Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

bubulka722
7. okt 2010

@katkabb1 No ako??? Zohnala si tie nafukovacie kolieska na camku? Ja teraz riešim podobný problém, pretože bud. týždeň by som si mala ísť pre kočík, ale sú tam len plastové kolieska a na nich je kočík dosť tvrdý. Zohnala som nové v e-shope ale stoja až 81,-€ čo sa mi zdá dosť.

katkabb1
7. okt 2010

@bubulka722 ahoj, nakoniec som zohnala cez bazár jedna predávala 🙂 a aj si ich skúšala objednať, alebo ich majú len v ponuke, lebo mne na všetkých e-shopoch odpísali, že už sa nedajú objednať. no a cena je taká za nové všade - plus mínus pár €.

bubulka722
7. okt 2010

Kočky ako ste riešili tie kolieska? Kupovali ste nafukovacie???

bubulka722
7. okt 2010

@katkabb1 Tak to máš super, mne odpísali z e-shopu (Aladin v HC), že ich nemajú na sklade ale dajú sa objednať. Oplatila sa kúpa, je kočík na nich mäkší? Odporučila by si mi, dať za ne tých 81,-€? Zdá sa mi to dosť... 😒

katkabb1
7. okt 2010

@bubulka722 no mne osobne a aj manželovi sa to zdá byť lepšie, predsa tie nafukovacie nereagujú až tak na každú malú nerovnosť na chodníkoch a tých je asi všade požehnane 😒 ja som s nimi spokojná, ja by som kúpila znovu, ale myslím že tu niekto písal, že v tom extra rozdiel nevidí. Tak som zvedavá, či ti ich budú vedieť objednať, lebo mne všade povedali, že samostatne sa nedajú lebo ich výrobca už nevyrába samostatne. Držím palce a možno ak ti ešte niekto odpíše svoje skúsenosti - aby potom nebolo na mňa zle, že som zle poradila 🙂

janca.k
7. okt 2010

My máme zatím Camku na těch plastových, ale chystáme se na nákup nafukovaček, protože po rovném chodníku se s plastovkama jezdí docela dobře, malýmu to nevadí když to krapet drncá, ale jakmile jsou větší nerovnosti, tak je to docela mazec, takže koupíme a uvidíme.Známí je třeba koupili a nadávají, protože jsou z vesnice a jakmile vyrazí někam k lesu nebo tak, tak mají kolečka věčně píchnutá.Tak jsem sama zvědavá co bude lepší, ale předpokládám, že nafukovací budou měkčí a nebudou tolik drncat na každým šutříku.

ketimiki
8. okt 2010

Mamičky,prosím,ak by ste niektorá vedeli o niekom,kto predáva buď nafukovacie alebo kolesá s takou plnou gumou na Cam-ku trojkolku za normálnu cenu,budem vďačná ak mi dáte vedieť do IP,vopred ďakujem. 😵

jaa
8. okt 2010

@ketimiki někde vepředějc je odkaz na pána,co má nahrádní díly..A možná i ta kola🙂

lucie.krajcarova
10. okt 2010

holky, kdybyst chtěly koupit použitou cortinu:
https://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/mce8...

rainee
11. okt 2010

maminky poradite mi ci je tento kocik dobry aj do horsieho terenu /les, strk a pod./ a ci ma dobre odpruzenie? skladny asi moc nebude ze?

atreides
11. okt 2010

@rainee spíš naopak 😀 odpružení praktický žádné, ale skladný mi přijde dobře

jaa
11. okt 2010

@rainee Skladný je super.odpružení začalo fungovat až po roce.Ale jezdila jsem s ním hoodně v lese .A ne po cestách... 😉

palesandra
14. okt 2010

dievcata, teda kocik nie je odpruzeny? a ako sa vam chodi po strku..? nenadhadzuje dieta v nom..? robim si prieskum ktory kocik kupit a tento sa mi celkom zda, len sa mi vidi ze kolesa su dost velke a este to nepruzenie.. povedzte svoj nazor? je uz z vyssej cenovej hladiny oproti takym Espiro, Coletto a pod.. zas neviem ci tie Quinyy nie su len o znacke...?
@janca.k
@katkabb1

katkabb1
14. okt 2010

@palesandra No odpružený teda ani nie je, veľké kolesá sú podľa mňa výhodou - my sme najprv kúpili mb x6 Cortinu a tá je tvrdá riadne, preto sme kúpili neskôr Cortinu a sme nadmieru spokojní 🙂 my máme aj nafukovacie kolesá a myslím že je to v pohode a to jazdíme aj po horších terénoch, aj po poľných cestách. Keď porovnám s Quinny - kočíkujeme s kamoškou ktorá ho má - tak je to úplne to isté, odpruženie nemá žiadne. Pre mňa strašnou výhodou je, že šporťák sa dá dať aj smerom k tebe, že na dieťa na začiatku vidíš, Espiro ani Coletto sa nedá (aspoň myslím) a Coletto má malý šporťák - kamoška predávala práve kvôli tomu po roku. Cortina má super veľkú vaničku a dá sa polohovať - čo je tiež výhoda, my máme 6 a pol mesiaca a zmestíme sa v pohode aj s fusakom - ešte chvíľu určite budeme v hlbokom. To je môj názor- žiadny kočík nie je asi dokonalý, ale my sme s Cortinou max. spokojní 🙂 možno sme pomohli 🙂

vernero
14. okt 2010

Maminky, nemůžeme sehnat nafukovací kolečka ke Cortině, pokud někdo víte, kde jsou rychle k dodání, prosím o odkaz do IP. Děkuji

adapo
15. okt 2010

ahojte, tak ja mám zase nie veľmi dobrú skúsenosť s cortinou. Pokiaľ sme malého vozili vo vaničke, bol to super kočík, ale športiak je o ničom, vôbec nedomyslený, malý sa nám v ňom stále posúva, tá sedacia časť je úplne na nič. museli sme kúpiť iný športiak a dúfali sme, že keď nám malý podrastie, tak to bude lepšie. Ale aj keď je väčší, máme ten istý problém, každých 10m ho musíme v kočíku naprávať. Je smutné, že taký drahý kočík nás tak sklamal. Už by som ho asi nekúpila.

bubulka722
16. okt 2010

@vernero Ahoj!!! No ja som zohnala cez slovenský netový obchod za 81,-€. V iných obchodoch boli len drahšie. Ak chceš napíšem ti adresu. Nemajú ich síce skladom ale dodanie tušim do 14 dní poštou.

bubulka722
16. okt 2010

@palesandra Ja som tiež dosť dlho pátrala po poriadnom kočíku a každý mi hovoril, že kombinácie sú vždy na niečom oklamané. Pri poľských šmejdoch je to 100% pravda. Mnohé ktoré majú hlbokú časť o.k., sú oklamané na športiaku alebo opačne. Určite by som žiadny z tých polských nechcela, pretože ak ich budeš chcieť predať, tak sa ti to určite nepodarí. Cortiny sú aj ako použité dosť žiadané. Čítala som mnohé recenzie, pýtala sa na názory odborníkov a každý mi jednoznačne odporučil Cam Cortinu ako naj kočík. Jediná nevýhoda je tvrdosť kočíka, ale dá sa napraviť nafukovacími kolečkami. Myslím, že od iného kočíka viac očakávať nemôžem a som s výberom veľmi spokojná.

kvacinka
16. okt 2010

my mame tiez cortinu a som s nou max. spokojna, ale tiez by sme chceli skusit tie nafukovacie kolesa. Baby co ste ich kupili ta cena 81 eur je na vsetky 3 kolesa alebo je kazde separe? A cez aky obchod ich zozeniem? Dakujem pekne za odpovede!

vernero
17. okt 2010

@bubulka722 Byla bych ráda za kontakt, zkoušela jsem tady přes české int. obchody, bohužel mi všichni odepsali, že kolečka nejsou skladem u dovozce ☹

bubulka722
17. okt 2010

@kvacinka Tá cena je za všetky 3 kolieska.

katkabb1
18. okt 2010

k nafukovacím kolesám - ja som ich tiež zháňala nejaký ten mesiac dozadu - aj som to tu písala- u všetkých slovenských aj českých internetových obchodoch aj v kamenných obchodoch a všade rovnaká odpoveď - nedajú sa zohnať, lebo ich už výrobca samostatne nevyrába. Dali sa kúpiť k novej kolekcii kočíka- samostatne sa už nepredávajú. Dali mi kontakt aj na výhradného dovozcu značky Cam pre Slovensko aj Česko - kontaktovala som ho a túto informáciu mi potvrdil - o kolieska nebol veľký záujem tak ich na teraz nevyrábajú ☹ Skúste hľadať skôr v inzerátoch či nejaká mamina nepredáva.

bubulka722
18. okt 2010

@katkabb1 Písala som si priamo s majiteľom obchodu v Hlohovci Aladdin a ten mi napísal, že sa dajú objednať.

katkabb1
18. okt 2010

@bubulka722 Tak to by bolo super, mne vtedy všetci odpísali, že sa nedajú objednať.

jaa
18. okt 2010

@adapo stačí koupit vložku do sport.sedačky od Emitexu a dítko se ti posouvat nebude.je to o materiálu...Zase jeho výhoda je,že nešisuje a skvěle se udržuje.. 😉

lencza
21. okt 2010

zdravím všechny

chtěla bych se zeptat, jestli máte některá cortinu mb x6, mám možnost ji koupit od kamaráda, ale pořád nejsem rozhodnutá, nejvíc mě děsí ty plastový kolečka, na současným sporťáku je máme a vím, že v zimě to bylo hrozný, jak napad sníh, tak radši nikam nevyjíždět

díky moc

rivatha
30. okt 2010
katrinka8
29. nov 2010

Aj my mame Cortinu a sme spokojni. Je sice trochu dlhsia kvoli tomu prednemu koliesku, ale to je kvoli stabilite 😉 Mame dost maly vytah, ale vojdeme sa tam v pohode so sklopenou ruckou. Dcerka bude mat buduci tyzden 6 mesiacov a je dost velka na svoj vek a v pohode sa vojde este do vanicky aj s fusakom (mame Emitex zimny) - este tam ma rezervu par centimetrov. Ja som ratala s tym, ze kedze je babulka letne babatko, na zimu pojde do sportaku, preto sme zvolili Cortinu - da sa sportova cast sklopit uplne do lahu (myslela som, ze pojde do sportaku, ked este nebude sediet), ma velku vanicku (resp. jednu z tych vacsich) a tiez sportovu cast otocnu do oboch smerov. Kedze musim kazdy den kocik trepat do jednych schodov a z nich (vytah nam stoji len na medziposchodi 😠 ), tak sme chceli aj lahky kocik. Pri Cortine sa mi aj "plne nalozena" celkom dobre vynasa a znasa. A takisto sa s nou perfektne manipuluje aj jednou rukou. Takze naozaj spokojnost. Dnes sme boli prvykrat vonku v snehu, a dalo sa to zvladnut. Sneh bol aj trochu primrznuty a museli sme sa aj trosku "brodit" po neodhrnutych chodnikov, ale zvladli sme to celkom dobre 😉 Mame tie trosku pogumovane kolesa (nie nafukovacie) a zvladli to. Zatial sa len modlim, aby mala vydrzala vo vanicke co najdlhsie, aspon kym sa nenauci sediet 🙂 V tychto mrazoch ist do sportaka nebude bohvieco... Aha, a zabudla som, ze mame limitovanu ediciu 2009, cize vanicka je z umelej hmoty sivej a modra strieska s tym priesvitnym. Kupili sme ju na inzerat, este je v zaruke.

katrinka8
29. nov 2010

Este som zabudla, ze vyhodou je aj polohovatelna vanicka. Nasa mala je velky zvedavec a niekedy, ked nechce lezat alebo ked ma plny nostek (ako teraz), mozem jej trosku nadvihnut hlavicku, aby videla alebo aby sa jej lepsie dychalo. Ked zaspi, tak sa ju pohodlne mozem sklopit zase do lahu.