Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

bufina
30. apr 2011

@cvikla969 Jojo, zvládnul 😀

dominka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabikkass
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivulka_r
21. máj 2011

Prosím poraďte, vejde se mi složený kočárek multiway do kufru krátké felicie?

mvranka
21. máj 2011

Ahoj dievcata, ja predávam takmer nový Chicco Multiway šedo-zelenej farby. Bol kupovaný vo februári 2011 (takže je ešte takmer 2 roky v záruke). Je úplne ako nový, pár krát "vyvetraný" na prechádzke. Mám tu na MK aj inzerát s fotkami.
Naša malá sa už nechce vôbec voziť a teraz čakáme bábätko, tak musím zase vytiahnuť hlboký kočík.
Keby mal niekto záujem, prípadne viete o niekom, dajte mi vedieť 😉

monika15
21. máj 2011

@sofik

ja mam chicco ale iny druh ale uplne na 1000000% odporucam......

u nas v kanade je jedna z naj co sa tyka sedacky do auta... plus kocik, za 0 minut poskladany CLICK a uz ides....

fakt super.......

sajmonkaf
26. máj 2011

Ahojte,ja mam tiež tento kočík,kupovala som od ruky,tak by som potrebovala nové penové rúčky.Poradili by ste mi niekto,kde ich zohnať?

deyana
27. máj 2011

@sajmonkaf Zkus normálně chicco cz (sk).. asi bych tam zavolala a nechala se přepojit na nějaký servis / vyřizování reklamací a poptala se po tom jako po náhradním díle.. dělala jsem to tak u quinny a v pohodě, poslali i šroubečky 🙂

sajmonkaf
27. máj 2011

@deyana zatial som bola u dvoch predajcov kočíkov,ale som neuspela...tak to skusim ako ty,dík.

monfeb
27. máj 2011

Já mám kočárek ještě po malé a ted v něm vozím malého.Jsem nad míru spokojená!!Ségra má krátkou fábii a po sundání dvou předních koleček se do kufru vleze.Sundání je otázka sekundy..Jízdní vlastnosti úžasné a je také dost velký,že s fusakem není problém a malý je kus chlapa.takže velká spokojenost.

deyana
27. máj 2011

@sajmonkaf prodejci rádi lidi odpálkujou, s tím jsem se taky setkala, nám ty rukojeti sjížděly a chtěla jsem to reklamovat, pokaždé bez úspěchu, nakonec jsme je nějak vytáhli, ale pořád to sjíždělo dál. Chtělo by to autorizovaný servis, tam v chiccu jsou příjemní. Já jsem kvůli autonehodě potřebovala vyjádření pro pojištovnu kvůli autosedačce, že se nesmí používat, a v pohodě mi ho dali, bylo to za pár dní ve schránce, takže si myslím, že nebude problém.

verusa22
25. jún 2011

Ahoj holky... pokud někdo chcete vyměním chicco multyway za nějaké jíné golfky... např.espiro,liteway

gabkapeto
30. jún 2011

neviete mi poradit kde by som zohnala madlo na ct04,multiway????Surne!!!Dkujem🙂

deyana
30. jún 2011

@gabkapeto chiccocz ho myslím prodávalo zvlášť...

gabkapeto
1. júl 2011

@deyana Dakujem za radu🙂 zatial neodpisali ale nasla som uz aj na mimibazare:best4baby Senica🙂

svataterezicka
3. júl 2011

Ahoj holky zdálo se mi to nebo nová kolekce Chicco multiway 2011 ma predni kolecka nezdvojeny? Prijde mi ze se blbe ovladaj nekdy tak jestli by pasovali na lonskou kolekci tak bych je chtela...

lovacska
6. júl 2011

Ahojte!Aj ja som predala moje peg perego pliko,lebo vždy sa mi páčil multiway,a teraz maju ružové prevedenie,tak som sa rozhodla pre výmenu.Ináč aj pliko bol náš druhý kočík,bol len na cestovanie a do obchodov,mala som to z druhej ruky, bol to pod zárukou ale farba mi moc nepáčila.Dufam,že budem spokojná a nebudem lutovať výmenu.Tento týžden čakám kočík cez kuriér.Malá má presne rok,je dosť velká,kočík som naživo neskušala,len som videla na ihrisku,obávám sa len kvoli strieške,zdá sa mi nižšie ako u pliko,podla vašich diskusie čo tu všetci píšete,by musela stačiť.

bufina
6. júl 2011

@lovacska A jak je dcreka velká? Mně se ta stříška nezdá nějak nízko.. Spíš bych uvítala delší část pro nožičky. Ale jinak su maximálně spokojená 🙂

lovacska
6. júl 2011

@bufinaahoj,malá má 13mesiacov

lovacska
6. júl 2011

@bufina ešte som si zabudla,že kočík chcem používať aj cez leto,ináč máme peg perego GT3-ku.Už sa neviem dočkať kuriéra,potom vám aj tak píšem.

bufina
6. júl 2011

@lovacska Můj malej má 18m a měří 81 cm a stříšku má pořád dost vysoko. My máme jako běžnej kočár Tako Jumper, golfáč používáme jen když někam jedem, je skladnější.

lovacska
6. júl 2011

@bufina Dakujem,tak som malu zmerala,má 83cm,tak sa teším,určite tam zmestí.Tak potom vám napíšem,ako sme si dopadli,dneska pošlu kočík,možno že príde len zajtra alebo piatok,volala som tam.Zatial pekný den!

lovacska
7. júl 2011

Ahojte!Kočík dnes dorazil,je iný ako bol pliko,ešte si musím zvyknuť.Ako si písala bufina,strieška je dosť vysoko,ináč kočík je priestranný,som zatial spokojná,aj farba sa mi páči.Ináč si myslím,ale je to len moj názor,že na zimu ten kočík neni,je taký otvorený,zdá sa mi taký letný oproti pliko. 🙂

bufina
12. júl 2011

@lovacska Taky si myslím že na zimu moc není. Byla jsem s ním v zimě jednou na procházce. Nebyl teda sníh, ale byl potřeba fusak. Máme Emitex combi a ten je na to zase moc dlouhej.

katkavan
14. júl 2011

Ahojte baby,kto by mal zaujem o skoro novy Chicco Multiway,kuk na moj inzeratik 🙂 pekny den

maruskach
19. júl 2011

Ahojte, potrebujem poradit. Chcem kupit Multiway, dcerka ma 1,5 roka, cca 86. Bojim sa, ze ako dlho nam ten nanoznik vydrzi. Mozete mi niekto napisat, ze aky je ten nanoznik velky? Dakujem

lovacska
21. júl 2011

@maruskach Ahoj,ja mám dcérku 1 rok a 2 mesiace cca 83cm,kludne tam zmestí.Nánožník šírka 38cm a dlžka 55cm,a po pripevnení sa suchým zipsom je dlhá tak po tej gume čo maju na nožičky.Ináč si myslím,že dosť velký aj zateplený oproti iným golfáčom,niektoré som ani nevedela využiť.Aku farbu si zvolila?Ja som pred 2 týždnami kupila ten ružový Amethyst.

lovacska
21. júl 2011

@maruskach Jaj,ešte som zabudla,že do tohto nánožníka zmestí aj fusak,hoci si myslím,že ten kočík na zimu nestačí,ale je len to moj názor. 🙂

ladybugie
21. júl 2011

@maruskach moje dcera má 16 měsíců, 90cm a 11kg a do kočárku i nánožníku se vejde i s fusakem 🙂

engiii
22. júl 2011

ahojte chcela by som sa spytat ako sa jazdi s tymto kocikom v zime ked je sneh?dakujem