Kočík Mutsy Evo

boska79
30. jún 2012

Mate prosim niekto tento kocik? A v nom asi rocne dieta? Potrebovala by som fotku, v obchode mi povedali- nemali ho na predajni, ale ze je uzky...co sa mi nezda, neuverim kym neuvidim.. A ako ste s nim spokojne?

victory06
6. júl 2016

@espritka29 a odkial si? Nemas moznost ist si to niekam vyskusat? Ja som bola v BA na Zlatych pieskoch, isli so mnou k autu, ktore som mala pred vchodom odparkovane, a vyskusali sme, ci sa zmesti. Nemam sice Polo, ale tiez nemam nejake velke auto a zmestilo sa iGo v pohode, este aj 2 cestovne tasky som vedla dala.

lenkamaxim
14. júl 2016

@doodka Ahoj,zvazujeme kupu Mutsy Evo,pisala si,ze ste ho kupili.Mne ide tiez o sportovu cast,chcem sa spytat na Tvoj nazor po case pouzivania,spokojnost?

tin007
14. júl 2016

@espritka29 Rovnako aj ja som tak kupovala Mutsy Evo; bola som v predajni pri Kuchajde. Normalne nam dovolili si vyskusat, ako dame kocik do kufra auta, nemaju s tym ziadne problemy. Mimochodom, predavam moj Mutsy Evo (sportovy), po 1 dietati pouzivany 1 rok.

doodka
16. júl 2016

@lenkamaxim ahoj, kocik uz vyse roka nenam, ako, zly nebol, ale za tu cenu som mohla aj lepsi kupit, nepacilo sa mi, ked siel do lehu a rozprestrela som striesku, netienila dostatocne, rovnako sa mi casom nepacilo ze je taky plitky, a madlo by som ocenila keby bolo vyssie, po nom som kupila britax b motion, to sa neda porovnst, maly ma 3r a v pohode sa mi zmesti do britaxu ( vo vinimocnych situaciach chodime kocikom) a keby potrebival, aj sa tam vyspi. Do mutsy-ho sa mi uz ako 2r zmestil kedva a nemal tam ani miesto....a este sa mi nelubilo kosik na slodku, priliz nizko mi to prisli, ako velky bol, to ano, ale vecne som ho mala spinavy, a pocas zimy som v nom mala stale kamienky...uz by som do neho nesla 🙂 tod moja skusenost 🙂

lenkamaxim
17. júl 2016

@doodka dakujem za odpoved a suhlasim,prave dnes sme ho boli pozriet a presne ako pises mi prisiel hrozne plytky a malo priestranna sportova cast.. Nakoniec sme sa rozhodli pre perego completo. Este raz dakujem

gombicka
26. júl 2016

baby, mam Mutsy Evo a dala som tam svojho 5mesacneho na lezato. no problem je strieska. je fakt velmi kratka a v tychto horucavach to stale nechcem riesit iba plienkou. ako to riesite vy?

p_z
26. júl 2016

Ja mám toto tienidlo:
https://www.feedo.sk/diago-tienidlo-na-kocik-au...
Uchytené je o striešku a rám kočíka, čiže dieťaťu cloní len zhora.

tin007
29. júl 2016

@gombicka Tiez som mala (teda este mam) externu striesku, super tienila.

gombicka
29. júl 2016

@tin007 a kde si kupila tu externu striesku?

tin007
29. júl 2016

@gombicka Uz neviem presne, ale tusim to bol obchod specializovany na detske veci pri Strkovci.

tin007
12. aug 2016

Dievcata, predavam Mutsy Evo sportovy za 150 eur (inzerat v bazari). Pomozete mi, prosim, nech mi nezavadzia v byte. ;)

evicaveverica
24. aug 2016

Caute kocky, mam Evo dark grey, chystam sa ho predat v kombinacii vanicka + sportak a k tomu doplnky - taska, prsiplast na obe casti, moskytiera na sportak + slnecnik. Kocik som pouzivala minimalne, hlboku vanicku dokonca len asi 3x. Nasej sa v nom dako nepacilo. Kocik je ako novy. Ak by bol zaujem kontaktujte ma do spravy.

evicaveverica
24. aug 2016

@gombicka ja mam sknecnik + taku super plienku Dooky .. http://www.detickovo.sk/www-detickovo-sk/eshop/... ..mozem ju len odporucit.. Podla toho z ktorej strany svieti ju uviazem.

loralora
9. okt 2016

@evicaveverica ahoj, este mas kocik na predaj?

siminz
9. okt 2016

mam na predaj mutsy evo industrial ak by bol zaujem

evicaveverica
10. okt 2016

@gombicka uz nie, uz som ho predala.

gombicka
30. okt 2016

zienky, ktore mate Mutsy Evo, mate ku kociku aj original fusak? mozem sa spytat, ste spokojne? Oplati sa kupit? Je dost teply? Alebo radsej kupit nieco ine? Dakujem

evicaveverica
1. nov 2016

@gombicka fusak bol nadupany, dala by som mu 3 palce hore..vnutri kozusinka taka ze som mala chut si donho zaliezt..keby mi pasoval na terajsi kocik necham si ho. A bol fakt teplunky

tana555
23. nov 2016

Žienky, viete mi niekto poslat fotky kocika Mutsy detailnejsie, mala by som zaujem a neviem ho v obchodoch nikde najst na vyskusanie(aspon foto) iba na nete... dakujem ☹

evicaveverica
23. nov 2016

@tana555 co konkretne ti treba ofotit? Mam dake fotky co som fotila do inzeratu ak chces

evicaveverica
23. nov 2016

@tana555 ale hlavne ktory model Evo alebo Igo...

tin007
23. nov 2016

@tana555 Mam v bazari v ponuke Evo, pozri sa ak chces.

tana555
29. nov 2016

@evicaveverica spokojna si s kociarom?

tana555
29. nov 2016

@tin007 spokojna si s kociarom?

tin007
29. nov 2016

@tana555 Ano, bola som velmi spokojna, dcera je uz velka, uz rok mi doma zavadzia. ;)

tana555
29. nov 2016

@tin007 vidim foto, ty mas uz iba sportak?

tin007
29. nov 2016

@tana555 Ano, ja som mala vzdy len sportiak; kupila som ho, ked mala mala cca 1 rok a ked bola Zima, tak som ju dala do fusaku.

evicaveverica
30. nov 2016

@tana555 ja som bola spokojna..teda takto. Kociar je velmi kvalitny, nic nebucha, neklepe..ide tichucko..len ja som potrebovala offroad kocik takze som ho predala akupila som celoodpruzeny sportak... Za seba ti Mutsy mozem odporucit ak ho nechces vyslovene na lesne cesty. Ja som mala EVO..ten nemal ziadne pruzenie. IGO ma pruzenie na zadnych kolesach..to by mohlo byt lepsie do terenu, ak potrebujes cosi take. Inak do mesta je vyborny.

tana555
30. nov 2016

Dakujem pekne 🙂 niiee, mne do terenu netreba, len som chcela vyskusat,aky je "do ruky" len ho v predajniach nemaju, iba eshop... Aj vanicka aka je... TP koncom marca, tak podla obr sa mi zda celkom ok...

tana555
30. nov 2016

@evicaveverica Dakujem pekne 🙂 niiee, mne do terenu netreba, len som chcela vyskusat,aky je "do ruky" len ho v predajniach nemaju, iba eshop... Aj vanicka aka je... TP koncom marca, tak podla obr sa mi zda celkom ok...