Športový kočík Krasnal Wiking 2016

cica255
30. okt 2017

Kto má skúsenosť so športovým kočíkom Krasnal Wiking 2016 ? Som si ho objednala tak preto chcem vedieť aké máte skúsenosti. Ďakujem

marlenka222
30. okt 2017

Ja mam krasnal coral 2015 je to ten isty akurat kolesa maju iny dezen. Velky priestranny, dokopy 15kg, da sa oddelit sport.cast (5kg) a cast podvozok (10kg) lahko a rychlo skladny, lahka manipulacia, potrebuje ale vela priestoru v kufri auta, alebo som za 2 roky neprisla na to ako ho inak poskladat. Spokojnost za tie peniaze, mala v nom rok spavala. Nechcela inde. Prat sa da hravo v pracke, farba nezisla. Uschol do 2 dni. Farbu som mala tuto rovnaku. Mohla byt tmavsia, rychlo sa spinil. Ak si mam vybrat, tak potom uplne ten isty akurat v tmavsej farbe a keby niekto nasiel ako ho uskladnit roznejsie v kufri. Inak da sa aj hojdat, odpruzeny. Pritlacenim za rucku sa zhojdne. Da sa vozit aj v proti smere aj v smere. Otoci sa lahko, packou odblokujes a prehodis. Vyskovo nastavitelna rucka. Plastenka sedi super, bezp.popruhy sa nikdy neodopli. Na to ako vsetci nadavaju na polske vyrobky, je super. Ja som bola spokojna

cica255
autor
31. okt 2017

To som rada. Mne má prísť budúci týždeň tak uvidím.