Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

barbora87
24. mar 2011

@ellysa v 10.bezirku pri reumannplatz...bolo to asi pred4tyzdnami co som tam bola

monlu
25. mar 2011

ahojte, mala by som zaujem o kupu sietky proti hmyzu na Bee + , ak by ste o niekom vedeli, pls info 😉 dakujem

ellysa
25. mar 2011

baby , nechcete niekto predať ružovú striešku na bee-staré-otázka života a smrti 😀 😀 😀 😀

face
25. mar 2011

@ellysa já ji prodávám novou 🙂 ale nevím, jak je to s poštou do ciziny 😨

lia
25. mar 2011

@face predavas na bee ci bee plus ?? ja by som chcela na bee plus ruzovu

face
25. mar 2011

@lia já mám doma tu růžovou na staré bee. Vyzbrojila jsem se novou růžovou stříškou, ale nakonec jsem ho právě vyměnila za to nové Plusko 🙂

lia
25. mar 2011

@face jaj,ved to asi ani nikto nepredava este na nove.uz som to pozerala,nenasla som

face
25. mar 2011

@lia myslíš tu růžovku limitku? tu už prodává babypark http://www.babypark.cz/slunecni-striska-bugaboo...

lia
25. mar 2011

@face nie,stara ruzova sa mi asi viac paci 😉

zuzka80
25. mar 2011

@ellysa Ja predám, ale aj s kočíkom 😀 😀 Uvažujem, že by som predala moje staré bee a skúsila ešte nejaký iný kočík. Nemá niekto záujem o staré bee s ružovou strieškou? Je stále v záruke.

carculka
25. mar 2011

@zuzka80 uz nejsi spokojena?

zuzka80
25. mar 2011

@carculka Som, zatiaľ najlepší kočík aký som mala, len mňa stále láka inglesina avio 😲

zajo79
25. mar 2011

@zuzka80 to nemozes ani porovnat. videla si ju nazivo???? to je mercedes a stara skodovka...

zuzka80
25. mar 2011

@zajo79 To fakt, nevidela som ju naživo 😨

lodgermaniacka
25. mar 2011

@zajo79 ale no! 😉 avio je moja srdcovaka, neprehanaj, naživo vyzera praveže super, perfektne, mna dostala, no je pravda, že 2 baby ju hned po kupe predali, tak niečo na nej nebude dobreee 😝

danulavo
25. mar 2011

@lia já mám novou stříšku růžovou na bee plus - jen jsem ji vyzkoušela, ale asi používat nebudu - používám červenou a černou 😉

danulavo
25. mar 2011

@miska1981 tady fotky slíbeného lodgeru

zajo79
26. mar 2011

@lodgermaniacka vyzera to ako kocik pre babiky -prepracovanim.

ellysa
26. mar 2011

@face super, ona asi zoberie teraz z babyparku bee ale majú už len khaki striešku a zháňa ružovú, dám vedieť 😉
ale zháňa aj celé bee keby sa dalo, takže ak niekto predáva dajte vedieť

miska1981
26. mar 2011

@zuzka80 avio sa velmi paci aj mne, v obchode som bola z neho hotova, trosku tazsi, ale ta modra je krasna a najviac sa mi paci ta strieska🙂

@danulavo jeej dakujem, mala je krasna 🙂 vyzera to tak, ze v okoli prs je dost uzky, ale je uzasny, musim este rozmysliet, lebo chcem toho nejako vela naraz 😉 a podlozky do bee mas nejake?

ellysa
26. mar 2011

@miska1981 grobag sa ti nepáči?

miska1981
26. mar 2011

@ellysa myslis vaky grobag? tie som veru este nevidela? ak ich poznas mozes mi napisat ci su hrube, tensie...?

baby tie co mate bee+ mozete mi napisat rozmer podlozky, chcela by som si dat usit, ale pani na mmb pyta po mne rozmery a ja ho este nemam doma. a dajte mi aj kontakt kde ste si vy davali sit.

danulavo
26. mar 2011

@miska1981 podložku do bee mám jen černou bavlněnou - šila mi ji jedna pani na MMB.

suttka
26. mar 2011

@lodgermaniacka ahoj, mohla by som ta tiez poprosit tiez o kontakt na pani , co sije striesky?
Dakujem

suttka
26. mar 2011

Ahojte, kocky videla som, ze ste sa tu rozpravali o podlozkach do kocika🙂 Viete mi poradit aka, alebo aky model pasuje na cameleona? Pacia sa mi tie od pinkie, len neviem ako zistim, ci bude pasovat:(
Mooc Vam dakujem

lia
26. mar 2011

ahojte

@danulavo ja by som chcela ruzovu a teraz rozmyslam aj nad zltou,nevidela som este bee zlty

lia
26. mar 2011

@danulavo jaj,ako som si to precitala.to mas original ruzovu?a za kolko ju predas??

ellysa
26. mar 2011

@lia žltá je naživo kráááááááááásna, ja slintám po off white, len ju neviem zohnať a zasa cez 60 EUR za ňu nechcem dať, ak nezoženiem, tiež si ešte asi žltú zaobstarám

lia
26. mar 2011

@ellysa ja off white mam,ale bez tej podlozky je to take suche 😒
a od tych ,co predavaju na mmb,neda sa u nich objednat?