Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

annamariapodolska
18. máj 2017

Ahojte. Chcem sa spytat ci sedi kryt buffala aj na donkey hlboku cast? Vdaka 🙂

veva82
27. máj 2017

@katkaklac viem ze je to uz davno,ale aky kocik ste vybrali miesto bugaboo.Dakujem

katkaklac
27. máj 2017

@veva82 veru davno🙂). Gesslein...a nebanujem🙂. Teraz mame aj od nich aj sportovy a max spokojnost!

kiko1181
16. jún 2017

Ahojte. Neviete mi poradiť mám Stokke v3 a nazacvakne mi podvozok pri slozeni Dakujem

cypercanka1
9. júl 2017

Ahojte holky , najde sa tu niekto,ktora bude predavat resp.predava bugaboo buffalo (classic+grey,al.farebne ptevedenie pre chlapceka) cena cca 700€?Dakujem🙂

daniela106
9. júl 2017

@aknavij mozem sa opytat, rozhodli str sa nakoniec pre cama alebo pre buffalo? Ja tiez riesim tu istu dilemu a neviem sa rozhodnut😨 dakujem

aknavij
9. júl 2017

@daniela106 ahoj, kupili sme cam 3 limitovanu ediciu, ktora sa uz nepredava-z bazarika ako novy a je uuuzasny. Ja som bola vzdy viac naklonena cameleonu, lebo je taky iny a som rada, ze som sa tak rozhodla.

liv1
9. júl 2017

@aknavij tento isty sme mali ❤️❤️❤️

daniela106
12. júl 2017

@aknavij je uzasny, mne sa tieto limitky velmi pacia. Ja som tiez viac naklonena cameleonu, len vzdy mi tak vrtaju v hlave tie male kolieska, ze ako to bide v zime 😕

cmulinko
12. júl 2017

@daniela106 ak môžem napísať moju skúsenosť tak mala som Cameleona a momentálne mám Buffalo. Obe kočíky nové čiže som nekupovala použitý či roztraseny. Za mňa jednoznačne Buffalo. Cameleona som predala po roku práve kvôli tým malým kolesám a kvôli tomu,že na počudovanie zaberal viac miesta v aute ako Buffalo ( kvôli rúčke Cameleon je po zložený dlhší a tuším aj širší ). S Buffalom som brazdila po lesoch a kameňoch čo sa s Cameleonom nedalo....resp mne sa nedalo a len som nervy chytala. Inak ostatné vlastnosti obe super.

bibisk
12. júl 2017

@cmulinko mozem sa zamiesat? Buffalo je jeden z mojich favoritov. Odradza ma vsak jedna vec a to ze sa nedaju osobitne polohovat nozicky. Psr mamiciek tu spominali ze sa im deticky zosmykavsli ked boli v uplnom sede.

cmulinko
12. júl 2017

@bibisk ja osobne som s tým problém nemala. Keď je dobre nastavený pás pre dieťa tak sa nemá kam zosmyknut. Moc si to v reále neviem predstaviť prečo sa niektoré detičky takto zosmykovali.Úplne nové Buffalo už má aj vylepšené pásy. Ja som môj kupovala pred 2 rokmi ten má ešte staré pásy ale tak isto mi dieťa podržali.

bibisk
12. júl 2017

@cmulinko ako jasne, ze musi byt pripnute. Len ci to nieje potom o tom,ze sa zarezava do pasov.

cmulinko
12. júl 2017

@bibisk určite nie. Ako som už vyššie písala neviem si to predstaviť ako s tým niekto môže mať problém. Sedacia časť je rovná a nie kolma na dol že by sa dieťa šmýkalo z nej dole. Teda moja dcéra v tom vždy sedela normalne.

daniela106
13. júl 2017

Och ja som zase na zaciatku 😨
Chcela by som to doriesit do konca mesiaca, nech uz mam klud, ale ja stale neviem, chcem maly a lahky kocik, ale zase nejaky ten jemnejsi teren zdolat musi, urcite s nim nebudem chodit po horach

bibisk
13. júl 2017

@daniela106 nad ktorymi si uvazovala? Ja mam ten isty problem

nektarik
13. júl 2017

Ahojte, chcem sa opytat tie co mate bugaboo cameleon a mate zimne babatka tak nieje ten otvor bod strieskou velky ? Nebude velmi fukat na babatko ? Dakujem 🙂

marusia12
13. júl 2017

@cicushka Toto je best off kočík. Získal viacero medzinárodných ocenení pediatrických spoločností, designu a pod. Mala som tie kočíky ako prvá na SR pred 15 rokmi... absolútne top kočík. Všetky ostatné sú len napodobeniny....

marusia12
13. júl 2017

... sooorry, bolo to pred 13 rokmi 😀 Vtedy sme si dali na to prirobiť aj "stoličku" na sedenie...

daniela106
13. júl 2017

@bibisk no neviem sa rozhodnut medzi cameleon 3 a buffalo, zvazujem vsetko a vzdy neviem 😲
Este sa mi paci oyster 2 a neonato puro, ale to len tak okrajovo, ja uz viem ze vitaz bude bugaboo len neviem ktory 🙈

daniela106
13. júl 2017

@nektarik
Ten otvor nebude velky, oni maju predlzivacie striesky, takze si ho vies v pohode zmensit aby tam babatku nefukalo

nektarik
13. júl 2017

@daniela106 dakujem 🙂 aj na vanicke sa to da ? Neviem preco som myslela ze len na sportiaku :D

luba_buba
13. júl 2017

Ja môžem napísať skúsenosť s cameleon 2. Negatíva veľmi nízko polozená vanička, košík na veci pod vaničkou totálne nepraktický, lebo je úzky priestor pri vkladaní nákupu. Ďalšie negatívum, ze vanička nie je polohovateľná, ja by som už nabudúce hľadala nejaký polohovateľný kočík. Pozitíva sú, ze je pekný, ľahučko sa s nim ide, rúčka sa da pekne vysunut, aby aj pre dvojmetroveho chlapa bolo tlačenie pohodlné.

nektarik
13. júl 2017

@daniela106 este by som chcela vediet ci sa da na neho dat aj ine vajicko alebo len maxi cosi ? Vdaka 🙂

daniela106
13. júl 2017

@nektarik
No lebo ta strieska je len jedna, ty si vlastne potom tu striezku prehodis na sportiak, ty si kupujes zvlast kocik a zvlast striesku s krytom na vanicku.
Vajicko sa da dat aj ine, ja mam napriklad be safe pasuje aj romer aj cybex aj este nejake ine

bibisk
13. júl 2017

@daniela106 ja to iste. Na cam 3 mi vadi ze je nizko vanicksla nad kosikom. Na rucku nezavesis tazsiu tasku, a na zimu asi bude treba terenne kolesa. Buffalo zase vyssie vanicka, na rucku zavesis 6 kilo, väcsi sportiak. Jedno ma vsak stve a to,ze tak drahy kocik to je a priserne blednu striesky kosik a okraje sportiaku

daniela106
13. júl 2017

@bibisk
Ale buufalo je aj o dost tazsi, mne sa vyzorovompacie, moj prvy kocik bol takko a ten bol teda tazky ako hrom. To nakladanie do auta, alebo tlacenie do miernwho kopca ked bola mala vacsia dalo zabrat. Ja si chcem tie kociky porovnat nazivo, postavit vedla seba, vidiet ako su zlozene, sportove casti atd. Potom sa uz snad rozhodn🙏😂em ze ktory 🙏

veva82
13. júl 2017

@daniela106 ja som mala jasny favorit buffalo. Presne kvoli tomu ze cam ma nizko vanicku,neda sa dat nakup do kosika. No buff tazky jak fras. Nakoniec vyhrala ina znacka,hlavne kvoli vahe.

daniela106
13. júl 2017

@veva82
Mozem sa opytat pre ktory kocik ste sa nakoniec rozhodli? A ako si spokojna?

veva82
13. júl 2017

@daniela106 este ho nemame,kedze rodim az zaciatkom oktobra. Rozhodli sme sa pre Cybex