Kočík Cam Mb X6 tris 2009. Aký je?

nellye
12. apr 2009

Dievcence, nemate niektora skusenosti s tymto kocikom? Je to novy typ na rok 2009, stvorkolka...dik 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkat1
16. mar 2014

@rivatha Ahoj.Prosim ta prala si tie potahy v pracke? mam program rucne pranie ale neviem sa na to odhodlat...

@mirka0044 uz je to sice davno🙂 ale zohnala si to madlo? Dakujem

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkat1
16. mar 2014

@rivatha je oranzovy cely... Bol v garazi zabaleny a teraz ho chystam pre druhe mimi. Tak skusim dat na to rucne pranie.potrebujem z vajicka oprat a vlozku z hlbokeho. Dakujem🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkat1
16. mar 2014

@rivatha suche zipsy tam nie su. Ale nakoniec som to prala rucne...manzel nemal doveru k pracke... ma to taku vypln makku neviem z coho a tiez som sa bala aby to neostalo vo vnutri ponicene... Ale slo to lahko...vanicka bola prakticky cista -pouzivali sme ju len 4mes.a vajicko slo lahko oprat-to bolo spinavsie,ale to sme pouzivali rok a pol🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkat1
16. mar 2014

@rivatha no on zvycajne taketo neriesi,ale teraz som sa ho pytala na nazor🙂 keby bol velmi spinavy tak to asi necham na pracku🙂

mirka0044
17. mar 2014

@zuzkat1 nie, nezohnala, nasla som ho potom pribalene osobitne 🙂

zuzkat1
17. mar 2014

@mirka0044 Kde? To ako navyse pri kociku?

mirka0044
17. mar 2014

@zuzkat1 nie navyše, veď to patri ku kočíku. Len som bola v tom, že nam to zabudli pribaliť. 🙂

zuzkat1
17. mar 2014

@mirka0044 jaj tak🙂 to mam,len znicene takze potrebujem nove,ale este to ma cas🙂

ingeborgnicol
1. jan 2015

Ahoj baby. Nasa mala zlomila madlo v tej casti kde sa pripina na kociarik madlo. Nemate nahodou niektora madlo na predaj, respektive kociar, ktory uz nebudete pouzivat, lebo je v zlom stave a odkupila by som len to madlo? dakujem vpred za odpovede, velmi by st emi pomohli, tento kociarik sme totiz mali len pozicany na zimu a tak mi velmi na tom zalezi 😉

ramzesa
16. jún 2015

Ahojte zienky, ja len ze potahy z kociara bezne a povedala by som, ze dost casto periem v pracke a stale su v pohode. Davam nizsiu teplotu a pohoda.

@ingeborgnicol asi Ta velmi nepotesim, mam sice kociar vyrobeny v r. 2006, kupovala som ho uz po (asi) jednom dietati ... a plasty mi postupne odchadzaju pomaly vsetky 😒 ... material ma tiez nejaku zivotnost, starne... mne sa ulomilo to prichytenie striesky na kociar, tak akurat cakam novy diel, ale aj tak si myslim, ze davam novu zaplatu na stare vrece 😒 .... uz aj konstrukciu som davala zvarat vpredu nad kolesom a o kolieskach ani nehovorim... pomaly vsetko na tom kociari prerobime/vymenime... keby tie plasty boli z poctiveho materialu (nie plastu), tak by ten kociar bol super... skoda 😒