Kočík Coletto joggy verzus Valco Snap Tailor Made

erika203
15. feb 2017

Mile maminky!
Vedeli by ste mi poradit prosim 😊 velmi sa mi pacia obidve kociky, no ale neviem sa rozhodnut, poradte mi prosim chceme kupit nejaky skladnejsi ale pre dieta pohodlny kocik 😊 dakujem dopredu, za radi a ze sa podelite o vase skusenosti 😊

paladia
28. júl 2017

@maiia jasne,chapem ta. Rozdiel medzi 2017 a starsim modelom je hlavne v dizajne. Uvidime, co prinesie rok 2018. Mne uz kociky netreba,mam poodkladane. Ale prehlad si udrzujem, bavi ma to 😁😁😁

jajka2407
9. aug 2017

baby, tak my ho uz mame doma...je super, malemu sa v nom velmi paci, sedi si tam ako pan...trochu ma prekvapili suche zipsy, ale da sa a neviem preco tu chrbtovu opierku nedali dlhsiu...ved miesta je tam na vysku habadej, s vyssou vahou som ratala, je asi tak tazky ako moje bebeto aj ked to pruzi o dost lepsie...vzhlad je na 1*...uvidime ako sa osvedci casom ...

paladia
9. aug 2017

@jajka2407 ake suche zipsy? Tie na nanoznik? Lebo ine som nepostrehla, jedine este na streche vzadu. Das ak foto? 🙂

jajka2407
9. aug 2017

@paladia tie co sa striezka pripevnuje o sedacu cast aby nepodfukovalo a ta cast kde je tasticka, co je spustena a chrani babo ked lezi (neviem preco som myslela ze to bude na kapce 🙂 )...na bebete bolo lepsie riesene detske madlo (toto sa zacvakuje az do konstrukcie, musim odsuvat potah sedaka, lebo tam neviem trafit :D) a je super ze sa da zapnut ten stredovy pasik o deske madlo, malo ktory kocik to ma ale kapce na magnetku su praktickejsie...inak mi ho vsetci chvalia ze vyzera super, aj sa lahko ovlada...vsetko je to len o zvyku

jajka2407
9. aug 2017

@paladia nanoznik som este neskusala nasadit, vecer si to pojdem nacvicit :D ... a prosim ta...nevies ci zalezi v akej polohe je opierka chrbta ked sa sklada kocik?...aby som tam nahodou niece nepototo zlou manipulaciou

paladia
9. aug 2017

@jajka2407 ano, treba si len zvyknut. Ja som zase mala len taketo kociky,takze mi to nepripadalo nejak zvlastne. Opierka pri skladani musi byt zdvihnuta do sedu. Potom ti pekne po zlozeni ostane stat na kolieskach.

jajka2407
16. aug 2017

@paladia ahoj...no po par vyjazdoch som spokojna aj trochu sklamana, prave pedne koliesko mi hrkoce a kmita, alebo vibruje, alebo ako to napisat, lave to nerobi vobec...inak je kocik super tichy...neviem kde je chyba...nasadenu su dobre, ani som si nevsimla nejaky rozdiel v nich...skusim ich nasadit zajtra opacne aby som vedela ci je to kolecko zle,alebo je rozdiel v otvore v konstrukcii...aaaale ma to riadne stve :(

paladia
17. aug 2017

@jajka2407 to mi je luto, mne to nerobi. Asi v kazdej znacke sa najde nieco. Mozno to ale bude ako vravis. Ja,som to tak mala na trojkombinacii. Prave koliesko bolo prave a lave muselo ist vzdy vlavo. Tak snad to bude len taky detail.

lucyf
5. dec 2017

@tajka969
@paladia prosim vas aku plastenku na tento kocik?

paladia
5. dec 2017

@lucyf univerzalnu, ak myslis tu do dazda. bezne maju v detskych obchododch okolo 5€ stoji.

petruska113
16. máj 2018

https://m.facebook.com/groups/545086595869244 Maminky diskuze je starsi ale chci vas pozvat do nasi skupinky na FB

zuzana1121
28. sep 2018

zdravim , kočky chcela by som sa spýtať na podložku do kočiara. Bude sedieť aj univerzálna ?

kmmadamko
9. sep 2019

Ahojte prala ste ho niektorá? Je možné ho napchat do pracky?

anet221
15. jún 2020

Dobre den, chcem sa opytat, ci sa da dat chrvtova opierka do úplného lahu. Ďakujem za odpoveď

paladia
15. jún 2020

@anet221 pri joggym? Nie je to úplná rovina, nejaký uhol tam je.

anet221
16. jún 2020

@paladia ďakujem za odpoveď