Kočík Chicco trio i move. Je skutočne taký dobrý?

hamimami
10. aug 2011

ahojte maminky....dnes som na nete narazila na tento fantasticky kocik.....videli ste ho uz niekto nazivo??? my uz kocik skoro nepouzivame, ale mozno coskoro bude druhe babatko a tento nema chybu....aj ked ta cena je dost vysoka....zaujma ma hlavne ci je aj realne taky vymakany 😀

pazicka
12. aug 2011

no ja ho mám tiež vyhliadnutý,videla som ho v Trenčíne v obch.dome Laugaricio a tiež som preň rozhodla síce čakám bábo až v jan.2012 ale už teraz viem že ak všetko dobre dopadne tak určite si ho kupim iný už ani nepozerám som pevne rozhodnutá pre tento.

hamimami
autor
15. aug 2011

@pazicka a aj si ho vyskusala?? 🙂

mmacko
15. aug 2011

@hamimami ahoj, ak sa mozem vyjadrit, ja sledujem kociky uz skoro 3 roky a vyskusala som uz asi 5 kocikov, trosku som kocikova maniacka 😉. Pozrela som si toto video na youtube a ak ti mozem povedat svoj nazor, tak jedine pozitivne na tomto kociku je to otacanie sedacky a rucky (su uz aj ine znacky taketo a na forach sa pise, ze na ukor toho je konstrukcia velmi nestabilna). Ma maly kosik, kolieska tak do nakupneho centra, kratku strechu na sportaku v polohe lah (babu bude svietit slnko) a taky styl madla (to co je pred dietatom na drzanie sa) je neprakticky. Keby si mala toto ako jeden kocik a potom este na prechadzky, kde narazis aj na krive chodniky, strk, sem tam nejaky sneh dalsi, tak je velmi pekny designovo, ale ako jediny kocik podla mna nie. A pri takej cene si asi nechces kupovat este dalsi do terenu.
Prepac, ze ti takto pisem, ale pri prvom babetku som aj ja pozerala na kociky inymi ocami ako po 2 rokoch aktivneho vozenia dietata v kocikoch a aj ja by som bola rada, keby mi niekto takto uprimne napisal, dufam, ze si sa nenahnevala, chcem len pomoct.

pazicka
15. aug 2011

@hamimami v predajni ano predviedli mi ho a vyzerá že s nim asi budem spokojná mala som vybraty jané a casulplay ale nakoniec vyhral chicco,len som dost nerozhodná vo farbe lebo všetky sa mi páčia

hamimami
autor
15. aug 2011

@mmacko uprimne si mi odpovedala na moju otazku, to som chcela samozrejme, beriem vsetky nazory, o tom toto forum je 😉 ak mam byt uprimna cakala som ze ten kocik nebude idealny vzhladom na kolieska....ako pises je to skor kocik na hladky povrch nez do terenu....co sa tyka praktickosti kocika najviac sa mi pozdava casualplay s 4, ale koniec koncov podla mna este dokonaly kocik nevyrobili....ale napr my mame golfac chicco multiway a som s nim nadmieru spokojna...

hamimami
autor
15. aug 2011

@pazicka mne sa najviac paci ten smotanovy, ale to by si ho asi stale iba riadila 😀 a potom este ten ruzovy

mmacko
15. aug 2011

@hamimami presne ako pises, perfektny kocik neexistuje. Ten CP S4 sa mi kedysi nepacil, teraz som sa aj ja do neho zalubila, vyzera fajn, len kamoska hovorila, ze v snehu ak sa ti vzprieci to predne dvojkoleso tak amentma, ale zas kolko snehu je u nas. Ale urcite je praktickejsi ako toto chicco a vela mamiciek si ho chvali, takze by som sla skor do toho CP.
Ja mam teraz ako golfac chicco liteway a tiez spokojnost, ale pre male babo od narodenia to chce nieco ine.

hamimami
autor
16. aug 2011

@mmacko ano samozrejme od narodenia to chce nieco ine, my ten multiway pouzivame asi od 15 mesiacov....a a akym kocikom si bola najviac spokojna??

mmacko
16. aug 2011

@hamimami Hmmm, tazka otazka. Podla mna do polroka je dobre mat odpruzeny kocik, medzi polrokom a rokom sportak otocny k mame a od roka nejaky priestranny pohodlny sportak. Ja som bola naj spokojna s concord fusion, ale to som mala od roka, asi by mi inak vadilo, ze v polroku na babo nevidim (nema ani okienko v strieske a neda sa otocit ku mne). Dokonaly kocik nie je, ale napr sestre som hladala taky, co splna co najviac kriterii super kocika a dosli sme k Hartanu. Je to ako teutonia, len trosku priestrnnejsia sportova cast aj vanicka. Gessleiny su velmi pekne a do terenu,len to bol akurat kocik, co som kupila z druhej ruky a bol tak vyheglany do strany (konstrukcia - riaditka mi isli do stran ked som zatacala), tak uz tu znacku nemusim, aj ked za peknym gessleinom sa otocim.
Ako keby som isla riesit novu 3 kombinaciu, tak Hartan/teutonia do 2 rokov a potom golfac.

pazicka
17. aug 2011

@hamimami tiež uvažujem nad smotanovým a kedže ešte neviem čo vo mne rastie tak potom bud ružový alebo zelený 🙂 ale zatial smotanový vedie

hekinka
26. feb 2014

Ahojte maminy🙂 no ja tento kocik mam v cierno-sivej farbe a mozem povedat, ze som s nim nadmieru spokojna🙂 akurat, co pisala mmacko, predne kolieska su trochu neprakticke z toho dovodu, ze su na nich blatniky, kde sa zvykne ukladat blato, ked prsi, ale doteraz sa mi to vzdy dalo drievkom alebo niecim, co som mala po ruke vycistit🙂 a co sa tyka tej striesky mmacko, ano je kratsia, ale je tam este jeden zips na rozopnutie a tym sa strieska zvacsi, cize dietatku slnko nezavadzia a ani kolieska su neni neprakticke do strku a podobnych prekazok, kedze sme v oblasti movostavieb, je tu dost rozbita cesta a kazdy den nou prechadzam, takze vrelo tento kocik odporucam, no az na tu cenu🙂)))

pipko411
14. aug 2015

@hekinka mozem sa spytat do kolkych rokov ste kocik vyuzivali.Mne sa strasne paci len nejako sa mi nepozdava ta sportova cast

hekinka
15. aug 2015

@pipko411 kocik pouzivame stale na striedacku s buginou. Mala mala tyzden dozadu 2 roky a nemame s nim ziaden problem, kludne do 3 rokov podla vysky dietata vydrzi🙂

to.beruska
11. okt 2015

Baby ake fusaky na zimu mate do spotrovej casti alebo nejaky nanoznik na jesen

mony221
3. nov 2015

miminkz aj mna by zaujimalo aky fusak do sportiaka chicco i-movie taky co sa nebude zosmykovat dakujem a aj ten nanoznik aky tam pasuje?

murinko82
13. nov 2015

Ahoj mamičky, ja som používala obyčajný fusak emitex ten mal otvor v strede a potom som ho upevnila teckom od kočíka inak super to držalo a mala som aj deku vo vnútri fusak keď bola veľká zima nepotrebovala som nánožník fusak plnil tu istú funkciu max. spokojná s kočíkom len škoda že ho musím predať nemám ho kde uskladnit ak by ste mala niektorá záujem skúste pozrieť mám inzerát na bazos. sk

murinko82
13. nov 2015

@pipko411 do troch úplne v pohode 🙂

murinko82
13. nov 2015

@to.beruska súčasťou kočíka je fusak ktorý slúži zároveň ako nánožník a my sme ho využili až do neskorej jesene