• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

28. októbra 2017 
@aknavij mne sa veru aj vidi,ze som videla tento fusak u nas v tejto tavej farbe...no nie su veru najlacnejsie,ale ani bugaboo fusak nestoji malo a popravde kupit si drahy kocik a potom do neho dat nejaky lacny fusak nevypada nejak extra:sweat_smile:takze treba do fusaku investovat trosku no. Moj stal 179€:sunglasses:tiez ma pot oblial ale co uz no...
14. aug o 19:13  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknavij najlepsie sedi urcite original bgb, do vanicky je to viac menej jedno ale do sportaku uz nie...ja som mala vzdy len original, a ak iny, tak urcite by som vyberala s L-kovym sedom, aby dobre sedel do korytka, lebo yie rovne vazne neviem ako by tam drzali
14. aug o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dapo hmm, ved som si aj myslela, ale ked u mna kolkokrat vyhra dizajn nad praktickym vyuzitim, bohuzial :slight_smile: . A viete mi prosim povedat rozmer bugaboo fusaku? som ho nikde na stranke nenasla. Velka vdaka .
14. aug o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknavij fuha to netusim, aj by som to odmerala, ale mam to niekde zahrabane so zimnymi vecami...na camovi ide odhora az nadol, hote sa "zahakne" a siaha az po druhy koniec konstrukcie...ta sadna strana je v podstate dlhsia, kedze je tam to Lko
14. aug o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim aky je rozdiel medzi Cameleon 3 a Frog ? Dakujem
20. aug o 15:20  •  čaká bábätko, termín má v januári 2018 (32. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslim ze frog je starsi typ, neviem ci sa este vyraba
20. aug o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nektarik frog sa uz davno nevyraba, bol to predchodca cameleona
20. aug o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kúpila som univerzalny fusak. Je dobry ?
6. sep o 09:12  •  čaká bábätko, termín má v januári 2018 (32. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas maminky, kocik este nemam zlozeny, ale vsimla som si taky popruh na c na rucke cameleona- co tam tak visi, ma nejaky vyznam? Strasne ma irituje, hned by som ho odstrihla, ale zas aby som ho potom nemusela nasivat, ak ma nejaky zmysel :slight_smile: dakujem.
14. sep o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak myslis,tu akoze slucku co visi na rucke,ktorou kocik ovladas,tak ano ma vyznam,mna tiez sice otravovala ale zvykla som si na nu:slight_smile: mala by sluzit ma to,ze si ty cez nu prevlecies ruku myslim a tak drzis kocik,aby ti ho asi neukradli alebo aby ti neusiel atd:grinning:aspon ja som to tak chapala,ale kludne zagoogli,urcite najdes,myslim,ze je to aj na tej rucke napisane aky ma ucel:grinning:
14. sep o 12:40  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknavij ta slucka je nieco ako poistka - bezpečnostny prvok a sluzi napriklad na to, ak ides z kopca aby si si cez nu dala ruku, je to poistka ak by sa ti kocik nahodou vysmykol, podkla by si sa atd. aby ti neusiel :slight_smile:
14. sep o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak snad si zvyknem, uvidim :slight_smile:. Ale dakujem vam za vysvetlenie :slight_smile:
14. sep o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknavij ja v tomto.kociku mám uz druhé dieťa a je TOP. Ta slučka je poistka.na ruku,ako poslal mamičky predo mnou. Používam ju ak idem z kopca a pod...
14. sep o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Maniacky prosim radu.Mam buffalo a kupila som fusak atelier limitka zda sa mi moc ale tenky ba zimu?Ako ste boli na tom vy cez zimu stacili vam klasicke fusaky bugaboo alebo mam radsej kupit ten artic high performance.Dakujem
9. okt o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, idem s otazkou. mam bugaboo cameleon z bazaru- limitka Avenue-krasny sedy. Len tento kocik -limitka-nema predlzovaciu striesku, co mi je luto, lebo mam malinke babenko a v zime si to moc neviem predstavit. Chcela by som si dokupit, pozerala som nieco priblizne v tejto farbe a nasla som grey melange. Videli ste niektora nazivo obidva kociky-aj avenue aj grey melange? Asi tazka otazka, ale mne sa z fotky zda, ze je to to iste (aj ked asi nie) ale rada by som, aby co najviac ta strieska isla k tej mojej sedej farbe. Dakujem, asi tazka otazka, ale aj tak vdaka za kazdu odpoved.
27. okt o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa zda ze je to ta ista farba, skus napisat do vandy, iste ti poradia ktoru farbu dokupit ;)
28. okt o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknavij skús veru napísať do vandastore. Alebo pokial si z BA a okolia tak tam zájdi. Pripadne ešte v predajni Predeti majú Bugaboo. Ja mam cameleon grey melange.
28. okt o 09:05  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenivica macka ma v nom svoju skrysu? :smile:Ci si ju vymakla?
28. okt o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veva82 vymakka som ho. Chodil tam keď sme kúpili kocar a maly ešte nebol na svete. Teraz tam uz nechodí :relaxed:️. Kocúr musí presmejdit všetky nové miesta a zmeny :grinning:
28. okt o 11:19  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujem krasne, asi skusim napisat, aj ked to nebude presne to iste, tak ju kupim, lebo ju jednoducho potrebujeme. Ten avenue ma vnutri tmavy chevronovy vzor a tusim je aj ta seda v inej kvalite- podla fotky, ale uz to nebudem riesit. Dakujem krasne za fotecky :slight_smile:
28. okt o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok