Kočík Mima Xari - recenzie

minicko
1. feb 2013

ahojte..mate niektora skusenosti s kocikom mima xari?velmi sa mi paci design,len neviem ci je dobry aj po praktickej stranke..ak ho niektora mate doma,alebo ste si ho niekde odskusali,dajte mi prosim vediet..dakujem za vsetky nazory,ci uz pozitivne alebo negativne 🙂

janinka3107
27. mar 2015

Ahojte! Prosím Vás, máte tu niektorá skúsenosti s Mima Kobi surodeneckym? Odporúčate?

dadymima
28. mar 2015

@katka119844 aj pre všetky ostatné záujemkyne, keďže som bola dohodnutá s jednou pani na odbere poslednú marcovú sobotu a dotyčná dnes neprišla, kočík MIMA mám stále v ponuke. Je vo farbe chocolate brown. Viac info a fotiek Vám poskytnem cez IP alebo email: michaela.mattova@gmail.com. Je v TOP stave

franci1
1. apr 2015

@mamasasa aká je cena kočíka, ďakujem

2. apr 2015

Už som si kočík kúpila. Nakoniec sa mi veľmi zapáčila tá zlatá konšrukcia, tak mám biely so zlatou konštrukciou 🙂

franci1

@andyb7575 moyem sa opýtat kolko stál? diky

2. apr 2015

Je nadherny aj mi mame mimu xari bielo cierny a uz sa neviem dockat drobca ze budeme kocikovat uz🙂

7. apr 2015

Ja mám termín koncom mája a tiež sa už teším ako budeme kočíkovať 😉
@suldenka

Posuvam cez bazar😉

7. apr 2015

@franci1 : mám pozisťované ceny skoro na celom SK, aj CZ . Ak chcete ušetriť čas a poradiť, čo sa týka kočíka , tak mi môžete zavolať 0903258583 😉

7. apr 2015

@andyb7575 aj ja mam termin koncom maja neviem sa uz maleho dockat kociarik je uzasne lahky a super sa s nim manipuluje snad budeme spokojne☺

wegab
7. apr 2015

Ahojte, tiez som uvazovala o mima xari, je fakt bozsky,ale vyhral stokke xplory, vo vanicke mi mala vydrzala 7mesiacov,sportova cast je vacsia, ci sedak, dlzka, polohovanie noziciek, aj na cestovanie, je mensi, skladnejsi, mam zimny set,letny set, a zavazila aj cena, v auguste vysla 3kombinacia 1000€. Ale kupim si golfac Mima BO, je do 20kg.

7. apr 2015

@wegab ja som tiež váhala medzi Mimou a Stokke a vyhrala Mima 🙂 Keď som ich videla na živo, tak na Stokke sa mi nepáči tá rúčka a ani tá "slepačia" nôžka...ale bohužial musím uznať, že ten zimný set majú krajší

@suldenka : ja myslím, že budeme spokojné 😉

7. apr 2015

@andyb7575 tiez si myslim a mas tiez bielo cierny kocik?mi sme sa tiez rozhodovali medzi stooke a mima kedze partner je vysoky ale zalubily sme sa don obaja 🙂

7. apr 2015

@andyb7575 ty mas ten zo zlatou konstrukciou je nadherny ja ked som ho kupovala taky nemali kde si ho kupila a co ta stal?

7. apr 2015

@suldenka : mám bielo- čierny so zlatou konštrukciou - dala som foto

7. apr 2015

@andyb7575 ano vsimla som si a kde si ho kupovala a kolko ta stal?

tammy191
15. apr 2015

Mamicky ma niektora z vas tento kocik v bielej farbe? Chcem sa spytat ci nahodou nezažltne casom????

@tammy191 urcite nezltne aspon kamosky co ho maju ani nejdnej☺

danuk
15. apr 2015

Ahojte damy 🙂 Rada by som kupila kocik Mima Xari biely. Kupa mozna jun, jul. Ponuknite, dakujem pekne 🙂

16. apr 2015

@danuk: ahoj, chceš kúpiť nový kočík, alebo používaný ?

danuk

Používaný..

lucinabb
17. apr 2015

@andyb7575 Ahoj, prosím ťa aká je vnutorna dlzka vanicky?

lucinabb
17. apr 2015

@wegab ahoj, kde si kupovala stokke za takú cenu?

zuzanakurucova
20. apr 2015

@xipsa mozem sa opytat aka je cena na tento kocik? Dakujem

zuzanakurucova
20. apr 2015

@zabkalilly aka tam je prosim cena?

20. apr 2015

@zuzanakurucova ahojky mam ju v bazáriku 😊

21. apr 2015

@zuzanakurucova 570€ plus príslušenstvo mozno dohoda.

xipsa
22. apr 2015

@zuzanakurucova Neviem rozhodli sme sa nakoniec pre STOKKE ;)