Kočík Cam Compass

morandia
29. máj 2018

ahojte,mate niekto skusenost s tzmto kocikom,zvazujem kupu ,ked mala podrastie

karlovka2018
12. mar 2019

@morandia Ahoj, kúpila si tento kočík? Tiež ho chcem kúpiť, tak by som bola vďačná za skúsenosti.

morandia
autor
12. mar 2019

@karlovka2018 ahoj, nie kúpila som moon jet R, a som rada, že som sa tak rozhodla😊

karlovka2018
13. mar 2019

@morandia Aha, ďakujem. Ja potrebujem niečo ľahšie. Najlepšie 5 kg, ale to sa bojím, že by moc nevydržalo. Tento kočík ma dobru cenu, ale možno by bolo lepšie investovať viac. Zvažujem aj Valco Snap 4 TAILOR MADE alebo baby monsters compact 2.0

morandia
autor
14. mar 2019

@karlovka2018 upřímně, videla som kočík aj na živo, vyskúšala si ho, a prišiel mi taky, ze po čase z neho bude hrkálka... Preto som kúpila moon, je síce ťažší, ale zložím ho jednou rukou, je priestranný, dá sa dat do úplného ľahu, velký košík,madlo a ručka z koze, všetky kolieska odpružené, 5bodove pásy, už som sním skúsila rôzny terén a zvládol všetko 😁ja som spokojna, tiež som zvažovala valco, ale už ho má každá mamka a počula som, že konštrukcia je nejaká chybná, že sa rozpadáva po čase, to mi povedali v obchode priamo, že už im bolo niekoľko kočíkou reklamovaných.... Tak aj preto som kúpila radšej moon

karlovka2018
14. mar 2019

@morandia Ďakujem. Porozmýšľam ešte 😉