Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

deina
22. jan 2009

Mimap, manzel je dlhy (194cm) a nestazuje sa, vraj akurat. 😉

ivetka5
23. jan 2009

Ahoj Susy, aj mňa by zaujímali názory na tento kočík, založila som novú tému, aj keď viem, že to tuna už bolo, len čím novšie skúsenosti, tým lepšie 🙂

mimap
24. jan 2009

Deina: díky. My jsme oba vyšší, tak to bude ok. Holky od kdy tam prcky dáváte? my jsme v hlubokém, tak v březnu půjdem do sporťáku a u našich bych chtěla mít právě tyhle golfky, myslíte, že dávat tam malou cca od 7. měsíce (tak 1 - 2x týdně) není moc brzy? Nechce se mi pořád převážet kočár...

schwarzovka
24. jan 2009

mimap: náš malej byl v golfáči bohužel už od 5.měsíce. Bylo to z technických důvodů. Kočárek před tím jsme špatně vybrali, byl moc těžký a u baráku nemáme nájezd...takže když manžel nebyl doma, musela jsem čekat než půjde někdo ochotný kolem baráku...většinou nikdo nešel a zrovna pršelo, nebo jsme potřebovala na wc 😀 😀 Malýmu to neuškodilo...měl to furt naležato...ani mu to nevadilo....u nás to byla nutnost, příště už budu obezřetnější. Jinak myslím, že když tam Nelinku dáš jen na 1-2x týdně tak opravdu nic nestane... 😉

mimap
24. jan 2009

Tak to jsi mě potěšila, možná už je tedy koupím teď a nebudu čekat, až bude malá sedět... A jsi s golfkami spokojená? Já pořád váhám, ale nakonec nejspíš vyhrajou tyhle. Nechce se mi moc investovat do dražších a tyhle vypadají celkembytelně, potřebovala bych totiž, aby zvládly i trošku terén, budu s nimi jezdit na jaře a v létě za manžou na stavbu, je to na vesnici a vymoženost jako chodník tam ještě nedorazila... 😀

astrane
24. jan 2009

Taky máme Chicco multiway-já jsem malá a řekla bych,že je spíš pro vyšší 🙂 Jsme s ním spokojeni-má sedátko rovně a opěrka zad má skoro 90stupňů úhel,tak se tam malýmu od začátku dobře sedělo-nesnášel,když někam zapadl a nemohl sedět rovně a držet se madla.Taky je dost prostornej.je ale kapku těžší-tuším asi 10kg,ale do pár chodů nebo do šaliny ho v pohodě vytáhnu sama i s 13 kg dítětem 🙂 Vážím asi 48 kg.
Máme je od jara,ale jezdím s nimi jem do městaKamoška je má už skoro 2 roky a terén typu polní cesta zvládají bez problémů(oni teda mají ct04,ale to je v podstatě totéž)
PS:Jo a skoro dvouletý dítě se mi ve fusaku emitex combi do nánožníku fakt už nevejde 😀

schwarzovka
24. jan 2009

mimap...já jsem spokojená, ikdyž mi bylo líto, že malýmu upírám to pohodlí, co poskytují nafukovací kola...jinak terén taky zvládáme a to je díky tomu, že můžeš zabránit otáčení koleček...je fajn, že je dost prostorný a hlavně má polohovací opěrku nohou, takže mu neklimbají, když spinká...což byl jeden z mých požadavků a ne každý golfáč to splňuje... 😉

deina
24. jan 2009

Pre vyssich, ano, ale zaroven pre stihlych - manzel sa na vysku nestazuje, to je okay, ale zda sa mu byt uzky - rukovate su vraj blizko pri sebe. (on furt najde nejaky problem 😀 )

jitulkabj
25. jan 2009

Ozaj, kde zohnat tie netradicne vzorovane verzie? vacsina stranok ukazuje Chicco kociare iba v beznych farebnych kombinaciach. No videla som, ze ludia vlastnia aj rozne kvetinkove a ine vzory. Neviete poradit???

jandaj
6. feb 2009

Ahoj holky, taky zvažuji tento kočárek, ale máme u nás hnusný kamenitý cesty, tak nevím, jestli to vydrží. Máte zkušenosti?

denisab32
6. feb 2009

jitulkabj
kvetinkové vzory sú na stašom modely, volal sa CT4....
jandaj
kočík určite 😉 , len či Danka nevytrasieš 😉

jandaj
6. feb 2009

jitulkabj: květinové vzory se prodávají na Aukru.cz

denisab, proč bych ho měla vystrašit???? 😀

matru
6. feb 2009

My tyto golfky máme a jsem s nimi zatím spokojená, sice s nima ještě moc nejezdíme, Nelinka je na to docela malá, jen když jedu někam, kde čekám schody apod., ale jede se s ním dobře, je pohodlný a pěkný, zatím jsem na něm nenašla chybu 🙂 a je lahký, zvednu ho sama bo autobusu, což velký kočár ani náhodou...a máme verzi s madlem a nánožníkem, dá se do něj vložit zimní pytel...prodává se i verze s fusakem, ale ten je pak v létě k ničemu....

denisab32
6. feb 2009

janda nie vystrašiť 😀 , ale vytriasť 😉

ten kočík je úplne v pohodke.....

jandaj
6. feb 2009

denisab 😀 😀 😀 špatně jsem četla

jandaj
6. feb 2009

matru, mě se ten kočár hodně líbí, fakt o něm hodně uvažuju, chtěla bych ho určo s madlem, měla jsem jen obavu s těch šutrů tu u nás. A jak vypadají ty plastový kolečka? Jsou celý plastový nebo jen jsou aspoň nějak pogumovaný?

pipisek
6. feb 2009

ahoj holky,
my jsme ho dnes koupili, pořád jsem se rozmýšlela....totiž jediné, co mi vadí je malý košík, ale to u golfek tohohle typu (které se takhle skládají) prostě je....vyjedeme snad zítra, zatím mám ještě Jané Slalom, tam je košík taky malý 😠
bydlíme ve městě, tak snad se bude jezdit dobře ....

pipisek
6. feb 2009

jandaj... kolečka jsou fakt plastový, ale co jsme koukali, tak plastový byly na všech podobných golfáčích...

tvarohacek
6. feb 2009

jandaj, já bych ho ani do menšího terénu nepořizovala, sice ho zvládne, ale přece jenom na úkor pohodlí pro dítě i pro tebe, do menšího terénu bych nepořizovala žádné golfky.

martimarti
6. feb 2009

Já jsem tyto golfky zkoušela v jednom obchodě a také musím říci, že si nějak nedovedu představit jezdit jinde než na rovné hladké cestě. Přišlo mi to jako "kostitřas" 😉 Na nějaké přejíždění po městě asi ano, také o nějakých golfkách uvažuji a proto zkouším a nakukuji do diskuzí, ale do terénu, to bych dceři fakt udělat nemohla. 😖

yanna.o
6. feb 2009

Souhlasím s tím, že jakékoliv golfky jsou na cesty přes parkoviště do obchoďáku, po obchoďáku a přes rovný chodník zpět. Vjet na trávník či louku k prolejzačkám se dá. I na cestu hrbolatou a zablácenou se vjet dá. Jde o to jak.. 😒 Kola tancujou ze strany na stranu, s dítětem to klepe, člověk dře, aby to vyprostil a má pocit, že to tak přetěžuje, že se to musí každou chvíli rozpadnout nebo aspoň někde povolit apod. Na šikmých chodnících odaretovaná kolečka jedou směrem, kam je chodník skloněný (ale to je problém i velkých odaretovaných kol - jde o to, že kola nemají volant, kočár se jen tlačí a kola se přizpůsobují terénu sama - člověk tedy neustále vyrovnává směr jízdy, u některých kočárů to jde líp, u jiných typů zas hůř). Malá kolečka golfek zapadávají nebo se zaseknou i před nízkou překážkou. Proto jsou i u golfek lepší větší než malinká 😉 Odaretovaná se někdy otočí do strany a pak se nedá jet, dokud se nesklepnou zas po směru 😉 Jako nějaký terén se s nimi projet dá a i to třeba vydrží, ale na běžné ježdění terénem to fakt není. Bohužel 😀

jandaj
7. feb 2009

tak jak vás tu taky čtu, tak je pořizovat nebudu, protože bych je měla na nic. Asi bude lepší sporťák, s pořádnýma kolama. Asi zůstanu u toho, který mám, je to trojkombinace a s pořádnýma kolama 😉

martimarti
7. feb 2009

Jandaj ahoj, asi jsme tě odradili, ale opravdu jsem tyto golfky zkoušla v Pompu a jestli máte "hnusný kamenitý cesty" jak píšeš, tak si myslím, že bys ty golfky i brzy zhuntovala 😉 nehledě na chudáka malýho. Já nevím, nejlepší by bylo si ty golfky osahat někde v obchodě, abys to viděla na vlastní oči. 😉 😉

jandaj
7. feb 2009

to už mě taky na padlo, ale když mají fakt kolečka celý plastový, tak to bych z něj vytřepala duši a asi by se tu moc dobře nejezdilo. Bydlíme v přírodě. Tento kočár mi připadal jako letadlo, velký kola, vhodnej do terénu, ale je fakt, že to jsou jenom golfky, takže dám na vás a vyprdnu se na něj 🙂

martimarti
7. feb 2009

Oproti ostatním golfkám se mi zdá bytelnější, také po něm pokukuji a ze všech golfek se mi líbí nejvíce, ale my jsme ve městě. Právě, že jsi výše psala o tom terénu a i nyní píšeš, že jste v přírodě, tak to si myslím, že by si mohla být zklamaná a otrávená, že jsi vyhodila peníze. Protože pořád jsou to plastová kolečka a není tam žádné odpružení, a to se jinam než do města, mám pocit, nehodí 😒 😒 . Ale jinak jsou ty golfky moc pěkný, mě se líbí. 🙂

jandaj
7. feb 2009

no mě se taky moc líbí, akorát mě překvapují ty plastový kolečka, kdyby byly gumový tak by to bylo super. Chtěla jsem golfky, kvůli skladnosti, hodně často jezdím autem a chystáme se na dovču. Tak trojkombinace co mám mi zabere celej kufr, ale zase je fakt, že se s ním parádně jezdí 🙂, ale má nevýhodu, je strašně těžkej ☹

marcelka11
7. feb 2009

Ahojte, tiez uvazujem o tomto kociku, do mesta dufam bude v poriadku. Nasla som v popise, ze kolesa su odpruzene
http://www.samo-kociky.sk/multiway

yanna.o
7. feb 2009

Ono jde i o horší těžiště. Golfky mají krátkou páku, takže se špatně přizvedávají (např. na obrubníky pak pomáhá nášlapné stupátko). Výhoda je nízká váha při vynášení do schodů, mhd, jízdě do kopce. Také jsou skladnější a zaparkované zaberou méně místa a nepřekážejí ostatním (mhd, dětské koutky, regály). V krámě se s nimi dobře manipuluje. Jízda po nerovnostech není dobrá díky malým kolečkům (s odaretovanými je to někdy ještě horší), špatnému těžišti, beranům. Terénem se projet dá, ale..
Ono se pak člověk s nimi víc nadře než s o pár kilo těžším normálním kočárem s dobrým těžištěm 😉 Zas je fakt, že pro maminky s hodně těžkým kočárkem nebo s kočárkem se špatným těžištěm je to v určitých situacích velká úleva. Na terén se golfky opravdu nehodí a jízda terénem s nimi ani není snazší, ač jsou lehčí. Ale pokud maminka často jezdí MHD, nosí do schodů nebo chce něco menšího do města na nákupy či právě na tu dovolenou, tak se golfky hodí 😉

katulienka1
19. feb 2009

ahojte baby,
má niektorá z vás farbu Discovery??to je čierna so zelenou??
neviem si vybrať medzi discovery a červenou 😒
díky.

pipisek
19. feb 2009

katulienka...já mám barvu fuego, tu červenou se šedou a volba byla jasná hned...o jiné jsem ani nepřemýšlela 😉