Kočík DorJan Danny Sport Prestige 2011 Flower?

lucia1981
8. mar 2011

ahojte baby! máte niektorá tento kočík? mne sa veľmi páči len na živo som ho ešte nevidela len na nete a neviete kde na Slovensku ho predávajú ?

lucia1981
autor
8. mar 2011

...no teraz pozerám, že som to dala omylom do zlej kategórie ale čo už....malo to ísť do výbavy... 🙄

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia1981
autor
8. mar 2011

@dominika1988 a aký si si vybrala? mne sa páči strašne ten bledo-zelený a s tými kvietkami to vyzerá super a aj si ho skúšala, či sa dá ľahko zložiť a čo vanička nie je malá? 🙂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia1981
autor
8. mar 2011

@dominika1988 na nete čo som pozerala tak váha bola napísaná 15 kg.... dôležité je aby sa dal ľahko ovládať a aby som ho sama vedela zložiť do auta, máte k tomu aj autosedačku? ja by som chcela aj tú a koľko Vás vyšiel lebo na nete čo som pozerala vyjde 380 euro...

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daska0501
18. mar 2011

@dominika1988 a mozem sa spytat aky je vysoky,lebo aj my by sme ho chceli len obaja sme vysoky tak hladame aj kocik aby aj k nam vyskovo pasoval. a tento kocik mi hned padol do oka len som ho este u nas nevidela v obchode tak neviem ani ako je vysoky.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daska0501
18. mar 2011

pekne pebo ja mam 180 a muz 187tak to som rada ze jedobry vyskovotak hadam ho ozaj kupime.len rada by som si ho este nazivo pozrela hadam ho dakde najdem v obchode

janina7911
21. mar 2011

Baby, idem sa aj ja podeliť o svoju skúsenosť s týmto kočiarom (aj keď teda zatiaľ len z predajne 🙂 ). Bola som si ho pozrieť naživo, je skvelý. Kvalitné vypracovanie zvnútra (aspoň pri porovnaní s inými kočíkmi, ktoré tam boli), po predajni sa mi s ním chodilo super, pri nastavení toho mäkšieho perovania sa dobre húpal. Nasadzovanie všetkých častí šlo úplne v pohode a ľahúčko, vysoký sa mne aj manželovi zdal dosť. My sme sa nakoniec rozhodli pre variantu "Daisy", naživo vyzerala skvele. 🙂 Ja som ho potom objednávala v Bardejove na svetkocikov.sk s autosedačkou za 380 €, v cene bude aj pláštenka do dažďa a sieťka proti hmyzu (plus dostaneme zľavu na zimný fusák a slnečník zdarma, takže super). Predajňu som tam síce osobne nenavštívila, ale príjemne ma prekvapila maximálna ústretovosť pri telefonickom kontakte. 🙂
Tak teraz už len verím, že tak ako som z toho kočíka nadšená teraz, budem aj od júna, keď sa v ňom bude voziť naša Simonka. 🙂

lucia1981
autor
21. mar 2011

@janina7911 ahoj a môžem sa opýtať, že kde si ho bola pozrieť? ja ho tiež veľmi chcem, mne sa páči ten zelený ( cracus ) a bojím sa ho objednať cez net kým si ho nevyskúšam a ešte sa chcem opýtať dá sa ľahlo poskladať? ďakujem

janina7911
21. mar 2011

@lucia1981 Ja som ho bola pozrieť v predajni Detský svet v Trebišove (tam mali z dorjanov len ten Daisy). Zoznam autorizovaných predajcov je aj na nete http://www.dorjan.sk/predajne.html. Určite sa oplatí kočík najprv vidieť, veľa vecí ma napadlo pozrieť až keď som ho mala pred sebou. Čo sa týka skladania, fakt to šlo úplne ľahko, prakticky len na zacvaknutie poistiek. Zvládla som to bez toho, aby mi to niekto ukázal, čiže bez problémov. 🙂
Ďalšia vec, čo ma oslovila, že nánožník je aj na vajíčku, to som nevidela u každého kočíka.
Ešte jedna vec ma napadla, ale to som len niekde čítala - vraj tie pastelové farby (ako napríklad ten Crocus) sú v skutočnosti trošku svetlejšie, ako na fotkách výrobcu na nete, tak možno aj na to sa potom treba spýtať v obchode... ale to len taká malá rada pomimo. 🙂

susita
27. mar 2011

Ahojte, tiez vaham, ci dorjan kočík áno alebo nie.... a hlavne špekulujem, či pribalená autosedačka je dostatočne bezpečná... našla som diskusiu na http://www.emimino.cz/diskuse/autosedacka-dorja... - je to česká stránka a maminy sa tam vyjadrujú práve k bezpečnosti vajíčka, kt. je možné kúpiť ako súčasť trojkombinácie, tak doporučujem. A potom napíšte, ako ste sa rozhodli, tiez zbieram rady a skusenosti.... tak zatial 😉

alama
16. jún 2011

ahojte, neviete mi nahodou niekto poradit, kde sa da vidiet kocik Dorjan nazivo v predajni v okoli Bratislavy? Velmi pekne dakujem. Paci sa mi Danny sport prestige 2011.

dzejnina
4. júl 2011

janina7911 tam ma adresu s mapkou kde na Slovensku su predajne a po dlhom hladani som konecne aj ja zistila kde ho mozem ist pozriet,tak odporucam🙂

rika84
30. júl 2011

Ahojte, my sme dnes boli priamo v predajni v Bardejove a hned ako nam pani ukazala Dorjan Danny Sport prestige sme boli uneseni...Babo cakame v oktobri, preto sme hladali vacsiu vanicku...je perfektna...aj sportova cast ...kupili sme aj vajicko, hoci nas pani varovala, ze nie je najvacsej kvality,ale je tak do 8-9 mesaiacov babatka a potom treba kupit kvalitnejsiu a spolahlivejsiu. ovlada sa velmi lahko a aj nastavovanie vsetkych jeho casti. Cez net to nie je dobre posudit ale nazivo je velmi pekne urobeny...najviac sa mi pacilo, ze na nom nie je nic zbytocne...kto ho navrhoval, aj rozmyslal🙂 dufam, ze budem rovnako nadsena aj ked ho budem pouzivat live🙂)ale osobna skusenot zatial velmi dobra...

dzejnina
6. aug 2011

@rika84 a kolko vas vysiel?

lucka127
12. aug 2011

Babenky davam real foto crokusu v striebornej konstrukcii hadam vam to pomoze je este ovela krajsi ako na obrazkoch 🙂 som z neho unesenaaa 😉 a maju ho za super cenu kde dostanete gratis fusak(nie lacny a je superr)),alebo nieco co si vyberiete ine v ich aktualnej ponuke darcekov 😉

lucia1981
autor
12. aug 2011

@lucka127 my ho máme doma tiež a som s ním veľmi spokojná a farba sa mi tiež veľmi páči, môžem len odporúčať...🙂

perlaoceanu
17. aug 2011

@lucka127 ahoj aj mne sa paci ten kocik. No podla fotiek je vnutro v bledej farve, nebude sa to mazat? Nechcem aby na tom bolo vidiet kazdu spinu. Ma s tym niekto skusenosti?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka127
18. aug 2011

@perlaoceanu
toho sa trosku aj ja obavam,ale vsetky vnutorne casti sa daju ryclo odobrat,tak zase dobre plus 😉
alebo napr.ich tam nemusis mat vobec🙂))na sportovej alebo v autosedacke

lucka127
18. aug 2011

@dominika1988
manzel by mal pomazat🙂)

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
perlaoceanu
18. aug 2011

@dominika1988 a ako dlho ho uz pouzivas?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzejnina
6. sep 2011

aj ja uz mam konecne svoj vysnivany dorjan danny sport prestige doma a je užasny,presne podla ocakavania.už ho len vyplnit🙂

micikatka
23. sep 2011

baby ja tiez uvazujem nad tymto kocikom, len neviem v ktorej krajine ho vyrabaju :o( ako nie je to pre mna najpodstatnejsie, len ma to zaujima.

dusika11
23. sep 2011

mam dvojickovsky je super..co je mensie zlo u dvojickovych su mensie vanicky ..ale pri mono to je asi ine...nas dorjan zvladol chorvatsko plaze kameniste tie velke kolesa su super..neviem si predstavit kocik s malymi kolesami.....

petrife
25. sep 2011

Ahojte, vedeli by ste mi povedať, aký je rozdiel medzi Dorjan Danny Sport Prestige a Danny Sport 3 Line, teda okrem ceny. Akosi sa neviem rozhodnúť, či si priplatiť za Prestige, či sa to oplatí. Za každú radu vopred ďakujem.