Kočík Easy Go Optimo

martinkaa299
3. júl 2016

našla som tento kočík a dosť sa mi pozdáva ale žiaľ nenašla som naň žiadne recenzie. Nájde sa tu mamička ktorá ho používa?

zuzuliennka1
24. feb 2019

@lenka100218 cozee ty brdo 😂 teraz som si nasla par foto toho be cool a to su uuplne totozne kociky... ale nasla som ze ta znacka je sesterskou znackou Jane - takze by som cakala ze bude kvalitnejsi ako polsky Easy Go, ci?

lenka100218
24. feb 2019

@zuzuliennka1 určite je kvalitnejší a veeelmi ľahučký a aj viac sa mi páčia farebne kombinácie no ale zase tie nešťastne kolesa 😭 Našla som este dva kociky kde su presne tie iste kolesa ale tiež sa nedajú doobjednať náhradné. Nechápem robia kociky a náhradné kolesa nie - myslia ze vydržia vecnosť? 😤

ludmila1307
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketrina21
17. aug 2019

Dievčatá nemáte niekto na predaj nafukovacie kolesá prosím vás??

nicci254
16. feb 2020

ahojte zienky, je tu nejaka ktora svoje babo dala so sportovej casti skor ako v 6.mesiacoch? kedze sa da polohovat az do lahu, tak ma napadlo, ze by to nemal byt problem ale budem rada za nejake skusenosti 🙂

tilly14
16. feb 2020

@nicci254 ahoj. My sme zhruba v 6. mesiaci davali synceka do sportovej casti. Este sam nevedel sediet. Ale uz bol velmi zvedavy 😁. Ako vravite, pekne sa da kocik polohovat, ako vy chcete, su tam popruhy na pridrzanie.
My sme problem nemali 😊

sz1234
26. feb 2020

@lenka5246 mate aj sporotovu cast ???

sz1234
26. feb 2020

Ahojtee nepredava niekto len sportovu cast iba sedenie ????

zuzuliennka1
26. feb 2020

ahojte, mate niekto ten najnovsi easgy go optimo air? cely cierny?

lelyl
8. jún 2020

ahojte, neviete, či sa niekde dajú zohnať kolieska nafukovacie na optimo ? Prípadne nepredávate niektorá?

winni
8. jún 2020

Mám na predaj ako nový kočík easy go optimo v záruke vo farbe purple, originálne kolieska a aj nafukovacie. Používaný bol iba v interiéri, mala v ňom rada spinkala.

mata391
8. jún 2020

@zuzuliennka1 aký je prosím ta rozdiel tohto od easy go optimo?

lenka100218
8. jún 2020

@nicci254 ja som dávala nejak prelom 4/5 mesiac lebo bol velmi zvedavý a chcel všetko vidieť a taktiež vo vanicke sa velmi potil kedže bol jún/júl. A v pohode. Akurat tym ze bol este take male babo tak občas sa mi zošmyklo na niektorú stranu ale som ho poopravila a hotovo 🤷‍♀️

zuzuliennka1
9. jún 2020

@mata391 mal by sa uz predavat na nafukovacich kolesach a ma celu konstrukciu ciernu

bucecka
14. jún 2020

@winni ahoj, chcem sa spytat, zmesti sa do hlbokej casti kocika dieta v zime s dekou aj fusakom? A ako sa s nim chodi po nie celkom rovnych terenoch, kedze vraj nie je odpruzeny? Dakujem za odpoved

mata391
14. jún 2020

@zuzuliennka1 ďakujem 😊

mivalik
15. jún 2020

@bucecka ano zmesti, ja som mala babatko v zime. Pokial su nsfulovacie kolesa, tak sa da prejst, no ja som mala na horsi teren 3kolesovy kocik na to urceny a easy som pouzivala len na prechadzky po upravenej ceste.

ibaty
21. sep 2020

Ahojte prosím vás náhodou niekto na predaj kočík s nafukovacimi kolesami? A druha otázka dajú sa vymeniť kolesá ja mam tie plastové ci aké sú to, vymeniť za nafukovacie kocum mam tento typ EASY GO OPTIMO... ďakujem

winni
22. sep 2020

@ibaty Mám na predaj, ešte v záruke kočík. Kukni môj bazárik, sú tam aj fotky.

lelyl
22. sep 2020

@ibaty ahoj, daju sa vymenit ale velmi tazko sa zhanaju. ja som prave pred dvomi tyzdnami skoro po 3 mesaicoch dostala tieto kolieska z polska - objednane estee v juni, na SK som ich nevedela zohnat.

ibaty
22. sep 2020

@winni jej super...a ako sa dostanem do tvojho bazariku, zas to zmenili 🤔

ibaty
22. sep 2020

@winni ahoj už som sa dostala, je nádherný ale ja by som potrebovala farbu pre chlapca 😭ďakujem za ochotu

lenkaviki48
11. mar 2021

Je tu niekto kto predáva ešte kočík easy go optimo športový? Ak by bolo okolie GA najlepšie 🙂 ďakujem