Kočík Concord Wanderer

lucia246
5. jún 2013

Ahojte maminky, máte niektorá doma nový športový kočík concord wanderer? Veľmi sa mi páči, len sa nikde nedá vidieť naživo. Ďakujem

standu
19. júl 2013

@januska555 zajtra ti ho odfotim s protonom. troska sa viac kyvka ta vanicka ako na fusione, ale zas je lepsie odpruzeny, isiel hladsie ako fusion aj po krivych mestskych kockach . manevrovalo sa mi s nim super, zatial mu nemam co vytknut...kolesa ma dost velke, verim ze aj do snehu budu ok.

januska555
19. júl 2013

@standu aha no ja ten sneh nejak extra neriesim lebo prechadzat sa velmi nebudeme, skor som s detmi na dvore pri dome, ono prechadzka v zime s kociarom a dvojrocnym dietatom, nic moc takze skor az na jar. Hlavne aby sa tam dala nakliknut ta proton, lebo ta je asi aj vacsia ako ta novsia.

standu
19. júl 2013

zajtra foto 😉
@januska555

standu
20. júl 2013

@januska555 takze takto to vyzera:

januska555
20. júl 2013

@standu vyzera to super a to je proton aky rok? Lebo ja co som teraz pozerala tak len s tou ciernou neoprenovou strieskou som videla.

standu
20. júl 2013

to je este asi starsia..neviem kupila som ju tu na MK

januska555
21. júl 2013

@standu a kde si kupovala kociar. Ja mam v plane tiez tak kupit sportak a vanicku proton tu z bazaru.

standu
21. júl 2013

miminkovo.sk
@januska555 u nas sa neda nikde blizsie ako 100km hadam vidiet a kupit, takze len cez net. ak mas kde, chod si ho pozriet, kazdopadne, zatial nemam vyhrady. jazdi sa s nim super, sklada sa tiez ok. aj tak este musim dokupit autosedacku ked budem chodit na aute, mala sa dlho do vanicky nezmesti zatial ju pouzivame do auta.

iv10
31. júl 2013

@standu kočárek je úžasnej.... Jsem do nej zamilovaná uz rok. Jen škoda že už nebyl loni v prodeji kdyz jsem byla těhu,ale koupim si ho 😀 musim ho mit 🙂 jen by mě nutně zajimaly rozměry prosíííím 🙂 abych mohla porovnat s fusionem

christi
31. júl 2013

@standu aj my uz mame wanderer zeleny a sme nadseni ! Akurat, ze sa mi zdaju byt kratke popruhy na upevnenie dietata, Tebe nie ?

iv10
1. aug 2013

@christi jak stare mimco v nem mas? Muzes dat foto abych videla barvu prosim?

christi
1. aug 2013

@iv10 mam v nom 8 mesacne dieta, ale na 8 mesiacov sme valibuk 🙂 teraz su mu tie popruhy jak tak , ale v zime naobliekany, to ho isto neobtiahne 😒 posli mail, poslem foto 😉

standu
1. aug 2013

my zatial jazdime vo vanicke 😉

standu
1. aug 2013

@christi popruhy som bola omrknut, ked som premeriavala pre iv10, tak nejak extra dlhe mi neprisli, ale moju 5rocnu 110cm, 15kg som do neho posadila, zmestila sa, len jej kusok nohy viseli a popruhy jej boli akurat.

christi
1. aug 2013

@standu 🙂 no super 🙂 a myslis, ze aj v zime to pojde ? Snad jak tak jo. a Ty v nom vozis 5 ročnu ? wuaw 😉

standu
1. aug 2013

@christi vzala som ju do pivnice na meranie 😀 😀 😀 a bola som zvedava, ci sa zmesti, hlavu mala akurat pod strechou, ale vpohode 😉 vozim v nom 3mesacnu, ale este v protone. na jesen vytiahneme sportiak z krabice 🙂 tie popruhy...no neviem, fusak, overal ci vetrovka a ked vravis ze je velky...no ved uvidite, nejak sa to bude musiet dat v pripade potreby "nadheklovat"

christi
2. aug 2013

@standu 😀 😀 😀 ahaaa 🙂 no super, dobre vediet, ze aj 3 rocne dieta sa tam zmesti xixi 🙂 no len tajne dufam v to "nadheklovanie" 🙂

standu
2. aug 2013

@christi 3rocne isto, moja ma 5 ále je chudunka, zato vysku ma akurat, tak mladsie sa musi odviezt bez problemov. ja ho chcem pouzivat dokedy sa budeme vozit, bugynu nechcem kupovat vobec.

iv10
2. aug 2013

@standu a co to mas jeste ta barvu toho sportaku? Ten hnedej je hnedo zlutej a ty to mas bezove?

standu
2. aug 2013
iv10
2. aug 2013

@standu ty jo.... To je uplne jina barva jak oni prezentuji... Tvoje je hezci 😀 😉

standu
2. aug 2013

@iv10 mne sa paci veru 🙂 chcela som ruzovy, ale potom som sa rozhodla ze by sme chodili ako jeden velky cukrik, tak nieco neutralne...hnedy sa mi nepacil, vyhral tento. predtym som mala kocare cierne a to uz som nechcela..

standu
2. aug 2013

hej ked tak kukam, na ich fotkach je strecha tmavsia a zvysok bledsi nez v skutocnosti, trocha ma to prekvapilo, ten kontrast ale je to ok

jsemnejkrassnejsi
5. aug 2013

@standu dobrý den , mohla bych vás poprosit pokud by vas to neobtzovalo o fotku otočného sportaku ? Chtěla bych ho pořídit , ale musím přes internet.koukala jsem na foto na netu ale všude jsou jen ilustrační foto , a jak je veliky kos ?předem děkuji

lucia246
autor
6. aug 2013

Super fotky, vyzera krasne. Ja som sa ho uz nedockala, kupila som brio go, ale wanderer teda vyzera lepsie. Kraaaaaaaaaasa. 🙂

standu
6. aug 2013

@lucia246 😀 😀 aj brio je peeekny, len ja som chcela concord, kvoli cestovaniu (vanicka ako autosedacka) ale zasa pojdeme na jesen do sportiaku, v septembri bude mat mala len 5mesiacov, takze chcem otocne sedenie a poriadne spanie, nie koryto, wanderer riesi moje poziadavky 🙂

iv10
7. aug 2013

@standu presne jak pises...me jeste dost pripomina bugaboo, ten se mi strasne moc libi, ale sportak kterej nejde dat do lehu a dite furt v leze ,,sedi" si myslim ze neni zrovna ok a pohodlne pro dite.Takze ten wanderer sponuje me pozadavky! Velike plus je ze se da otacet, to je supr!

kety75
7. aug 2013

Tiež rozmýšľam nad Wandererom 🙂 ale fakt ešte naživo som ho nikde nemala príležitosť vyskúšať a "ohmatať". Mala som Fusion ešte s tou klasickou veľkou strieškou pri synovi a bola som úplne 100% spokojná. Tie neoprénové novšie striešky sa kamoškám sťahovali dozadu, to by mi vadilo. Prosím Ťa, ten zips na strieške ukrýva tú slnečnú clonu ako je na tejto foto, čo pridávam? ak áno, je to super v lete, na Fusion som musela dávať dodatočnú clonu alebo plienku 🙂 s malým sme nachodili stovky km 😎 a dosť často v ňom spával. Ďakujem za info 😉

standu
7. aug 2013

@kety75 ked ten zips odzipsujes je tam dierkovana sietka. slnecna clona je sa dodava spolu s kocikom, tasku som musela dokupit.