Kočík Nuna

merica123
25. okt 2012

Ahojte prosím o info,ste spokojné s nunou?ja mám chicco multiway som maximálne spokojná,len bývame na štvrtom bez výťahu,tak nuna sa mi zdá praktickejšia.Neni moc malá?A,či je vhodná aj na zimné obdobie,páči sa mi ,len chcem kočík ,aby nebol len o dizajne,ale pohodlný pre malú,aj pre mňa.Kamarátka vravela,že rýchlo sa derú kolieska,nemám skúsenosti,Chcem ho využívať celoročne.Veľmi pekne ďakujem za info.

jankagun
25. okt 2012

@merica123 ahoj,my sme vyberali v lete kocik,a rozhodovali sme sa tiez medzi nunou alebo britaxom.nuna na zimu nie je najvhodnejsia-to nam vo viacerych obchodoch povedali,lebo je nizka, britax je vyssi aj kolieska su zmesou neviem coho-nemali by sa rychlo zodierat,a aj na polohovanie dlhsi a sirsi,tak sme sa rozhodli pre ten britax.ale tiez sa mi dizajn nuny velmi pacil

merica123
autor
25. okt 2012

@jankagun ďakujem za info

saallen
25. okt 2012

@merica123 ahoj ,ja mam nunu doma,este uplne tu prvu,ale teraz na tych novych modeloch su vselijake vynovenia. Ale k otazke,ja som s nou spokojena,r tymi kolieskami to neni az take strasne,mne sa nezda,ze by sa rychlo zodierali,su pogumovaoe,tak sa na ne obcas chyti naky ten kamienok,ale to asi na kazde pogumovane kolieska.v zime no,ak je odhrnvo,tak sa jazdit da,pokial neni tak brodit sa s nim v snehu,ziadny zazrak,ale na zimu by som ho neodporucala..inak naozaj lahucky skladny,
@

magic08
25. okt 2012

@merica123 ahoj, ja mam nunu 2011 kde sa polohuje chrbatik... mala je z tych vacsich deti, aj ked ma len 2,5 r. a uplne v pohdoe sa tam zmesti a som presvedcena ze by dokazala v nom prezit aj tuto zimu s fusakom, len uz kocik nevyuzime, kedze chodime po vlastnych a sediet v kociku nechce...l no nechavam si nunu pre druhe babo... ja som s nou veeelmi spokojna, je lahunky, skladny, zlozeny nezaberie viac miesto ako vacsi kufrik... minulu zimu sme v nune uplne v pohode prezili ak nebolo snehu, prip. bolo odhrnute... u nas v meste su vacsinou chodniku v poriadku, takze sme v nej prechodili, resp. prevozili sa celu zimu. Rozhodovat sa este raz, volimu opat nunu ...
😀 akurat zvazujem, ci nepredat tu staru a ci nekupit tu najnovsiu... 😀

merica123
autor
25. okt 2012

´dakujem za rady všetkýýýýýým ste zlaté.

majal
15. nov 2012

@magic08
@saallen
caute, baby citala som tu ze mate kocik nuna, nemohli by ste mi napisat vnutorne rozmera kociky? hlbka sedenia, širka a výška? vdaka

magic08
16. nov 2012

@majal mohla, ale az ked dojdem domov, uz som v praci... takze ak ma nepredbehnu hodim ti tie rozmery... 🙂

saallen
16. nov 2012

@majal urcite,len maly tam teraz spinka. 🙂

majal
16. nov 2012

@magic08
@saallen baby vy uz mate dost velke deti, stale sa vam tam zmestia? ide mi aj o tie bezpecnostne pasy, ci su dost dlhe, lebo moj maly ma 1.5 roka a ked mu dam fusak, tak ho v mojom kociku nemozem poriadne uz ani zapnut, vlastne uz ani bez fusaku...inak vdaka ze ste sa ozvali 🙂

saallen
16. nov 2012

@majal ahoj niet za co,ja si myslim ze tie bezpecnostne pasy su dost dlhe,...a to ja ich nemam ani na maximum povolene,ale myslim ze su dost dlhe

magic08
16. nov 2012

@majal no moja mala je dost velka gula, na svoj vek je vacsia a hlavne tazsia... kocik uz casto nepouzivam, napopsledy sme ho mali 1.11. vonku a este ho zvyknem pouzivat v obchodakoch,
ale myslim, ze s fusakom by sa este zmestila... ale uz v tom kociku vyzera ako taky trulko, vidno ze je velka... ale stale sa tam zmesti a chce v nom sediet... a pasy pouzivam len 3-bodove, nikdy som nepouzila 5-bodove zapinanie...
isto si kocik necham pre druhe babo... bola to najlespia volba zo vsekych kocikov, kote som doteaz mala..

helenka2
3. jan 2013

kocky neviete o niekom kto predava nunu za dobru cenu?