Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

jarkaza
13. júl 2017

Mala som a milovala som ho, na žiadne negatíva som neprišla, moja srdcovka 🙂

jarkaza
13. júl 2017

Mám. ho a je super, odporúčam 🙂

jarkaza
13. júl 2017

@cicushka lebo je top 🙂

jarkaza
13. júl 2017

@cicushka maxi cossi sedí na bogaboo

miriama11
13. júl 2017

@luba_buba ahoj , no ja som mala cam 2 a vanicka sa dala polohovat teraz mam cam 3 a da sa tiez a ked sa nahne vanicka tak aj do nakupneho kosika sa da v pohode dostat.ked bola mala vecsia tak som ju stale dala do sikmej polohy aby videla von.

daniela106
14. júl 2017

Ano aj ten je jrasny, ale pre mna velky 🙂

bibisk
14. júl 2017

@daniela106 tak tak, len js nemsm moznost si to tsk omrknut

luba_buba
14. júl 2017

😲 @miriama11 fiha to fakt? Teda ja som dostala ten kočík z druhej ruky zadarmo, tak ani návod ani nič k tomu nemám. Ale naozaj netuším, ako sa to dá polohovať. Dosť by mi to pomohlo, lebo malá 3,5 mesačná tam odmieta ležať, lebo nič nevidí, chce pozerať okolo. Poraď pls.

daniela106
14. júl 2017

@bibisk
Skus si pozriet v predeti.sk, oni maju dost predajni, po slovensku, a maju ho zvacsa skladom. Takze mozno nejaka blizsie pri tvojom bydlisku by bola a mozes ist omrknut. Ja sa tesim ze konecne aj v KE otvorili 🙂

jarkaza
14. júl 2017

@luba_buba stlačis na boku sedacky tie biele krúžky obidva naraz a naklonis sedačku

miriama11
14. júl 2017

@luba_buba vanicka sa tak isto polohuje ako sportova cast., na boku su take biele okruhle casti tie zatlacis a das do sikmej polohy.😉

miriama11
14. júl 2017

@luba_buba a uvidis ze aj lahsie sa ti bude nakladat do kosika

luba_buba
14. júl 2017

@miriama11
@jarkaza
:D teda, to je ako keby som ameriku objavila, paráda, ide to! Ďakujem vám, najbližšie to skúsime, len dúfam, že malá nevypadne, lebo už sa dosť dvíha.

miriama11
14. júl 2017

@luba_buba urcite nevypadne😂

bibisk
14. júl 2017

@daniela106 je v presove,ale ram ho vobec nemali,nedrzia take drahsie,zameriavaju sa na oblecenie a potreby

flavia1
14. júl 2017

@luba_buba vyhoda tohto kocika je ta korytkova spotrova cast. moja druha dcerka potrebovala vidiet, uz v styroch mesiacoch som ju dala do sportovej casti do strednej polohy, aby bidela. Pritom si nenicila chrbticu.

luba_buba
14. júl 2017

@flavia1
fíha, tak zase sa dozvedám niečo nové, ďakujem. A v akej polohe mala teda chrbátik, aby som si to vedela predstaviť, prosím? Ďakujem.

flavia1
14. júl 2017

@luba_buba akoby vo vajicku☺ skus pozriet foto na googli, aby si si to vedela lepsie predstavit..

daniela106
15. júl 2017

@bibisk
Tak potom jedine kosice aupark, tam ho maju stale ;)

nektarik
17. júl 2017

Ahojte do kocika treba este osobitne dokupit matrac vsak ? Chcem si kupit kociarik len z bazarika preto sa informujem :D

adriannasvk
17. júl 2017

@nektarik matrac? Nie netreba,jedine do sportovej casti ochrannu vlozku ale casto byva,uz sucastou.
Kocik som mala,najlepsi na svete,az mi je luto,ze deti rychlo vyrastli a zacali behat,takze od cca 10 mesiacov kocik viac tlacili ako v nom sedeli,je fantasticky,odolny,podla mna v nom aj 5 deti odchova a bez ujmy,akekolvek diely kupis bez problemov,kupovala som ho v BA jedine tam ho vtedy mali v predeti.sk a predavacka sama povedala,ze na tento jediny kocik nemali nikdy reklamaciu. Jedine minus je cena no😅 ja som zan dala aj s doplnkami cca 1800€😅 ale nelutujem.

nektarik
17. júl 2017

@adriannasvk no tak super dakujem 🙂 preto ma to napadlo lebo na stranke maju matrac do vanicky ale to je asi teda volitelne.... ano vyzera skvele a aj pre manzela co ma 2m je dobry co je tiez super 🙂

adriannasvk
17. júl 2017

@nektarik To ano,da sa kupit ako nahradny,pripadne ak si chces kocik sama poskladat,ze si nakupis diely,ale ak kupujes hotovy je urcite sucastou🙂

dapo
17. júl 2017

@nektarik matrac je standartne sucastou hlbokej casti ked sa kocik predava ako novy, ale u bazaroveho moze vselico chybat, to si treba vzdy dat pozor co presne sa predava...vsetko sa da dokupit ako nahradny diel, preto je aj ten matrac v ponuke v obchodoch

nektarik
17. júl 2017

@adriannasvk @dapo dakujem pekne, pomohli ste mi 🙂

annamariapodolska
20. júl 2017

Prosim vas sedi strieska a kryt vanicky Buffala na Donkey? Dakujem 🙂

nektarik
20. júl 2017

Prosím neviete ci sedia zimne kolesa na Cameleon3 aj z Cam.1alebo 2 ? Dakujem

dapo
20. júl 2017

@nektarik nie, na cam3 das len kolesa cam3...naopak to ide, kolesa z cam3 sa daju dat aj na cam1 a 2 s pouzitim adapterov

nektarik
26. júl 2017

Ahojte idem Vas zase pootravovat. Uz mam kocik doma a aj Vam sa tak kyve rucka ? Ked som ho skusala na predajni aj tam sa kyvala ale tak som dufala ze to len im sa kyve :D

nektarik
26. júl 2017

Ja som si ho vlastne ani nekupovala cisto novy tak mozno aj preto :-/ ale vyzera ako novucky :D