Kočík Krasnal Nexxo

mariatokarova
19. feb 2018

Prosím vás má niekto skúsenosti s kočíkom značky Krasnal Nexxo?? Pretože nemá veľa recenzii a mne sa veľmi páči no neviem či je kvalitný 🙂

dhlinkova
20. feb 2018

@mariatokarova Ahoj, ja ho mám ako druhý kočík v SR, takže až tak veľa sme ho nepoužívali, ale inak som s ním spokojná.
Je v celku ľahký, dobre sa s ním chodí, ale nie je vhodný do menej schodného terénu.
Jediné, čo sa mi na ňom nepáči sú kolesá, tie treba často dofukovať.
Pred pár mesiacmi sme prešli na športovú verziu a tá je super priestranná, takže malý má dosť priestoru aj naobliekaný vo fusaku.
Akurát vajíčko som používala zriedka, lebo som mala druhé.

mariatokarova
autor
20. feb 2018

Paci sa mi dizajn aj cena je velmi dobra 🙂 , tak na prechadzky po meste je potom v pohode ?? Vsimla som si ze sportova cast je fakt super pretoze sa da zlozit az na lahnutie co niektore kociky nemaju

dhlinkova
20. feb 2018

@mariatokarova Po meste v pohode, dobre sa s ním manipuluje a je aj ľahký, na rozdiel od niektorých mohutných.
Športová časť úplne super. Čo kus hapruje sú kolesá, teda aspoň u nás. Ja mám Krasnal Nexxo 2017, kupovaný vlani v januári.
Doma mám oveľa drahší kočík a už po 3 mesiacoch bol rozvŕzganý a ani vanička nebola stabilná.

mariatokarova
autor
20. feb 2018

Dúfam že kolesá budú tiež Okey 🙂 tak si ho teda objednám 🙂

mariatokarova
autor
21. feb 2018

Ešte mám otázočku ? Bez problémov sa mesto do výťahu a po zložení do auta či je veľký ?

dhlinkova
21. feb 2018

@mariatokarova Ja ho mám u rodičov v rodinnom dome, takže výťah neviem, ale v aute sa zmestí bez problémov. My sme s ním cestovali od Banskej Štiavnice po Prahu, Krakow a KE a bez problémov.

mariatokarova
autor
21. feb 2018

Dakujem vam velmi pekne 🙂