice bogaboo bee+ a pokousim se do nej napasovat fusak, bohuzel se mi to prilis nedari - kocarek mame do lehu (dcerce je teprve 6 mesicu) a fusak ze starsi kolekce. V horni casti je ten fusak jakoby uzsi nez sedacka - kdyz ho na operadlo navleknu, tak pne. Mate s tim nektera zkusenost? Jaky fusak pouzivate do bee plus, nepasuje tam nahodou pouze ten novejsi typ?
Zarovem mi prijde tento fusak dost slaby - pouzivate ho nektera v mraze? Nebo se vyplati koupit fusak bugaboo arctic?
Dekuji za info.
20. okt 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknel_m já v plusku měla origoš fusak, ale přímo pro Bee, je totiž ještě fusak do Cameleona, z těch starších kolekcí a mě teda ten do Bee seděl v pohodě, tenčí je, ale tak já s ní ve velké zimě nejezdila, měla jsem normální velký kočár k němu...jinak jsem tam měla i Elodie Details, přišila jsem si poutka na ty knoflíky dozadu pod stříšku a držel perfektně a ještě i Lodger Bunker, taky držel v pohodě...Ten arctic mi přijde super, ale cena absolutně zcestná, to bych za fusak prostě nedala...
20. okt 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett Děkuju za informaci - vůbec jsem netušila, že je pro bee speciální fusak :frowning2: Tento mám od známé, používala ho v camelonovi. Pokusila jsem se fusak a jeho pnutí vyfotit - bohužel je to špatně vidět, ale v té horní části se fusak uprostřed vůbec nedotýká kočárku, je napnutý.
20. okt 2013 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknel_m artic je na mrazy, klasika skor na prechod a miernu zimu....no moc to tam nesedi podla foto, mozno ten novsi typ treba
21. okt 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknel_m fusak do Bee poznáš podle toho, že vzadu má otvory na knoflíky, které se připínají pod stříšku Bee, u Cama dírky nejsou, protože Cam nemá stříšku na knoflíky a taky je ten rantl na zaháknutí za sedačku delší...a tvarově jsou ty sedačky jiné, takže je možné, že to prostě nesedí...
21. okt 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett Tak to mám skutečně fusak na Cam :frowning2:
21. okt 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teď už je jeden fusak na všechny 4 kočárky jeden, ale jak postupně ty kočárky přicházely na trhu, tak se měnily i fusaky :slight_smile: a přidávaly do nich různé otvory a průtahy :slight_smile:
21. okt 2013 o 13:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronique.ba z potahů z CAM2 lze na CAM3 použít pouze stříšku a kryt hlubokého lůžka. Nelze použít potah sportovní sedačky. U těchto generací kočárku se měnily kšíry ve sportovní sedačce a z toho důvodu nesedí tento potah.
21. okt 2013 o 13:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nemá někdo na PRODEJ ARTIC????:blush::blush::blush:
21. okt 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jsemnejkrassnejsi Mrkni na Mimibazar,dneska jsem tam viděla dva :slight_smile:
21. okt 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok