Kočík Buggypod. Aké máte skúsenosti?

olise69
14. jan 2009

Aké máte skúsenosti s buggypodom ?

avanka
14. júl 2009

Ale toto mi pride tak na vacsie dieta..je to bez popruhov a menej bezpecne ako buggy 😉

deina
14. júl 2009

Je pravda, ze moj maly by mi tam neobsedel, preto kukam radsej buggypod - len neviem, co s vytahom. 😒

krista
14. júl 2009

Avanka a kdy máš termín? U nás v ČR na MMB se docela prodávaji, ale nevím jak by to bylo ze zasláním do SR, jestli by byly maminky ochotné a sem tam se objeví nějaký na mimiaukci, tam jsem jednou viděla černý za super cenu ale nějak mi unikl, škoda, ten by se mi líbil víc, já mám ten šedý, ale nevadí 😉

Deina já už jsem to někde psala, kdyby se ti náhodou nevešel do výtahu, tak je nejjednodušší ho odcvaknout (čtyři špuntíky jen stiskneš, nejdřív dva - odcvakneš a pak další dva) hodíš ho do košíku v kočárku a až vyjdeš z výtahu zase nacvakneš, stejně ho nepotřebuješ mít nandaný když tím výtahem jedeš! 🙂

krista
14. júl 2009

Na tom stupínku by mi malá taky neseděla, ale zase jen to lepší než jen skate, ten by nám byl určitě úplně na nic 😝
Ale koukám že cena je mazec, já dala za náš Buggypod 1,7tis.

janka1874
14. júl 2009

deina dík len ešte musím zistiť či to pasuje aj na CAM kočík

deina
14. júl 2009

No ak je to take lahke odcvakavat, tak vytah problem nebude. 😅 Urcite je to pri dvojrocnom vekovom rozdiele lepsie ako surodenecky alebo dvojickovsky kocik (rozmyslala som aj nad Phil and Teds, ale vela veci sa mi na nom nepaci - to, ze druhe dieta sedi vpodstate v nakupnom kosiku, nema vyhlad, velmi je otvoreny na zimu, babo nema klasicku vanicku...)

avanka
14. júl 2009

Krista, ja som este len v 2 mesiaci, takze casu este dost, ale pozerala som aj na cesky MMB a nic tam nebolo..
My si z ceskeho MMb davame casto posielat veci tete do Hodonina, takze s tym by problem nebol....ak by si nejaky zbadala, daj mi echo, prosim ta

krista
14. júl 2009

Deina mě se strašně líbil a líbí Phil & Teds Vibe, bože to je kočár, taková limuzína bych řekla 😅 😀 ale cena mě teda odradila, vzhledem k tomu že stejně nevíš jak dlouho se to první dítě bude chtít vozit, tak tohle je nejjednodušší, pak to prodáš a máš klid.

Avanka viděla jsem tam jeden Buggypod dneska za 2,9tis. (což zase neni tak super cena 😖) ale už na něj odpověděli dva zájemci, já tam koukám ze zvědavosti docela často, jeden čas jich tam bylo jako smetí, určitě dám vědět když něco najdu 🙂

Jestli někdo chcete můžu třeba nafotit to skládání, příp. to odendavání s těma čudlíkama ať máte lepší představu 😉

Deina a víš jak máte velký výtah? Tak to změř a já ti rovnou řeknu jestli se tam vejdeš nebo ne 😀

avanka
14. júl 2009

Ano, teraz som ho videla, ale ja by som radsej cierny...dik

krista
14. júl 2009

Avanka ten černý je nová kolekce, takže se prodávají pořád víc ty šedý.

deina
14. júl 2009

Odmeriam. 🙂 Kebyze sa maly narodi niekedy na jar, tak ten Phil and Teds mozno zvazujem viac - plusom je, ze sa da pouzit aj pre jedno dieta. Ale kupovat novy kocik trebars len na pol roka a na zimu sa mi nepaci.

Idem maleho nakrmit a merat.

krista
14. júl 2009

Deina jj výhoda Phil & Teds je hlavně jeho velikost, že je podstatně menší oproti klasickýmu sourozeneckýmu 🙂

Já ti kdyžtak ty údaje poskytnu později, sama jsem to ještě do výtahu nezkoušela, ani nevím kolik ten náš má tak kdyžtak večer až bude dcera spát nebo zítra 🙂

deina
14. júl 2009

Nuz, dvere do vytahu maju iba 64-65 centi, takze asi budem odcvakavat. 😅 Kocik ma totiz 62 cm od kolesa ku kolesu (Concord Fusion), no co uz, nevadi. Aj tak vzdy lepsie ako surodenecky.

krista
14. júl 2009

Deina tak to ti nemusím ani měřit, protože když si to člověk spočítá + 15cm tak už je to jasný 😅

deina
14. júl 2009

Uz som si to spocitala. 😅 Vytah samotny nie je az tak maly, tam by sa zmestil, len tie blbe dvere... potvory. To musel chlap projektovat tieto cinziaky...

A co za extra sroby su potrebne na Jane? Ked na Jane, tak asi aj na Concord, ze?

krista
14. júl 2009

Deina jj to je pravda, kamarádka normálně musela na kočárku sundavat kolečko aby se mohla narvat do výtahu, v něm samotným už to bylo dobrý a taky mě to kolikrát štvalo když člověk potřebuje přestěhovat něco velkýho!!! Naproti máme 12tipatrový domy (my máme 8 pater) a tam maji ten nákladní výtah, to musí být naprostá pohoda se vším 😉

Co se týče těch svorek, koukala jsem do toho seznamu kompatibilních kočárků a je tam psáno že potřebuješ ty svorky (size 70 brackets) totéž píšou u mého kočárku, ale my jsme to tam dali bez toho celkem bez problémů, tak to být tebou kupuju až dodatečně, protože to taky neni levný, já myslela že mě omyjou když jsem viděla zase tu cenu 😝 Za dvě obyčejný svorky 400,- + pošta 😝

avanka
14. júl 2009

Deina, na Jane nepotrebujes svorky, to ja som myslela, ze sa s pomocou svoriek bude dat upevnit na nas x-lander...
a Jane powetrack kupujeme ako nahradu x-landera, aby sme mohli mat buggy 😉

deina
16. júl 2009

Asi som to potom zle precitala... Mate niektora doma tento buggypod tak, ze ste s nim uz aj jazdili? Ako sa s tym ide, nezavadzia nejako?

avanka
16. júl 2009

No to by aj mna zaujimalo.....

inak je aj na aukcii

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1170158

krista
16. júl 2009

Deina tak to já bohužel ještě ne 🙂

Avanka no vidíš, to je super!! A je dokonce černý jak jsi chtěla 🙂

olise69
autor
17. júl 2009

máme ho, jazdí sa s nim perfektne. Už si ani nevieme predstaviť ako by sme sa presúvali s dvoma malými detičkami. Vynikajúci pomocník

serafinka1
16. aug 2009

Ahojte kočky, ja tiež uvažujem nad kúpou Buggypodu, no na môj kočík - Bumbleride sa to nedá namontovať, neviete náhodou či sa to dá namontovať na Jané Slalom (trojkolesový?)

avanka
17. aug 2009

Seraf, pozri dozadu, je tam stranka s kocikmi, ku ktorym sa Bugy da primontovat, ale na Jane by mal ist...
aj my mame x-lander , tam pripevnit nejde, tak kupujeme Jane powetrack

krista
17. aug 2009

Serafinka1 jde to na Slalom i Slalom Pro 🙂

sivuska
19. aug 2009

Krista a nevieš či to pôjde aj na X-lander XA?

serafinka1
19. aug 2009

Krista si si istá? Našla som totiž super ponuku na Jané Slalom Pro, baba ho predáva za 100 eur a to je cena ktorá sa neodmieta a v piatok si idem poň, tak dúfam, že potom nepadnem na "hubu", že to nepôjde. To ma už asi šľak trafí.
😀

sivuska
20. aug 2009

Serafinka na jané to pôjde určite, kuk sem http://www.babymarket.sk/index.php?page=product... ,len musim zistiť, či aj na x-lander...

krista
20. aug 2009

Sivuska to bohužel nevím, avanka má X-lander X1 a tam to nejde, těžko říct tedy, bylo by lepší zajít do obchodu kde ho mají a tam ho odzkoušet (i když ho ve výsledku třeba brát nebudete) nebo někam napsat a poptat se 🙂

Serafinka, ano na Jané to jde, čerpám ze stránek výrobce:
http://www.revelo.co.uk/docs/customer/Buggypod_...

serafinka1
20. aug 2009

ďakujem kočky, ste veľmi zlaté 🙂

markulina
27. okt 2009

ahojky, má někdo přídavné sedátko u klasického hlubokého kočárku? jak jsem koukala na seznam kočárků kompatibilních k sedátkům, tak mi z toho vyplývá, že na klasické hluboké kočárky jako je Inglesina magnum bike, Roan marita, Peg perego young a jiné, nelze toto přídavné sedátko použít?? Musí být tedy jedna tyč svislá? díky