Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

zuzi26
autor
10. jún 2010

no to mi nehovorte, ja som chcela dokupit na nas kocik vanicku 2010, cakame totiz druhe baby v novembri. Tak neviem ci nekupime iny hlboky kocik...

joy82
10. jún 2010

Baby, nevíte náhodou o někom, kdo by měl na prodej tento kočárek - jen sporťák (v ČR i SR), v barvě seagrass nebo lava. Díky moc 🙂

joy82
11. jún 2010

A ještě mám jednu otázku, holky. Je kočárek tichý, resp. nehrká vám nikde, ani při nerovným terénu? My totiž koupili Peg Pérego GT3 a hrká nám přední kolo, tak se ho chci zbavit a pořídit tento.

berus222
11. jún 2010

joy, to myslis vazne, ze 2010 sa nebude predavat? 😕 lebo mne v obchode povedali, ze uz sa predava, len ho stale nemaju. ze aby som sa chodila pozerat, ci ho nahodou nedostali. tak dnes tam idem 4x a dufam, ze uz ho budu mat. 😒

joy82
11. jún 2010

Ahoj berus222, no schválně pak napiš jak jsi dopadla. Mně původně říkali, že v červnu, potom že koncem léta a teď z jedné paní vylezlo toto. No jsem sama zvědavá ... Každopádně veeelká škoda jestli je tomu tak :(

joy82
11. jún 2010

No už to mám potvrzený od další paní, že až 01/2011 :( :( :(

berus222
11. jún 2010

joy, mam to potvrdene. predavat sa bude az v januari 2011 nova kolekcia 2011.

baby, nepredavate niekto zeleny?

sonelka
13. jún 2010

ahojte, ja by som tiež chcela kočík bumbleride, ale len pre 1 dieťa. mne sa ale zdá tá vaničká úzka, ked rátam, že porodím v septembri, tak budem mať zimné bábo, a mám obavy, či sa mi zmestí do tej vaničky aj s fusakom 😕 . má niektorá z vás skúsenosti, prosím prosím napíšte. ja som si vybrala farbu ruby - červenú

skybaby
14. jún 2010

sonelka ako pisu baby kocik uz asi nezozenies 😖 ale ja mam tiez zimne babo a nie zrovna male, barborka mala pri porode vyse 4 kg a zmestila sa aj s fusakom, ale ked mala 4 a pol mesiaca uz bola dost natesno a kedze sa oteplilo, dali sme ju uz do sportaku 😉

sonelka
14. jún 2010

skybaby, tá pani vašeková, ktorá ich predáva aj na mimibazare je priamo z dediny ako aj ja, bola som pozrieť tieto kočíky v sobotu a páčia sa mi, má ešte pár kusov, tak sa rýchlo musím rozhodnúť. A nevadí, že to nie je klasická vanička, ale iba prenosná taška?

zuzi26
autor
14. jún 2010

predavam cierny Indie Lava 2009 sportovy, ak by bol zaujem, napiste do IP...
Sonelka ja pre druhe uvazujem o Queen B, zvazujem ci dokupit prenosnu tasku na Indie alebo radsej investovat do klasickeho hupacieho kocika. My cakame koncom novembra a prave sa obavam, aby mi vydrzala vo vanicke celu zimu. Nepozerala si Queen B? Indie je asi urcite priestranejsi ako sportak a aj lepsie ovladatelny ako trojkolka, no mam dielmu🙂

sonelka
14. jún 2010

Zuzi26, mne sa ten queen B nejako nepáči, oslovila ma 3kolka, ale už som rozmýšlala tak, že ked sa mi nebude zmestiť do vaničky, tak ju dám ležmo do šporťáka, ved je polohovateľný a fusak budem mať. Len ma si svokra znese zo sveta 😀 . Lebo podľa nej je klasika - klasika. Ja som pozerala 3 kombinácie aj iných kočíkov a sú neuveriteľne drahé 😒

zuzi26
autor
14. jún 2010

sonelka to sa mi zda odvazne dat novodenietko nepriputane do sportaka a smerom od seba...to radsej kup tu prenosnu tasku a neskor ho daj do sportaka. My sme malu skusali dat do sportaka ako 4 mesacnu v lete a skoro nam raz vypadla, tie popruhy boli este velke na nu. A vadilo mi ze na nu nevidim...Quenn B ma otocny sportak aj k sebe, to ma laka...

sonelka
14. jún 2010

zuzi, si ma asi nepochopila. Ved ja tu prenosnu tašku budem používať, pokiaľ sa mi malá bude zmestiť do nej, rátam tak do 5. mesiaca, a potom ju vyskúšam dať do športového. Ale prenosnú tašku budem používať určite 😉

zuzi26
autor
14. jún 2010

aha ta sorry 🙂 😉 v sportaku by sa novoredeniatko utopilo 🙂 ako vyzera ta prenosna taska so strieskou na kociku? Nevyzera to len ako polozene na sportaku? Neviem mne sa to moc nepaci ako hlboky, sportak Indie je krasny!

sonelka
14. jún 2010

vyzerá to trochu inak ako klasické kočíky, ale ako hovoríš, sprostak je nádherný a ja nechcem kupovať 2 alebo 3 kočíky, tak som sa rozhodla pre tú prenosnú tašku, ved je písané, že je vhodná od narodenia

gertrudka
15. jún 2010

Ahojte,
dlho som čítala diskusie o kočíku Bumbleride, bola som ho pozrieť, veľmi sa nám s manželom páčil, keďže mi mama povedala, že kočík sa skôr nekupuje, ako sa bábätko narodí, s kúpou som počkala, teraz mám dva týždne do pôrodu, som si myslela, že objednám, na druhý deň ho tu mám. Haha, došlo nemilé vytriezvenie 😢 ☹
Od včera obvolávam obchody, ktoré kočík BMB Indie ponúkali a všade rovnaká odpoveď: VYPREDANÉ, NAJBLI6ŠIA OBJEDNÁVKA KOLEKCIA 2011 😒
Viete si predstaviť to sklamanie 😢
Teraz sa môžem zas púšťať do prieskumu trhu s kočíkmi, lenže sú hrozné, jeden malý, druhý úplne nepraktický, tento by bol ideálny, ale zas nemôžem polroka nekočíkať. Keby ste mi vedeli poradiť, ktorý kočík sa aspoň trošku podobá na Bumbleride Indie, bola by som veľmi rada. 🙂
Geri

zuzi26
autor
15. jún 2010

gertrudka skus este napisat pani Vasekovej na mimibazare - viem ze este maju Queen B posledne kusy, mozno sa aj Indie najde - za opytanie nic nedas... 🙂 a z druhej ruky nechces? 😉

gertrudka
15. jún 2010

@zuzi26
Zuzi, napísala som, odvtedy trčím na maili, kedy dojde odpoveď. Chcela som v zelenej farbe, písala mi cez víkend, že má ešte v oranžovej, ale odvtedy sa mi neozvala, potrebujem aj tú vložnú vaničku, keďže bábätko do športvého hneď vložiť nemôžem, no uvidím, či sa mi ozve.
Ani som nečakala, že to bude také ťažké zohnať jeden kočík ☹

berus222
15. jún 2010

@gertruda, ta pani mi vcera pisala, ze uz nema ziadne. aj ja som chcela zeleny

skybaby
16. jún 2010

@gertrudka podla mna su trochu podobne cam cortina a quinny speedy ale drzim palce aby sa ti podaril bmb 😉

jaa
18. jún 2010

@gertrudka Zkus obchody v ČR.myslím,že ho tu seženeš.. 😉

gertrudka
21. jún 2010

Tak mám konečne srdiečko na mieste 🙂
Dnes som stala hrdou majiteľkou kočíka Bumbleride, síce to nie je Indie, ale Queen B, nakoniec sme uznali, že trojkolka je síce úplne super, ale s tou vložnou vaničkou to nie je celkom ono. A ja potrebujem kočík od narodenia 😉
Takže spoluprácu s pani Vašekovou chválim na 1* 😵
Nabudúci rok budú nejaké zmeny, takže sa môžete tešiť na kolekciu 2011, verte mi, pani Vašeková robí čo môže, aby sme boli maximálne spokojné 🙂
Teraz je to už len na drobčekovi, kedy nás prekvapí 😉
Prajem všetko dobré 🙂

zuzi26
autor
22. jún 2010

gertrud a si spokojna s queen B? Aku farbu mas? Vanicka je dost velka? No napis svoje prve dojmy...Dik

deha27
24. jún 2010

ahoj, připojoju se do diskuse o kočárku bumbleride, taky se mi moc líbí ta trojkolka, ale bohužel letos už nebude, kdyby jste někdo prodával za rozumnou cenu, napište mi. Je opravdu tak lehká, jak uvádějí - pouze 9 kg? Já bych ji chtěla místo golfek.

sasrnka
24. jún 2010

Ahojte. Pravdepodobne budem predavat svoj bumbleride. Velmi sa mi do toho nechce, lebo je to moj naj kocik, ale uz ho tak velmi nevyuzivame, mala uz dost beha a na leto mame golface. Tak keby ste mali niekto zaujem, pisnite. Zatial este inzerat nemam.

sasrnka
24. jún 2010

@deha27, kocik je vazne lahucky, mozem povedat, ze lahsi ako podaktore golface. Len je teda dost velky, priestranny ale aj velky po zlozeni, ale to hlavne kvoli velkym nafukovacim kolesam. Na caste cestovanie a skladanie neodporucam pre auta s malickym kufrom.

deha27
24. jún 2010

@sasrnka děkuji za odpověd, velikost při složení zas tak u mě nerozhoduje, mám velké auto, ale asi na častější cestování pak už s chodícím dítkem je lepší mít ještě golfky.

gertrudka
25. jún 2010

@zuzi26 Zuzi, mne sa veľmi zapáčil, mám ho v čiernej farbe, zobrali sme k nemu aj všetky doplnky, zimný fusak, letný, deku, sieťku, tašku, nakombinovala som si to do oranžova, takže ešte nejaké hračky a je to 😉 Predné kolieska sa mu nakláňajú do zákruty, ale takisto si ich vieš zaseknúť. Vyskúšali sme ho zatiaľ len tak "na sucho", keďže do pôrodu mám ešte asi 10dní, ale musím ti povedať, že manžel mu dal zabrať 😀 , až som musela na neho už zrúknuť, že takto sa kočíkať nebude, to nie je rally 😠
Uvidím potom s bábätkom, ale zatiaľ kúpu rozhodne neľutujem, vanička je priestranná, kočík ide ľahučko a celkový dizajn je suprový, takže sa ozvem znova, keď ho budeme mať odskúšaný 😉

beruskad
8. júl 2010

Hlásím se po necelém roce používání kočárku Bumbleride Indie. Tento kočárek jsme kupovali v srpnu 2009. Po necelém roce jsme ho 3x reklamovali!!!!! Důvod první reklamace byl, že se vysypala ložiska u předního kolečka, druhá a třetí reklamace byla z důvodu zlomeného rámu!!!!! (pokaždé na jiném místě). Po uznané reklamaci a výměně rámu (říjen), teď v červenci znovu prasknul!!!! Prcek není žádný cvalík, s kočárem jsme určitě nemanipulovali nijak výjimečně, tudíž máme za to, že jsme koupili šmejd!!! Vzhledem k tomu, že jsme chtěli hlavně kočárek do terénu - nejsme žádní horolezci, ale výlety do přírody máme rádi, tak radíme Bumbleride Indie NEEEE!!!!!