Kočík Chicco Urban Plus Crossover

sonci11
21. máj 2017

Prosim Vas mamicky, neviem sa rozhodnut aky kociar kupit, celkom ma zaujal Chicco Urban plus crossover. Vase nazory a skusenosti? Potrebujem lahucky kociar, lahko ovladatelny a skladatelny s bezpecnym vajickom. Dakujem krasne

mischelin999
22. máj 2017

Za mna by som povedala nie. ako kociar je velmi pekny ale podla mna je maly. To sa tyka velkosti vanicky ale aj sportovej casti. A hlavne sa sportova cast neda dat do rovneho lahu ale naklapa sa cela sedacka a to npre detsky chrbatik a hlavne pohodlie nie je vobec dobre

hiwatari
25. máj 2017

Ja po nom pokukujem. Zatial nan citam chvaly. A nie je maly. Je vacsi ako vanicka na poliakoch a to su poriadne vane. Ja praveze hladam korytkove sedenie, nakolko mam kupenu bexu a maly ju odmieta. Paci sa mu len v hojdacom kresielku.

sonci11
autor
25. máj 2017

@mischelin999 bola som sa nanho pozriet v obchode a je to tak ako pises...nakoniec sme vybrali cam dinamico, pretoze ma väcsiu vanicku ako ostatne kociare...teda inglessina a emmaljunga maju väcsiu, ale tie ceny su 🙈😂 poliakov nepocitam, pretoze sme chceli kvalitnejsi a hlavne lahky kociar, ten cam ma len 8,5kg 😊😊😊

sonci11
autor
25. máj 2017

@mischelin999 pozeram, ze tiez budes mat julovcatko 😊😊😊 uz mate kociarik? Ako sa citis?

sonci11
autor
25. máj 2017

@hiwatari ahoj, mne sa zdal v skutocnosti dost maly🤔

hiwatari
25. máj 2017

@sonci11 je mensi ako cam? Lebo suseda ma cam dinamico a je neakutocne prtavy. Ja len podla rozmerov co udavaju ma chicco az 87 cm dlzku zatial co moja bexa ma vanicku 79 a je fakt ze obrovska

chiara189
25. máj 2017

my sme ho mali a ja som bola velmi spokojná a malý tiež. A vajíčko bolo do 13 kg takže tiež super

sonci11
autor
26. máj 2017

@hiwatari no v obchode mi povedali, ze to su celkove rozmery, teda vonkajsie a ze chicco je dost maly, ze dinamico je väcsi...ja som zatial pocula same dobre hodnotenia

hiwatari
27. máj 2017

@sonci11 u mna by nepresiel, ja hladam korytkove sedenie. A tie su asi vsetky male 🙂