Kočík Hartan GTS 2017

nita23
8. jún 2017

Ahojte mamičky.
Máte niektorá skúsenosť s kočíkom Hartan GTS 2017? Veľmi nad ním uvažujeme, ale zakaždým dostanem názor, prípadne odporúčanie na iný typ kočíka (napríklad Bugaboo) a potom som naozaj zmätená, keď čítam ešte aj kadejaké recenzie. Je to naše prvé bábo, tak chceme vybrať niečo, s čím budeme spokojní a prípadne nám vydrží aj pre ďalšie.
Ďakujem 😉

nita23
autor
8. jún 2017

Ešte upresním Hartan Racer GTS 🙂

janickacrazy
8. jún 2017

@nita23 Je to veľmi dobrý kočík, len jediná nevýhoda, že je dosť ťažký oproti iným kočíkom. Takže dosť záleží aj od vášho životného štýlu, či budete veľa cestovať autom, skladať a rozkladať kočík a dvíhať ho stále hore dole, na to je dobrý skor ten Bugaboo. Alebo budeš veľa chodiť peši, bývaš v dome, kde nie sú schody, čiže nebudeš ho nikde vláčiť, atd. treba to zvážiť a podľa toho si vybrať. Ja som ho tiež zvažovala, ale kvoli hmotnosti som nakoniec kúpila iný.

nita23
autor
8. jún 2017

@janickacrazy ďakujem 🙂 a môžem sa opýtať aký si kúpila? a si spokojná? Ja som naozaj za každú radu, keďže nemám žiadne skúsenosti. Zajtra chceme ísť pozrieť aj Hartana a Bugaboo ešte raz, len škoda, že som v BA nenašla predajňu, kde by ich mali obidva. To by bola najlepšie porovnanie 🙂

chrissie_kf
8. jún 2017

Ja mam tento typ kocika z roku 2015. Som maximalne spokojna. Zvladne kazdy teren, mam velke dietatko a je mu velmi pohodlny aj vanicka aj sportova cast. Ja som osobne clovek ktoremu prkotiny ako vaha kocika a tazsie veci nevadia, ale je oravda ze konstrukcia je troska tazsia ale hlavne robustnejsia takze ak byvas niekde kde jw vytah si to radsej pomeraj 🙂 takisto auto - tym ze ma velke kolesa aj ked je zlozeny je pomerne velky a zabera vela miesta, ak ale nebudes chldit velmi do terenu tak ti staci aj hartan vip , ten je lahsi a skladnejso do auta , vanicka a sportova cast su take iste . Ja byvam v obci kde su velki rozbite cesty, casto v zime neodhrnute chodniky a chodievam na prechadzky po poliach a Musim povedat ze po 20 mesiacov denneho pouzivania a nie vzdy setrnej manipulacie je kocik ako novy, nehrka, funguje super 🙂 a lahko sa daju vsetky casti oprat 🙂

nita23
autor
8. jún 2017

@chrissie_kf Dakujem 🙂 je pravda, že váha mi až tak nevadí a keď som pozerala iné kočíky, tak ten rozdiel nie je až tak veľký. Ten výťah je dobrý nápad 🙂 musím ho zmerať, aby sme nechodili na 9.poschodie pešo 😨

tanicka19
8. jún 2017

Ahoj.my mame verziu 2015.aktualne pouzivame uz sportovu cast.ja ho odporucam.som s nim velmi spokojna.

janickacrazy
8. jún 2017

@nita23 Ja som si kúpila Cam dinamico a som spokojná. Pre mna bola váha dosť doležitá, lebo som bola po cisárskom a mám problémy s chrbticou.

nita23
autor
9. jún 2017

Ďakujem dievčence 🙂 dnes ideme ešte raz pozrieť kočíky a musíme sa reálne rozhodnúť, lebo ak chceme Hartan, tak je najvyšší čas ho objednať 🙂 Dám Vám vedieť, ako sme dopadli. Krásny deň Vám prajem 🙂

nita23
autor
17. jún 2017

Ahojte, tak je rozhodnute a Hartan objednany 🙂 teraz len cakat, kedy pride

vercinka21
29. jún 2017

@nita23 ahoj, aky typ hartanu si si kupila? Ja som si objednala Hartan vip s vloznou taskou. Na tu vloznu softtasku som pocula vselijake recenzie, tak neviem, ci nedokupim este vanu😱 co si myslis? Bude dobra soft taska na zimu?

nita23
autor
30. jún 2017

@vercinka21 Ahoj 🙂 ja som objednala Racer GTS a tiež sme rozmýšlali nad tou taškou, ale nakoniec sme zobrali klasicku vaničku a práve pre tie obavy, či to bude stačiť v zime. Mňa ešte odradilo, že bola užšia ako vanička a nechcem, aby sa bábo nemohlo pohnúť, keď bude vo fusaku. Ale v obchode nám tašku veľmi vynachválili... ako je to naozaj praktické, že si vieš pekne bábo preniesť, len pre mňa je vanička, vanička 🙂

janickacrazy
30. jún 2017

@vercinka21 Záleží na dieťatku, ja som mala pri druhom tú tašku a malý bol v nej spokojný, zababušený riadne a miesta tam mal dosť, ale niektoré deti sú radšej vo vaničke. Ja na tvojom mieste počkám, kým sa bábo narodí a vyskúšaš, či bude spokojné v tej taške, ak áno, tak by som vaničku nekupovala. Zima mu určite nebude, my sme mali tuhú zimu a spokojne v kočíku spával 2-3 hodiny vonku a ked sme ho doniesli domov, tak bol teplučký.

vercinka21
30. jún 2017

@nita23
@janickacrazy
Kocky dakujem za rady 🙂