Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

leenkaa2708
25. apr 2019

@liara30 ahoj ja mam napr ciernu petite cherie ale pojde hocijaka podla vkusu, aj lasing su super. Nanoznik mic nepouzivam siju ich na zakazku alebo potom nejaky uni od pink alebo tak. My sme pouzivali prechodny a zimny fusak a deku - podla pocasia. Ked zacala chodit tak taky fusak kde spodok sa da odzipsovat alebo teda ten nanoznik.

liara30
29. apr 2019

@leenkaa2708 dakujem,uz davno mam oboje😊

mariana1
7. aug 2019

Prosim vas na Bugaboo cameleon sa neda sklopit strieska na vanicku tak ako je na bugaboo buffallo?

adriannasvk
7. aug 2019

@mariana1 tiwto nove striesky su predlzene,daju sa sklapat,maju aj letnu striesku,ktorou prekryjes celu vanicku a su so siwtkou takze aj vzdusne

mariana1
12. aug 2019

@adriannasvk a ta nova strieska sadne aj na cameleon 2?

adriannasvk
12. aug 2019

@mariana1 to ti neviem povedat,ja som mala 3....

bea606
24. aug 2019

ahojte, poradite mi prosim, ake madlo pasuje na bee 5? neviem to nikde najst. dakujem krasne

elsa81
3. jan 2020

@aknavij dobry den, prepacte ale mate stale tento kocik, potrebovala by som poradit, dakujem