Kočík Mamas&Papas Sola

lodgermaniacka
15. máj 2011

Máte niektora tento kočík? Velmi vážne nad ním uvažujem..napíšte prosím negatíva aj pozitíva kočíka 🙂 hlavne či je vhodný aj na zimu, ďakujem
http://www.mamasandpapas.com/sola/

lilidada
18. okt 2016

Neviete kde by som zohnala nafukovacie kolieska na solu lacnejšie.... pýtajú za ne 85€..to je dosť😞

veronikaklikova
23. okt 2016

@papaya308 To si ale vyzaduje podstatny a v podstate nezmenitelny zasah do kociarika, co velmi nechcem :( ale dakujem

eliniatko
23. okt 2016

@veronikaklikova dá sa kúpiť a vymeniť za striešku z urba. tá má vpredu clonu ešte.

wevewe
31. okt 2016

kočky, poprosím radu - pasuje na kočík M&P Sola strieška z iného kočíka M&P? vďaka

simonka18
12. nov 2016

Kocky, nepredavate niektora? Pre dievcatko alebo uni. Dakujem

wevewe
12. nov 2016

@simonka18 ja by som predala komplet sola plum ( strieska, 2 x potah, popruhy+chranice, slnecnik, prebalovacia taska, potah na madlo, slnecna clona) teda bez podvozku..

simonka18
12. nov 2016

@wevewe dakujem, bez podvozku mi bude asi nanic 😂

papaya308
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simonka18
13. nov 2016

@papaya308 chcem kupit kocik, nie suciastky 😉

wevewe
13. nov 2016

@simonka18 jasne, v pohode..ja len ze niekedy sa najde inzerat zasa na podvozok..ale komplet je to samozrejme naj!

zushka
13. nov 2016

@wevewe z urba, je dlhsia aj s kukatkom

zushka
13. nov 2016

Nepredáva niektorá z vás kolieska na Solu? Klasické, prípadne môžu byť aj nafukovacie. Prípadne, neviete o niekom, kto by (bazárové) náhradné diely dovážal z UK? (Na e-bay som toho našla dosť, akurát je to väčšinou len osobný odber alebo doprava v rámci UK).

industry
19. jan 2017

wevewe ahoj máš ešte komplet sola plum ?

wevewe
19. jan 2017

@industry ano mám 😉

lenka29z
26. mar 2017

Ahojte chcem sa opytat tiez uvazujeme nad kupou mamas and papas sola...tie co ho mate, je rukovat dost vysoka,muz ma skoro dva metre tak aby dociahol a nemusel sa krcit na rukovat 😁 dakujem

sendy1981
26. mar 2017

@lenka29z ano je dost vysoko rukovat

mollyka
9. sep 2017

@wevewe dobry vecer! neviete nahodou ci pasuje strieska na sola z ineho mamas&papas kocika? city?

wevewe
10. sep 2017

@mollyka ja som mala na sole striešku z Urba..

petrolejka82
13. sep 2017

Maminky co mate Solu, potrebovala by som celku pomoc. Polamali nam kocik na letisku, ale ja nemam soklad o kupe kocika a vez neho mi to neuznaju. Bola by niektora z vas ochitna mi nascanovat doklad. Potrebujem aby to bola Sola komplet aj s hlbokou vanickou a kupovana v 2015. Dakujem kazdej dobrej dusi ochotnej pomoct 😉

simmsi
30. dec 2017

Ahojte. Neviem ci je to tu este aktivne,ale prosim napiste mi tie, ktore mate Solu 2. Mam zaujem o kupu a neviem sa rozhodnut. Oplati sa? Vanicka je vacsia alebo skor mensia? Dakujem.

papaya308
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simmsi
31. dec 2017

@papaya308 a prosim ta ako je to s tym odpruzenim koliesok? Teraz mam takt peg perego a to je riadny tereniak i ked som to az tak nepotrebovala. Ak by si mala moznost opat by si si ho kupila?

papaya308
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simmsi
2. jan 2018

@papaya308
Dakujem

teenee83
7. feb 2018

Prosim vas, ktora mate skusenost, rozhodujem sa medzi pp book plus s s nadstavbou pop up a m&p sola. Ktory by ste brali do mesta s macacimi hlavami?

simmsi
8. feb 2018

@teenee83 rozmyslam nad m&p aj ja. Pri synovi sme mali PP book cross a ten bol velmi dobry do terenu. Velke gumene kolieska my vyhovovali.

teenee83
8. feb 2018

Velky terenak mam tfk, chcem nieco skladnejsie, do auta a s nadstavbou otocenou ku mne. Mam skusenost s podvozkom pp plus s, a je celkom ok. Ale v tej nadstavbe vidim zopar nedokonalosti, ale iba drobnych. Ale sola sa mi paci. Ci by to nebola ale chyba, vyrovna sa pp, nerozpadne sa mi na kockach? Nemam chut menit kocik kazde dva tyzdne.

papaya308
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka_matej
31. mar 2018

Dievcata, tie co mate alebo ste mali tento kociarik, do akej miery peruje a je odpruzeny? Je prilis "tvrdy"?

papaya308
Autor odpoveď zmazal
Zobraz