• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Cam Mb X6 tris 2009. Aký je?

16. júna 2015 
@sonka3 Hmm, tak v tomto zrovna nebol idealny, bol hladky. Ale! Na CAM sa daju fusaky dobre aj pripevnit, ak maju nejaku snurku. Tento mal, takze potom nebol problem, lebo som to zaviazala o zadnu opierku :slight_smile: Pripadne, su aj fusaky s protismykovymi prvkami na spodnej casti, ale nemam prehlad, ktore znacky :slight_smile:
14. nov 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Ahoj.Prosim ta prala si tie potahy v pracke? mam program rucne pranie ale neviem sa na to odhodlat...

@mirka0044 uz je to sice davno:slight_smile: ale zohnala si to madlo? Dakujem
16. mar 2014 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 Ahoj, ano, normalne som dala na 30 stupnov do pracky nanoznik aj potah zo sportoveho :slight_smile: Striesku sa mi mari, ze som rucne vo vani oprala a nechala vystretu vyschnut. Ak nemas nejaku kombinaciu farieb, co by mohla pustit farbu jedna do druhej, podla mna sa nema co stat :wink:
16. mar 2014 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha je oranzovy cely... Bol v garazi zabaleny a teraz ho chystam pre druhe mimi. Tak skusim dat na to rucne pranie.potrebujem z vajicka oprat a vlozku z hlbokeho. Dakujem:slight_smile:
16. mar 2014 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 Jasné, podľa mňa to bude bez problémov :slight_smile: Ručné pranie ho šetrnejšie vyžmýka, takže sa nie je čoho báť. Ja som prala aj z iných kočiarov takto a nikdy sa nič nestalo. Akurát, ak tam máš náhodou niekde suché zipsy (nepamätám sa už, či boli na CAM), tak ich pozapínaj, nech sa niekde inde nepolepia a neponičia materiál :slight_smile:
16. mar 2014 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha suche zipsy tam nie su. Ale nakoniec som to prala rucne...manzel nemal doveru k pracke... ma to taku vypln makku neviem z coho a tiez som sa bala aby to neostalo vo vnutri ponicene... Ale slo to lahko...vanicka bola prakticky cista -pouzivali sme ju len 4mes.a vajicko slo lahko oprat-to bolo spinavsie,ale to sme pouzivali rok a pol:slight_smile:
16. mar 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 Sranda, ze manzel riesi u vas pranie :grinning: Mne sa s vyplnou nestalo ozaj absolutne nic, ale vsak dolezite je, ze mas kociar cisty a prichystany pre babo :wink:
16. mar 2014 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no on zvycajne taketo neriesi,ale teraz som sa ho pytala na nazor:slight_smile: keby bol velmi spinavy tak to asi necham na pracku:slight_smile:
16. mar 2014 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkat1 nie, nezohnala, nasla som ho potom pribalene osobitne :slight_smile:
17. mar 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka0044 Kde? To ako navyse pri kociku?
17. mar 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 nie navyše, veď to patri ku kočíku. Len som bola v tom, že nam to zabudli pribaliť. :slight_smile:
17. mar 2014 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka0044 jaj tak:slight_smile: to mam,len znicene takze potrebujem nove,ale este to ma cas:slight_smile:
17. mar 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby. Nasa mala zlomila madlo v tej casti kde sa pripina na kociarik madlo. Nemate nahodou niektora madlo na predaj, respektive kociar, ktory uz nebudete pouzivat, lebo je v zlom stave a odkupila by som len to madlo? dakujem vpred za odpovede, velmi by st emi pomohli, tento kociarik sme totiz mali len pozicany na zimu a tak mi velmi na tom zalezi :wink:
1. jan 2015 o 17:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, ja len ze potahy z kociara bezne a povedala by som, ze dost casto periem v pracke a stale su v pohode. Davam nizsiu teplotu a pohoda.

@ingeborgnicol asi Ta velmi nepotesim, mam sice kociar vyrobeny v r. 2006, kupovala som ho uz po (asi) jednom dietati ... a plasty mi postupne odchadzaju pomaly vsetky :unamused: ... material ma tiez nejaku zivotnost, starne... mne sa ulomilo to prichytenie striesky na kociar, tak akurat cakam novy diel, ale aj tak si myslim, ze davam novu zaplatu na stare vrece :unamused: .... uz aj konstrukciu som davala zvarat vpredu nad kolesom a o kolieskach ani nehovorim... pomaly vsetko na tom kociari prerobime/vymenime... keby tie plasty boli z poctiveho materialu (nie plastu), tak by ten kociar bol super... skoda :unamused:
16. jún 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok