Kočík Mountain Buggy Nano - skúsenosti

nenabaja
5. sep 2014

Ahojte maminy, chystame sa kupit pre nasho krpca golfac a rozhodujeme sa medzi Mountain Buggy Nano a Babyzen Yoyo. Chceme ho do mesta aj na cesty. Babyzen som videla a je fajn, ale zda sa mi, ze Mountainy Buggy je o cosi pevnejsi. Mate s nim niektora skusenost? Ak ano, budem vdacna za postrehy 🙂

bibko2
12. mar 2015

@marianka3 vieš neviem sa rozhodnút ohladom váhy niekde je písane že pojhla EU normy je do 15kg a inde do 20kg tak sa neviem zorientovať, včera som predala nášho tátoša Jane slalom bol len do 15kg, pokukávam ešte po Phil&Teds Explorer ten má super nosnost.
Dám ti dnes vedieť ked ho nekúpim v akom stave je 🙂

saska697
23. mar 2015

My ho uz mame doma dnes nam dorazil sice nie novy ale kocik nema ani 2mesiace;)).
Jedine co postradam je madlo;(. Skoda ze nie je;(

mishparis
23. mar 2015

Na oficialnej stranke vyrobcu sa pise za celkova nosnost kocika je 20kg (z toho do kosika pod kocikom je nosnost maxi.5kg) 🙂

saska697
24. mar 2015

Maminky mate daky problem s tymto kocikom? Ako ste riesili plastenuku? Nechyba Vam to madlo? Dakujem

mishparis
24. mar 2015

@saska697 : Rada by som ti odpovedala, len neviem co to "madlo" je 🙂

Plastenku od vyrobcu sme kupili na internete za cca. 40 eur (spolu s plastenkou sa predava aj sietka proti slnku)

saska697
24. mar 2015

To co byva pred dietatkom;) na sportiakoch ci golfacoch 🙂 vid foto;)
A daky problem?;) lebo maly ma 13kg a zda sa mi ze ide dako tazko ;(

mishparis
24. mar 2015

@saska697 : osobne mi to nechyba, ani synovi, a myslim ze by nam to skor aj zavadzalo, lebo syn (18 mes.) si do kocika Nano vacsinou sada sam 🙂 a tym ze je 5 bodove zapinanie, tak myslim ze to madlo tam naozaj nechyba...je to teda moj osobny nazor.

A myslim ze vyrobca sa snazil kocik co najviac odlahcit kedze ide o jeden z tych druhov kocikov co zaberaju malo miesta ked su poskladane a su hlavne urcene rodinam co vela cestuju ;)

mishparis
24. mar 2015

A problem, okrem toho co som spominala v jednom z mojich predoslich komentarov, tak asi len ta opotrebovanost zadnych koliesok 😒 co moze mat tiez za pricinu ze sa kocik tazko tlaci ked su zadne kolieska nepomerne opotrebovane (viac na vnutornej strane ako na vonkajsej) cim su trosku nahnute smerom dovnutra a tym padom sa moze kocik tazsie tlacit.

saska697
24. mar 2015

Aaaha tak to bude asi aj nas problem;( tie kolieska ze ide preto tak tazko lebo ked na ne pozriem tak smeruju trosku do vnutra;(. A co vychadzanie a schadzanie s obrubnika pripadne nerovna cesta?;)

mishparis
24. mar 2015

@saska697 : nezda sa mi ze by obrubniky ci nerovna cesta boli pre nano problem 🙂

saska697
24. mar 2015

Informujem sa lebo este sme sa snim nedostali von 🙂xi

mishparis
24. mar 2015

@saska697 : tak potom daj vediet ze ako sa vam vozilo 😉

saska697
24. mar 2015

Jasne;) ale asi vela mamiciek ho nema 😒

mishparis
24. mar 2015

@saska697: no tu v Parizi som ho videla asi 2 krat... tu su skor popularne bugaboo bee a yoyo od babyzen... ale ja by som nedala nano ani za nic :D

saska697
24. mar 2015

Aha;) no v Ba som ho nevidela nikde zeby mal niekto nano ci baby zen;).a som rekvapena dlzkou lozka lebo maly ma 94cm a krasne sa zmesti;)
Kym som nenasla nano pacil sa mi aj Recaro easylife, babyzen, moon kiss flac, baby jogger city mini zip. No nik nepredaval ;(

saska697
24. mar 2015

A este ak mozem otravovat ci aj Vam sa akokeby hybe rucka?

mishparis
24. mar 2015

@saska697: ano rucka sa trosku hybe, ale uz som si na to zvykla :D predtym so mala bugaboo chamelon a rucka sa hybala naozaj velmi, tak tuto pri nano mi to vobec nevadi 🙂

saska697
24. mar 2015

Cize to tak je nie je to tym ze by sa snim zle zachadzalo?;)

mishparis
24. mar 2015

@saska697 nie myslim ze to nie je zlym zaobchadzanim s kocikom 😉 po case je to tak s kazdym kocikom hlavne golfacmi a pod.

saska697
24. mar 2015

To mi odlahlo;) Tak nech uz je konecne teplucko nech ho prevetrame;)

mishparis
24. mar 2015

@saska697 do kocika sa zmesti aj fusak 😉

saska697
24. mar 2015

A da sa dako pripevnit? ;)

mishparis
24. mar 2015

@saska697 : no ja to mam len cez tie popruhy zapnute...mame fusak bugaboo, celkom na kocik sedi 🙂

mishparis
24. mar 2015

na kocik sme nalepili aj odrazove nalepky 😉

saska697
24. mar 2015

No my mame len ten klasicky co sa v predu rozipsuje a dole nozicky sa daju rozipsovat 😒
Cize presiel mini tuningom?;)

mishparis
24. mar 2015

@saska697 ano trosku sme ho vylepsili 😉 mame aj podlozku aby bol trosku pohodlnejsi, a tasku na kocik a takisto v zime aj rukavnik aby mi nebola pri kocikovani zima na ruky :D

saska697
24. mar 2015

A tasku klasicku nakocik? A nema sklon k prevrateniu ked je taky lahucky? Lebo aj tym ma jedna pani odradzala, ze nie je stabilny 😒

mishparis
24. mar 2015

@saska697 prave naopak je velmi stabilny aj s naplnenou taskou a prazdnym kocikom 😉 tasku mam klasicku, znacka bebe confort tusim. moze sice obcas zavadzat ked sa sedadlo sklopi na spanie.

saska697
24. mar 2015

Tak to ste ma potesili;). A tak to na kazdom kociku zavadzia ked sa dava dietatko lezat. Mame aj baby jogger city mini gt a tam tiez ked dam maleho lezat a mam tam tasku tak trochu prekaza;)

mishparis
24. mar 2015

@saska697 dufam teda ze aj Vy budete spokojna 🙂