Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Moon Jet

Kde kúpim použitý za dobrú cenu?

2 inzeráty v bazári
od 99 €

Popis

Moon Jet je mestský športový kočík s rýchlym jednoručným skladaním. Na kompaktný rozmer ho po odistení zložíš jednoduchým potiahnutím za úchyt na sedadle. Odpružené penové kolesá zaistíš praktickou brzdou umiestnenou na rúčke. Jet je dostupný aj vo vyššej, terénnejšej verzii s gumenými kolesami s dezénom Moon Jet-R, ktorá sa tiež odlišuje detailom bieleho kruhu na kolesách a je v ponuke v ďalších trendových farbách.

Neotočné sedadlo je plne polohovateľné až do ľahu vhodného aj pre menšie bábätko. Pre mimoriadnu šírku a priestrannosť sedáku sa však do kočíka pohodlne zmestí aj staršie dieťa. V slnečných dňoch oceníš XXL striešku s vetraním. Pripojením dokúpiteľnej autosedačky pomocou adaptérov možno z kočíka vytvoriť praktický cestovný systém.
Viac informácií na oficiálnej stránke Moon Jet

Parametre

Značka
Moon
Typ
športový, dvojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
10
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
107 × 61,5 × 85
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
86 × 61,5 × 46
Pôvod značky
Nemecko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Zdravím, chcela by som sa spýtať či sa nenájde niekto, kto vymieňal kolieska z Jet-R na Jet. Pasujú? A kde sa dajú zohnať? Ďakujem pekne
Ahoj, teoreticky, na základe úchytov, by pasovať mohli. Žiaľ dostupné samostatne vôbec nie sú. Buď s niekým skúsiť "vymeniť", alebo potom kontaktovať predajcov tejto značky, či ti ich nevedia objednať (resp. rovno výrobcu: https://www.abc-design.de/cz/imprint/kontakt/ v češtine to pôjde). Bojím sa ale, že to nebude veľmi možné.