Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kočík Mutsy Evo

boska79
30. jún 2012

Mate prosim niekto tento kocik? A v nom asi rocne dieta? Potrebovala by som fotku, v obchode mi povedali- nemali ho na predajni, ale ze je uzky...co sa mi nezda, neuverim kym neuvidim.. A ako ste s nim spokojne?

marmelada123
4. dec 2016

Dobry deň, mám na predaj Mutsy Evo Industrial Grey S (strieborný podvozok) trojkombinacia kupovaný August 2016. Kočík bol používaný presne 2 mesiace. Ku kociku je aj plastenka, nanoznik (čiernej farby) a adaptér na vajíčko Maxi Cosi .Bližšie info v správe. Predaj z rodinných dôvodov. Kočík je ako nový.

tana555
4. dec 2016

@marmelada123 mate foto? A cena?

evicaveverica
5. dec 2016

@tana555 vyhradny dovozca a predajca je Kociky.sk ..ak si z BA a okolia tak na Zlatych pieskoch v OC PALACE ho maju v ich predajni. Inde ho uz nekupis..na mall uz len dopredavaju...

tana555
6. dec 2016

@evicaveverica dakujem 🙂 noo ja by som ho najradsej vidiet nazivo... ale nie som z BA a okolia...

evicaveverica
6. dec 2016

@tana555 tak drzim palce aby su nasla v okoli niekoho kto ho ma. Za seba ti este poviem ze sa fantasticky ovlada..zlahka jednou rukou, kosik je dost velky aj ked nevyzera a pristup k nemu je super, kokesa su tiche nehrkocu..

tana555
7. dec 2016

@evicaveverica dakujem pekne 🙂

victory06
7. dec 2016

@tana555 my máme iGO, a sme maximálne spokojní. Dokonca aj ľahší terén bez problémov zvládne. Vaničku podľa mňa riešiť nemusíš, lebo ju budeš používať marec - september, a to bábo už nebude až také naobliekané. My sme používali január - máj, ako 4-mesačná dcérka už odmietala byť vo vaničke, driapala sa z nej von, tak sme prešli na športový. Ovláda sa úplne perfektne, v pohode aj v obchode pomedzi užšie regále prejdeme, otočíme sa. Veľmi ľahko sa s ním aj manipuluje, skladá do auta, preklápa sedačka v smere a proti smeru jazdy. Kúpili sme aj originál fusak do športového, a používali sme už aj vo vaničke. Pekne sa do nej zmestil a teraz využívame denne. Kúpili sme k nej vajičko Cybex s adaptérmi, čiže často sme používali podvozok+vajíčko, najmä keď malá v aute zaspala, tak sme ju nemuseli vyberať z vajíčka, len sme celé vajíčko zacvakli na podvozok a išli sme. 🙂 Pripájam foto, ale mám len jednu aktuálnu tu v počítači. To je teraz 10-mesačná.

eternityz
11. aug 2017

Damy, my mame februarovu velku babu (4kg/rok vyroby 2015) a vo vani bola do jula, potom sme ju dali na lezmo do sportovej. Popravde, mala som pocit, ze je uz taky LTT, ked mala 2 roky. Keby mala 4m a mala by fusak, tak pri jej velkosti by to bolo tiez take na doraz.
KAZDOPADNE JE TO UZASNY kociar. Bravurne zvladal bratislavske chodniky a obrubniky, takisto aj teren. Vyborne skladny a oproti Concord fusion aj lahky :D
Milovala som ho, prisamvacku, isla by som donho zas.

BTW ak by ste mali zaujem, posuvam dalej prebalovaciu tasku Mutsy Evo Urban Nomad v slusnom stave ;)
https://www.modrykonik.sk/market/kociky/lt4q3d/...

gombicka
15. júl 2018

zienky, potrebujem k Mutsy Evo aj skate (skejtik, alebo buggy board), no original sa mi zda dost drahy a second hand tiez neviem najst. Je nieco ine, co by bolo kompatibilne ale podstatne lacnejsie? Nejaka ina znacka? Dakujem za tipy.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli