Kočík Nuna buggy. Ste s ním spokojné?

daducha
7. máj 2010

Ahoj,

objavila som tuto buginu a vyzera super.Kedze ju nemam sancu v KE vidiet nazivo, chcem sa opytat ci ju niekto mate a ako ste s nou spokojni.

manika77
7. máj 2010

ahoj, ja som ju vcera videla v damskom magazine a tiez ma ocarila 😵 len skoda ze ten moj certik uuz nechce sediet v kociku mame chicco multiway a ani tam neposedi 😒

daducha
autor
7. máj 2010

presne ten chicco som chcela kupit aj ja, mala som ho aj pri starsom,no ked som videla tento tak som sa zalubila 🙂 .V damskom magazine ho videla mamina a dala mi echo, tak som to mrkla na nete a je úúúúzasny ...Nas maly sedi v kociku len dovtedy kym ho nevyberiem, potom uz nemam sancu dat ho spät 😠 ,no kedze dost trajdame tak nieco potrebujeme ...

perlab
7. máj 2010

ahojte, mňa tiež očaril .. ktorá farba sa vám páči, dievčatá??

daducha
autor
8. máj 2010

zlta,skoda ze nie je aj v cervenej, vzdy som chcela cervenu buginu 🙂 .Inak trosku som z neho vytriezvela ale iba z jedneho dôvodu, neda sa polohovat.A kedze nas maly je spachtos a planujeme cez leto dost vela aktivit pocas ktprych bude musiet spinkat v kociku,tak asi budeme musiet kupit Icco .Aj ten je uzasny,len 250 EUR je na buginu az az,no ale co uz 😉 .Ked predame nasu trojkolku High Trek tak to nebude take hrozne 😀 .Ale bude to tazke rozhodovanie ☹

manika77
8. máj 2010

mne by ani nevidelo, ze sa neda polohovat 😒 maly uz aj tak malo sedi v kociku..berieme ho vacsinou ked ideme daleko..ale kedze chicco je nas siesty kocik tak toto by mi nepreslo ☹ ale fakt ticho zavidim kazdej ktora ho kupi 😉

eimiky
9. máj 2010

je pekný, ale chýba mu polohovanie a neviem tie kolieska asi na naše chodníky veľmi nebudú, inak design veľmi pekný 😉

lyongirl
12. máj 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/wpej/nun...

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

na týchto 2 stránkach píšu, že opierka chrbta je polohovateľná...

daducha
autor
12. máj 2010

sice je polohovatelna, ale iba do jednej polohy,taky polosed, takze o pohodlnom spani sa neda hovorit ☹

lyongirl
13. máj 2010

to je pravda, ale zas ona nie je ani na naše klasické slovenské chodníky, neviem si to predstaviť, dizajnovo je suprová a vymakaná, ale čo sa týka praktickej stránky, tak neviem, ale nič praktické na nej nevidím 🙂

ingusa
5. jún 2010

Ahoj, tak my sme ho dnes kupili, zlty... 🙂 To polohovanie je nevyhoda, ale skoro kazda bugina nie je polohovatelna ☹ Uvidime, ked vyskusame, ci je taka dobra ako jej dizajn 🙂

hviezda22
6. jún 2010

@ingusa, som zvedava na tvoje dojmi 🙂, napíš ako sa s ním ide a to polohovanie chrbatika je taky polosed?

ingusa
6. jún 2010

Jasne, ked skusime, hned dam vediet 🙂

ronie111
17. jún 2010

@ingusa ak uz mas Nuničku odskusanu, aj ja privítam tvoje dojmy, aký je v pohybe a co na to malý 😉

ingusa
17. jún 2010

@hviezda22 @ronie111..ahojte, tak uz ju mame cca tyzden no a dojmy su velmi pozitivne...je max. Lahucky, jednou rukou sa da v pohode "soferovat" a nie je poznat eozdiel, ked tam maly sedi, tak ide lahko...my mame "lesne" cesty a aj tam obstal..v pohode prejde cez kamienky a ine nerovnosti...kolieska su gumene a myslim ze to neskor bude na nich poznat..farbu mame zltu co je trocha nevyhoda kvoli hmyzu, pritahuje ich..ale s tym rizikom som do toho sla, lebo som rozmyslala nad tou tmavo fialovou ale tmava zasa pritahuje slnko..material je super, lahko cistitelny..dokonca som pisala priamo do nuny ci sa daju prat jednotlive casti a hned odpisali ze ano...tak aj preto som brala zltu, ze ked sa to da takto prat tak fajn...nevyhody pre mna su, to polohovanie..da sa polohovat len max 10 cm dozadu, to kde ma mat maly polozene nozky je dost uzke ale nozky by sa mali neskor zmestit🙂 ocenujem nakupny kosik, sice mensi ale staci a aj skladanie a potom manipulacia je fakt perfektna..chyba mi to, ze sa taska nesmie zavesit aby to nezatazilo..ale to som vyriesila mini kapsickou od Manducy a tam si davam dolezitosti..este mi chyba trosku madielko ale bezpecn. Pasy su super,tak nakoniec v pohode..prave mam na ceste slnecnik a plastenku tak uz to bude komplet...v pondelok mam statnice, ale potom v tom odfotim maleho a vytvorim album, si mozete pozriet🙂 este posledna vec, maly ma 10 mes ale bugina by bola uplne naj pre starsie ktore uz hlavne chodi..na spanok to nie je, to poriesi sportovy kocik..tak keby nieco kludne sa pytajte...papa

ingusa
17. jún 2010

@hviezda22 ronie111
este som zabudla, dizajn je naozaj skvely...ako na obrazku..mozem povedat ze pritahuje oci inych!🙂)

ronie111
18. jún 2010

@ingusa Dakujem ti za info a držím palce na štátnice, mna to bude cakat nabudúci rok. Tesim sa na album, velmi sa mi páci aj napriek tým "nedostatkom." 🙂

maja.ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daducha
autor
24. jún 2010

@maja.ka ahoj,

je nuna dost siroka,je sedacia cast dost hlboka? nechyba ti madlo a nanoznik? resp, ako budes riesit jesen a zimu? Da sa niekde uchytit deka? Mala som teraz totiz bebe confort high trek a velmi mi nanoznik chybal. Da sa v tej trosku sklopenej polohe vyspinkat?Kedze je dost nizky, nesuchas nakupny kosik po obrubnikoch? Dizajn je fantasticky, len sa trosku bojim tych praktickejsich veci.
Dakujem

maja.ka
24. jún 2010

ahoj,
mame este jeden kociarik, golfove palice hauck, takze ten bude na jesen a zimu. Vyspat sa tam v celku da, maly na fotke je v tej pololeziacej polohe a je tam aj dost miesta na sedenie, ale to zalezi aj od velkosti dietata, nas je taky utlejsi Kosik je nad podvozkom, takze sa nebude suchat po zemi...

ronie111
25. jún 2010

@maja.ka Ahoj,
ak možeš zmeraj mi tu sedaciu čast, na sírku aj výsku, lebo som poverila známu v Trenčíne nech mi na Nunu kukne osobne a jej sa zda, že mojej malej už bude Nunička malá. No ja ju veľmi chcem a kedže u nás v Michalovciach o nej ani nechyrovať, tak potrebujem postrehy a skusenosti z prvej ruky.

maja.ka
25. jún 2010

ronie111
tak na širku ma 28 cm a hlbku 23 cm, kolko ma mala, ak sa smiem spytat?

ronie111
25. jún 2010

@maja.ka malá má rok a 9 mesiacov, a vysoká je len 85 cm, my stale používame CP S4, a kedze sa stale chce voziť a Nuna sa mi páči......no jednoducho ju chcem

anezena
25. jún 2010

ahojte maminy,
ja mam nunu od vcera a maaaaximalna spokojnost, je jednoducho uzasna a to je uz nas 7. ci 8l. kocik. a na nunu nedam dopustit. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maja.ka
26. jún 2010

@ronie111
tak to je starsia ako moj, ale ja by som si ho na tvojom mieste urcite kupila, budes maximalne spokojna ty aj mala, bude sa jej v nom super vozit, inac je do 15 kg, ale to asi vacsina kocikov je do tolko kil.

anezena
26. jún 2010

ja som zase citala na nejakej stranke ze je do 18 kg. ale tento kocik uuuurcite zvladne toho vela, lebo ked som videla zatazove testy, tam niekolkymi 100Kg ho zatazovali, takze urcite zvladne, aj nasho 16 100 gramoveho chlapa 😀

anezena
26. jún 2010

som to kuk a zatazenie skusali do 900 kg a uvadzaju nektori predajcovia ze je dokonca do 18 kg

maja.ka
26. jún 2010

sorry, áno je do 18 kg, pozerala som do brožurky, čo bola pri kočiku a tie testy som videla aj ja, takže mal by toho vydržať dosť podľa toho čo tam predvádzali... 😀

ronie111
27. jún 2010

kočky, anezena a maja.ka
a kde ste ho kupovali, priamo v obchode, ci cez net? Dakujem vam za postrehy. uz aby sme ho mali doma, potesili ste ma.

anezena
27. jún 2010

ja som ho kupila od jednej kocky z nitry, a je to prva nuna na slovensku 😀 sedozelena, ale ona chcela bordovu, ale na nu by musela cakat mesiac tak vzala tuto, kt. mali na predajni. a potom predala a teraz ma bordovu. a ona ju kupovala cez net v prievidzi, ale maju ju aj u na sv trnave u kesslerovcoch/bambini

maja.ka
28. jún 2010

ja som ju kupovala cez net 🙂