Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

daikas
30. jan 2012

ukazala som mm missoni a bee-cka v inych farbach, jednoznacne sa mu najviac paci missoni....chudak, ani nevie co odklepol, o cene nic netusi:D

brendda
30. jan 2012

Tak tady je můj zatím nevytuněný krasavec 😀

ivett
30. jan 2012

@brendda krásný je, koupilas nový nebo sehnala jetý? co kolečka? v pohodě? já už se na něj taky šteluju 😀

lentila.g
30. jan 2012

@brendda my sme sa dnes vrátili z Tatier a zimné kolesa 1* som odkukala foto čo tu niekto dal,rozhodne dobrá kúpa

brendda
30. jan 2012

Koupila jsem nakonec jety....vypada jako novy!!!

e.l.i.e.n.k.a
31. jan 2012

..uspesne majitelky vcelicky 😉 prosiiiiim vas o radu..je lepsia ta slnecna strieska alebo slnecnik??? neviem, comu dat prednost, ale maly v kociku uz nespava, tak sa bojim, ze ked mu zatiahnem striesku, tak ju rozkuse svojimi 4 zubkami, bo mu bude prekazat..preto zvazujem slnecnik, natocis a ides 😀

padielko
1. feb 2012

@e.l.i.e.n.k.a určite UV clonu, tá je perfektná, slnečník, aspoň pre nás nič moc, malý mal tendenciu hrať sa s ním (teda zničiť ho) 😀

lentila.g
1. feb 2012

@e.l.i.e.n.k.a ja slnecnu striesku nemam, nám postačil i slnecnik,hoci to naklánanie ide občas na nervy,ale maly nema aspoň nic vo výhľade čo by mu vadilo ako ho poznám,i ked pri skladani kocika davas ho dole a striesku nemusíš

bebel
1. feb 2012

@e.l.i.e.n.k.a slnečník len na bee+, na cam mi nesedí vôbec, tak aby mal nejakú normálnu funkciu ...a aj tak som mala radšej na bee+ letnú striešku, čo sa dala zatiahnúť ako cocoon.

bebel
1. feb 2012

@daikas 😀 takže mi tu v SC bude v lete behať konkurencia Missoni 😀 😎...aj jaj jaaaaaaaaj. 😉 No tak vitaj v klube.

daikas
1. feb 2012

@bebel 🙂mas bee missoni? nehodis nejaku real foto kocika pls?

bebel
1. feb 2012

@daikas Nie, momentálne mám cam missoni, teda nemám ho akurát navlečený, ale je v mojom albume. 🙂 Na jar budeme s ním behať v hlbokej verzii. Bee+ som v septembri predala. Uvidím neskôr, či sa k nemu vrátim. 😎

e.l.i.e.n.k.a
1. feb 2012

@bebel vdaka, ja kupujem bee+, strasne sa mi paci ta strieska, ale maly bude mat v lete uz 1,5 roka a svet si obzera svojimi velkymi ockami ani na stokke nezatahujem striesku, aj teaz v zime potrebuje vyhlad..to mi asi ta slnecna strieska nedovoli a ked nebude zatiahnuta strati svoju funkciu..nemylim sa?

e.l.i.e.n.k.a
1. feb 2012

..dnes mam ist kupovat bee+ a nasa novembrovka mi posle toto http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Jednotn...

domigb
1. feb 2012

@e.l.i.e.n.k.a to je staré bee..ja ho mám...Možem len odporučiť,naj kočík aký som doposial mala a vyskúšala Stella v nom ročná spáva aj tri štyri hodiny... 🙂 🙂 🙂 🙂 A bezpečnosť myslím,že dosť vysoká..: 🙂 🙂 🙂

kilian
1. feb 2012

@e.l.i.e.n.k.a rozmyslam,ze co tam moze byt ohrozenie vonkajsieho poranenia!!vsak kocik neskladas s dietatom vnutri a nic ine nevidim, ze by mohlo niekoho zranit....... 🙄

brendda
1. feb 2012

@e.l.i.e.n.k.a taky bych se tím moc netrapila....
holky,chci si koupit tu letni porody snu strisku na Bee+.
Je 1250,- dobra cena,nebo se dá sehnat levněji???

ivett
1. feb 2012

@kilian já myslím, že vynalézavé dítě může např. strčit ručku mezi sedák a konstrukci, tam se může skřípnout, ale jiné poranění mě taky nenapadá...

ivett
1. feb 2012

@brendda podle mě cena ok, nová stojí přes 1700kč, pokud na to nespěcháš, můžeš najít do léta i levněji, ale 1250 je dobrý...

brendda
1. feb 2012

@ivett tak nespecham.....leto je daleko....ale 😀

ivett
1. feb 2012

@brendda chápu 😀 cena dobrá podle mě...

brendda
1. feb 2012

Ted jsem našla ještě za 1100,- ale použitou z Breclavi....tahle je "pry" nova a v Praze,takže bych si ji osobně převzala.Napsala jsem pani,jestli by nešel vnikla na 1100,- 😉

ivett
1. feb 2012

tu za 1100 jsem viděla na mmb taky, ale jsou tam už zájemci, ta už podle mě nebude...bych brala tu z prahy, zkus ukecat slevu a uvidíš, i těch 1200 je dobrých...

andrea999
1. feb 2012

@e.l.i.e.n.k.a
@kilian
to je už dosť stará záležitosť,boli tam vtedy nejaké problémy s brzdami a bugaboo doposielal vtedy
nejaké adaptéry zdarma k tým brzdám ...bola to len určitá séria

pallacinka
1. feb 2012

@e.l.i.e.n.k.a Nestras 🙂 Ale ja som to uz tiez davnejsie zachytila, ze sa to riesilo a nebolo to nic zavazne. Aj Brio prepadlo v Nemecku testami materialu a ziadna hysteria sa nekonala 🙂

e.l.i.e.n.k.a
1. feb 2012

@pallacinka esteze zijem na Slovensku, ale myslim, ze aj tu bol problem a napriek tomu som si brio uzila 😉

lodgermaniacka
1. feb 2012

idem trošku od veci..kamoška si bola pozerať bugaboo cameleon v auparku, kde si ho chcela aj kupiť, no tí páni ju odhovorili, že to nie su dobre kočíky a strašne zle sa skladaju, aj ja som mala na začiatku problem kym som na to prišla, ale nerozumiem, načo tie kočíky chceli predavať, ked ludí od nich odhovaraju 😠

tanija133
1. feb 2012

@lodgermaniacka To su trubkosi, nie aby boli radi ze predaju kocik za 900 E, oni ju odhovorili?????No comment...Inac ja som mala tiez nervvy, hlavne na to rozkladanie.....ale ja som mala 2 rocny pozicany od kamaratky.....ten mi robil dobre nervy, a j ta konstrukcia a skladanie sa mi pokazilo..ale nastastie vsetko dobre dopadlo... 😉

lentila.g
1. feb 2012

@lodgermaniacka ja som sa sklamala tam tiež,myslela som že nový predajca na SR sa zhostí toho lepšie 😠

home1
1. feb 2012

Ahojte,viete mi potvrdiť alebo vyvrátiť či sa bugaboo bee plus predava normalne v obchodoch vo Viedni? dakujem 😉