Kočík Concord Wanderer

lucia246
5. jún 2013

Ahojte maminky, máte niektorá doma nový športový kočík concord wanderer? Veľmi sa mi páči, len sa nikde nedá vidieť naživo. Ďakujem

adush123
9. júl 2019

@baja15 Dakujem i keď som z toho jeleň stále 🙈

mariana1
19. aug 2019

Zhanam predlzovaciu striesku na concord wanderer. Mam aj tu clonu , ale nepaci sa mi nejak. Je mozne kupit striesku, alebo davali ste si to nejak sit?

7vanilka7
19. aug 2019

@mariana1 pouzili sme par krát clonu ale ciac menej som otocila kočiar a bolo po probleme 🙂 to je výhoda wandereru ktorú som velmi ocenila ze ho ide otočit lahko a rychlo bez problemov 😁

biela_sova
19. aug 2019

Ahojte maminky wandererky, stalo sa niektorej, ze sa jej zasekla konstrukcia kocika a nedala sa zlozit, teda poskladat do auta?
Ako ste to riesili? Uz nemame zaruku, dakujem 🙂

marta_sykorova
22. sep 2019

@karamelkax my aktualne mame kocik na rozpredanie, ak by ste mali zaujem, tak mame

karamelkax
22. sep 2019

@marta_sykorova Ďakujem za ponuku, ale už máme, objednali sme u výrobcu v Predeti.sk, ale povedali že sú posledné náhradné diely, a viac sa už napr. to detské madlo nebude dať dokúpiť. Na náhradné diely kočík určite rozpredate, možno ešte lepšie ako v celku 😄

forca
15. nov 2019

Prosím vás vedeli by ste mi niektora odfotiť ako sú popruhy prevlecene na športovom kočíku na chrbtovej opierke? Zospodu z vonkajšej strany sa cela ta spevnená časť dá vytiahnuť...nevieme to dať naspäť do pôvodnej polohy. Vďaka

mama80
2. dec 2019

@jana2223 dobry den, viete mi poradit kde kupim tie spominane pasy aby sa mi proton korba uchytila o wanderer konstrukciu, dakujem

valentina365
19. feb 2020

Zdravim damy, prosim, nema niekto na predaj wanderer na nahradne casti? Konkretne zhanam zadne (velke) koleso. Ak mate niekto na predaj, alebo mi viete odporucit, kde sa da zohnat (obchod predeti som uz kontaktovala), budem velmi vdacna.

wllke
4. sep 2020

@marta_sykorova Dobrý deň, prosím Vás písali st už pred rokom oznam, neostal Vám košík na kočiar? Ďakujem.