Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

yravas
17. okt 2010

a nie je tá strieška príliš nízko??? ... lebo čo sú fotky aj s deťmi v kočíku, tak je strieška stiahnutá dozadu 😖 ... maminky, tie čo máte bumbleride indie doma, môžte sem hodiť foto - pre lepšiu predstavu 😀 Ďakujem.

zojec
17. okt 2010

@yravas ktoru striesku myslis? na vanicke alebo na sportiaku? a ako nizko myslis?

yravas
17. okt 2010

zojec .... tú na športiaku ..... že je nízko nad hlavičkou - mám taký pocit z tých foto ....

zojec
18. okt 2010

@yravas to sa ti len zda.. ja mam este male babatko, v sportiaku jej netrci este nic.. 😉 ale ten kocik je dlhy cez 1m... takze urcite nie je nizko.. mozno baby co maju vacsie deticky hodia nejaku fotku 😉 kuk aj sem:

https://www.youtube.com/watch?v=6-_ocCplwo0
katherine27
21. okt 2010

Ahojte kočky 🙂 ,
vie mi niektorá z vás napísať dĺžku športovej časti? myslím ložného priestoru, hľadám najdlchší kočík, náš má v 6 mesiacoch 80 cm.
Ďakujem. 😉

yravas
21. okt 2010

katherine27 .... my máme tiež takého valibuka dlhého doma .... sa rozhodujem medzi Indie a Concord-om ..... len škoda, že Indie sa teraz nedá kúpiť 😒

veronika.h
29. okt 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se jen zeptat, jestli nemáte některá zkušenosti s prasnutou trubkou na hlavní konstrukci kočárku. Mám Indie 7 měsíců, doteď jsem s ním byla maximálně spokojená a dneska jsme s hrůzou zjistili, že trubka nesoucí zadní levý kolo je prasklá a kočárek je nepoužitelný. Poputuje na reklamaci ☹ ☹ ☹ ☹

dida81
3. nov 2010

@katherine27 -je to jednoznacne kocik, kt. patri do skupiny-najdlhsie lozko 😉
Som s nim nadmieru spokojna, mam v nom teraz fusak emitex, je to super.
A strieska je v pohode. -@yravas a moj malý je dlhýýýý 😉

sovicka_
10. nov 2010

Dotaz na dvojčátkovou verzi Indie Twin 2009 - dají se na ni přidělat dvě autosedačky? Má někdo zkušenost z praxe? Díky.

kaktusik007
12. nov 2010

@sovicka_ skus oslovit priamo dovozcu tychto kocikov, co ja viem tak model 2010 predavaju aj v sete s autosedackami hned, takze.... teoreticky by to malo ist, prakticky ti odpovedia najlepsie oni 🙂

kaktusik007
12. nov 2010

@sovicka_ a ak som si dala dobre dve a dve dokopy, tak @silvusa1 je myslim priamo od nich 😀 😀 😀

sovicka_
12. nov 2010

@kaktusik007 s ní jsem si myslím psala maily, ta mě právě odkázala na maminky, co ten kočárek tak používají 😀

Už jsem ale mezitím našla kamarádku s dvojčaty, co má Bumbleride Indie Twin 2010 a dvě sedačky tam vozí, takže to bude reálné i pro 2009, určitě 🙂 Sice nevím, zda se tam vejdou i Romer, ona tam vozí ty originální co se prodávaly ke kočárku, ale možná se mi ty originální od kočárku podaří sehnat. Však rodím až za dlouho 🙂

kaktusik007
12. nov 2010

@sovicka_ co ja viem tak predavaju k tomu setu prave autosedacky Romer 😀 😀 😀

sovicka_
12. nov 2010

@kaktusik007 vím, vím, akorát nevím, zda se tam také takhle dvě vejdou 🙂 Ale věřím, že ano.

kaktusik007
12. nov 2010

@sovicka_ ja som videla autosedacky na easy wolker, a tam to bolo riesene ze jedna bola umiestnena vyssie ako druha... ale na toto proste musis prist sama 😀

sovicka_
12. nov 2010

@kaktusik007 no právě, tak jsem u Bumbleride čekala podobné řešení - a ono se to tam dělá úplně jinak, jak jsem včera zjistila podle videa 🙂

salomuska
4. jan 2011

ahojte, spravne som pochopila, ze teraz bmb indie nie je v predaji? neviete nahodou, kedy sa opat zacne predavat?

sovicka_
6. jan 2011

@salomuska ten pro dvojčata na jaře, já bych tipla ale spíše blíže k létu.
A podle mě se to bude vztahovat i na kočárky pro jedno miminko, ale to nevím jistě.
V dubnu má Bumbleride představit novou kolekci. Starší kolekce jde určitě ještě normálně sehnat v USA třeba přes e-bay a nechat si poslat.

salomuska
8. jan 2011

vdaka za info. cakame babetko v maji, tak rozmyslam, ako to zariadit, lebo tento kocik sa mi naozaj paci.

mafinka2202
25. jan 2011

Ahojte maminky,
chcem len prispieť skúsenosťami s kočíkom indie twin. Možem ho skutočne len a len odporučať. Mám s ním výborné skúsenosti, kočík je veľmi ľahučký, ľahko sa ovláda a čo je dosť veľké plus pri dvoch deťičkám, bez problémov zvláda aj snehovú nádielku. My sme našťastie s kočíkom nemlai absolutne žiadny problém. Detičky mali dosť miesta, mali každý svoju časť. A čo sa mne velmi páčilo v lete je, že i ked to vyzerá smiešne, odopli sme spodnú časť striešky a krásne prefukovalo cez kočík, takže v 30 stupňových horúčavach im nestálo všetko to teplo pod strieškou. Vo svojom bazare mám nejaké reálne fotky viacerých variánt kočíka. Ak to niekomu pomôže, nech si ho pozrie. My už totiž, aj ked neradi, kočík posúvame preč, Už sme veľkáči. :o)

Prajem všetkým maminkám veľa šťasných kilometrov s Bumbleridom.

salomuska
9. feb 2011

ahojte, nechysta sa niekto z vas v najblizsej dobe predavat bumbleride indie pre 1 dieta, najlepsie trojkombinaciu?? 😉

sasajka
24. feb 2011

Ahojte kočky, my máme bumbleride, aj keď je momontálne na predaj, ale bol to náš najnaj kočík 🙂 Malá mi v ňom už nechce sedieť, už chce len po vlastných ☹ Je ľahučký, super ovládateľný, sneh sme hravo zvládli a plocha na spinkanie ako pre kráľovnú 🙂 Pre maminky, ktoré do budúcna zvažujú kúpu, ho určite odporúčam 🙂

alex9966
26. feb 2011

@sasajka Prosím ťa nemohla by si poslať rozmery hlbokej vaničky, hladám ľahký, dobre ovládateľný kočiarik ale aby mal dosť miesta pre bábatko. aby som tam vložila aj väčšie štvor mesačné dieťa vo fusaku.

sasajka
26. feb 2011

@alex9966 Prepáč, to ti asi nepomôžem, my máme len športovú časť. Hlbokú sme nemali, lebo sme kočík kupovali, keď malá mala už 10mesiacov... 😔

sasajka
26. feb 2011

Ak dobre viem, tak do tejto športovej časti sa vkladá len taká akoby "taška", ale to skôr povedia kočky, ktoré to využívali... 😉

zuzi26
autor
26. feb 2011

Alex vanicku sme tu riesili par stran dozadu,pre jarne alebo letne babo bude v pohode aj v 4 mesisacoch,ale vo fusaku 4mesacne podla mna tazko,ale ja mam tiez len sportovy...

sasrnka
26. feb 2011

Ahojte. Nechcete, nahodou, niektora majitelka bumbleride vymenit potah? My mame ruzovy a cakame pravdepodobne chlapceka. Tak teraz budem asi kocik kvoli tomu musiet predat. Inak by som si ho nechala aj pre dalsie babatko.

zojec
26. feb 2011

@sasrnka 😉 neboj aj chlapcek sa moze vozit v ruzovej 😉 skus napisat distributerovi, ci nepredava aj samotne potahy 😉

kaktusik007
27. feb 2011

@alex9966 no, vanicka je tu malicka... my mame termin v aprili, takze viem aj podla maleho ze na zimu idem edo sportaku, takze vanicku riesit fakt nepotrebujem... ty si o mesiac neskor, no... je to na zvazenie, kuk tuto diskusiu, resp. na nete su aj rozmery niekde mylsim.....
ja mam kocik u nasich, takze teraz neodmeriam 😒 🙂

skybaby
2. mar 2011

@alex9966 ja ti vanicku tiez nepremeriem, lebo je niekde odlozena a neviem kde 😀 ale dcerka sa narodila 1.novembra a uz v polovici marca som ju davala do sportiaku lebo vanicka jej bola uzka .... ale inak som s kocikom maximalne spokojna 😉