Kočík na zimu Brio go verzus Peg perego GT 3

Neviem sa rozhodnut 🙂
zuzikboc
19. okt 2013
@rori13 Podľa mňa rozhodne GT3ka. Keď vidím tie kolieska na Briu, neverím, že sa cez sneh s ním dobre chodí. Ale záleží hlavne od teba, aký terén najčastejšie s kočíkom absolvuješ 🙂
pralinka25
19. okt 2013
my sme mali GTcko a boli sme spokojni n zimu super. presli sme sneh bez problemov.a maly sa do neho a dlho vosiel
natasjajane
19. okt 2013
@rori13 My sme s kočíkom Peg Perégo GT3 utiahli už dve zimy a bez neho si zimu a vlastne ani leto neviem predstaviť. Veľké kolieska nás nezradili ani v snehu, ani v čľapkanici. Zvládne mestské chodníky, dedinské cesty s výmoľmi aj turistické chodníky. Kočík je veľký a stabilný. Takže môžem z vlastných skúsenosti len odporúčať. 🙂
rori13autor
19. okt 2013
@natasjajane dakujeem 🙂
aristka
19. okt 2013
ja som mala gt3 a super ,super kočík a športová časť oproti briu ,no to nepotrebuje ani koment .....
dendy1
19. okt 2013
no ja som skôr za Brio, mala som súčasne aj Jané slalom (3-kolesový) . Po veľkom napadanom snehu v lese sa išlo lepšie s Jané, ale ten sídliskový sneh v Ba zvládlo aj Brio. A pre mňa bolo neporovnateľne lepšie a ľahšie kočíkovať 4 kol.Brio. Tá 3kolka mi nevyhovovala. Mám k domu 3 také dlhé schody, brio som vyšla v pohode, Jané len ťahať k sebe :-S Mne sa to Jané ani cez otvor do kufra auta nezmestilo bez uvoľnenia toho kolieska, brio sa skladalo lepšie. A viac mi vyhovovalo výborné pruženie, otočná sedačka. Predala som ho keď mala malá 2r.2 mes. a aj s fusakom sa tam v pohode vošla. Inak minulú zimu som bola v snehu aj s Inglesinou Avio a aj tá sa dostala cez sneh. Hlavne nikto nevie koľko a či vôbec snehu bude a za 2-3 mes. je po zime. Vyber si to čo ti je sympatickejšie a ak si ho vieš vyskúšať pred kúpou tak podľa toho sa rozhodni.
aristka
19. okt 2013
@dendy1 je rozdieľ gt3 a jané ,ja som tiež vyberala medzi týmito dvomi ako trojkolkami a gt3 vyhralo a mala som aj 4kolku rôznych značiek a gt3 vyhralo a bola radosť voziť bez ohľadu na počasie a čo drobec robil v kočíku ,ak trojkolku jedine gt3 😉
dendy1
19. okt 2013
@aristka hej, môže byť. Ja som zase vôbec nechcela 3 kol. tuto Jané mám od švagrinej a je podľa mňa dobrá len do lesa. Malá tam aj horšie zaspávala, lebo bola zvyknutá ma vidieť, to mi vyhovovalo na briu, bola to podmienka na výber kočíka. PP sú moja srdcovka, ale vtedy keď som kupovala kočík nemali nič zaujímavé - čakali až nabehne pliko switch, ale to málo vtedy len golfové rúčky :-S Ja proste nemám v obľube 3 kolky, mne sú sympatickejšie 4 kol.

Začni písať odpoveď...

Odošli