Kočík Nuna buggy. Ste s ním spokojné?

daducha
7. máj 2010

Ahoj,

objavila som tuto buginu a vyzera super.Kedze ju nemam sancu v KE vidiet nazivo, chcem sa opytat ci ju niekto mate a ako ste s nou spokojni.

okmad
28. jún 2010

ahojte! anazena ty si nunu kupovala asi od petky s. vsak? Ja tiez velmi rozmyslam nad tymto kociarikom, ale mala ma 19 mesiacov a my mame doma dalsie dva kociky. Naposledy sme kupovali chicco multiway, ale uz uvazujem, ze ho predam a kupime si nunicku. Inak dost referencii je na emimino.cz, ale tam ho skor mamicky kritizuju ☹

anezena
28. jún 2010

okmad - ano od petky 😉 😉
tu diskusiu som citala, ale ja na kritiku moc nedam, mne ked s anieco paci a chcem to, tak si to kupim a sama posudim, ci je to dobre al. nie. takisto to bolo aj s britaxom, ja som bola spokojna
nas maly bude mat v nedelu 28 mes.

ronie111
28. jún 2010

@anezena
no to je nahoda, aj ja som Petke písala, ale kedze je z Nitry, tak som si Nunu nebrala, lebo som ju chcela vidiet nazivo.
Aj ja si prečitam vselico aj kritiku, ale ako ty ani ja sa tým az tak neriadim, môj usudok, je môj usudok a musim sama posudit, ci mi vec sedi, ci nie. Ved preto je tolko kocikov, aby sme si mohli kazda jedna vybrat, nie kazdy ma rad rovnake veci. Uz aby som tu Nunicku mala, normalne vam kocky závidim - v dobrom, ze ju uz mate.

ingusa
29. jún 2010
ingusa
29. jún 2010

@ronie111 Ahojcek, posielam tie fotky 🙂

maja.ka
29. jún 2010

@ingusa ahoj
kupovala si aj plastenku ku kociku? lebo ja nad nou uvazujem 🙂

ronie111
29. jún 2010

@ingusa Maly je krásny - a ako ti krásne pozuje a Nuna tiez, ak bude v zltom, tak aj ja si asi vezmem zltu, ju super. 😵

ingusa
29. jún 2010

@maja.ka, ahoj, ano mam ten set, ale zda sa mi taky zvlastny...ja som myslela ze to bude take volne, ako plastenky byvaju a ono je to take pevne...mozem to zajtra sem odfotit🙂 ale este som to neskusala...len som myslela ze to budem nosit dolu v nakupnom kosiku, ale vyzera to ze nie, lebo je to take velke..a neposkladas to...tak ma napadlo este jedno miesto, vedla kosika z boku to tam zapichnut medzi konstrukciu...inak neviem...ale nenosim to tam..takze ked zacne prsat tak neviem🙂 a dalsia vec je, ze tam nie je otvor pre dieta, len take bocne a to mam pocit ze tam velmi vzduch neprudi(pri plastenke), ale proti hmyzu samozrejme ok...tak zatial pa

ronie111
30. jún 2010

@ingusa bude to asi nieco podobne ako mame teraz na CP S4 aj tam je plastenka na "pevno" teda nie klasicky ako na inych kocikoch, len na nasom CP sa zipsuje k strieške, a aj ta nasa ma také bočné dierocky pre prudenie vzduchu. Dievčata idem si ju asi objednat predsa len cez net, teraz je aj akcia na nu za 169Eur, po com ste ju kupovali vy?Stále sa neviem rozhodnut nad farbou, paci sa mi zlta aj tá tmavá fialova. Dnes sa rozhodnem a asi objednam, dnes, uvitam postrehy aj z inych farieb, kedze ju nemam moznost vidiet nazivo. A Ingusik, este raz diky za fotecky, super.

anezena
30. jún 2010

baby ja som plastenku kupila univerzal taku obyc s okienom za 6,5 €
lebo ta origos nuna . mne pripada, ze tam su nejake droty, nie? a preto je to take napevno a presne, zaberie to straasne vela miesta.

maja.ka
30. jún 2010
ronie111
30. jún 2010

@maja.ka ano viem, tam som pisala, no neviem preco je jedna za tolko a dalsie za 169 eur. ale diky, stale vaham nad farbou

ronie111
30. jún 2010

no tak vraj tu sivu uz predali, za tých 151 eur, bola vraj vystavny kus, objednala som si zltu, Inguska, fotecky ma zlakali, tesim sa

bianocka
2. júl 2010

Ahojte, tak dnes sme aj my objednali tuto Nunu, bolo to narychlo rozhodnutie, lebo sme chceli nieco male lahke na dovolenku, nazivo som ho nevidela, tak dufam, ze neolutujeme 🙂 Stale ste spokojne, kočky, co ho mate uz dlhsie?

anezena
6. júl 2010

@bianocka joooj my sme velmi spokojni. ale nielen ja, ale aj manzel svokra, kamarati, kt. si ju skusili. a dokonca dnes o 11 mi v nej moje male 16 kg zlato zaspalo 😀 a supeer, spal hodku a pol, a to on v kociku spal naposledy minuly rok, takze fakt spokojnost, nelutujeme 😉 😉 😉

bianocka
6. júl 2010

@anezena tak to si ma velmi potesila 🙂 Uz sa nanho tak tesiiiiim 🙂 Asi je onho velky zaujem, lebo v piatok, co im prisli na sklad, vsetko sa hned predalo a dnes znova.
A je ten kosik fakt taky maly, ako pisu? A co jazda po terene (myslim nerovne chodniky, pripadne neasfaltova cesta, plaz?)
Juuj, tesim sa 🙂

anezena
6. júl 2010

kosik je super, vcera som tam dala olivovy olej, flasu mineralky, nejaku zeleninu, uuplne ze super, je dlhy. mne vyhovuje, oproti zappu a britaxu - parada.
jazda po terene - plaz som neksusala, ale po trave sme sli a pohodka. jedine ked je vysoky chodnik, teda ten schod, musis davat pozor, lebo ten podvozok je dooost nizko, ale zvyknes. nase trnavske namestie plne nechutnych kociek - a pohodka. ja som spokojna. zapp straaaasne hrkotol a nuna nie, je paradna 😵 😵 😵

bianocka
6. júl 2010

@anezena, no my sme sa prave medzi nunou a zappom rozhodovali, ale nuna sa mi zapacila tym, ze sa da aspon trosku polohovat. Ta poloha na spanie staci, aj Stokke ma v smere jazdy len do urciteho stupna polohovanie a pekne sa v tom vyspinka.
A madlo nechyba? Som si az teraz uvedomila, ze tam nie je a nasa dost casto na madle visi 😖 Tak dufam, ze si zvykne aj bez neho.

anezena
7. júl 2010

my mame uz dva roky prec, takze madlo nepotrebuje, ani pasiky okolo pliec nemame, len okolo pasa, a on stale nasada a vysada, takze nechyba. predtym sme mali britax, tam mi vadilo a predtym zapp, a tam zase chybalo.
minuly rok sme mali buggstra, tam bolo. ale ved zvyknete si 😉 😉

ronie111
7. júl 2010

@bianocka Ahoj, uz ti dosla Nunicka, co si objednala, nam este stale nie, a to som pisala a objednala minulu stredu, ci stvrtok, uz ani sama neviem. len nemali vraj na sklade plastenku a moskytieru, ktoru teraz dostavas zadarmo ku kazdej Nune, no a ja cakam a cakam a Nunicky este stale niet.

ronie111
7. júl 2010

Uz aby sa aj pocasie umudrilo, lebo u nas na východe sa dnes asi všetci čerti zenia, tak je krasne uprsano a sychravo a ten vietor ani nehovorim. Trčíme s Ninuskou doma, keby aspon nova Nunička dosla, aby sme sa na nej po byte povozili...
Jááááááj my chceme leto a nie jesen!

bianocka
7. júl 2010

@ronie111 to si pekne napisala, ze Nunicka 😀 Ja som manzelovi povedala, ze ju budem volat Kosačka 😀 😀 😀
Este nam nedosla ☹ Nam dojde v pondelok, tak mi povedal pan do telefonu. Tiez ju este nemaju na sklade, kedze piatkova a utorkova varka sa hned rozpredala a nam sa neuslo. V piatok to poslu kurierom a v pondelok to vraj mame. Tak dufam, lebo v stredu alebo vo stvrtok cestujeme a ked nepride, tak to bude pruuuser 🙄
Aj my trcime doma, pocasie je hrozne ☹ Ale od zajtra vraj ma byt horuco, hura 😎

bianocka
7. júl 2010

@anezena mas pravdu, zvykneme si 😎 Nasej sa este samej chodit nechce, par krat spadla, tak uprednostnuje kolena. Ale to uz je otazka par tyzdnov snad...

ronie111
8. júl 2010

hurááááááááá tak nam už Nunička došla, a to včera, ked som sa tu ja vyplakávala, ze kde to viazne a je super, dnes ju caká zatazkávacia skuska v terene, zatial po byte jedna básen a mala je v nej stale uvelebená.
A opat hurrááá, lebo aj slniecko sa nam uz ukazalo a tak sa ide von.

okmad
9. júl 2010

Kočky je tá žltá taká výrazná, alebo tlmenejšia? Na fotkách sa mi zdá dosť výrazná farba...

bianocka
9. júl 2010

@okmad nazivo som ju nevidela, ale na fotkach kociek, co tu dali fotky, vyzera velmi pekne. My sme objednali tu wineberry, tak dufam, ze bude pekna.

ronie111
9. júl 2010

@okmad zdá sa taká byť, ale až ju uvidíš naživo, je nádherná a je to taká sýta tmava kombinovaná so svetlo žltou,látka ma taký "ornament" alebo "je utkaná" akoby z konbinácie týchto dvoch farieb do tvaru malilinkých schodíkov. ťažko sa to fotí.

bianocka
12. júl 2010

Tak dnes nam prisla nasa Kosačka 🙂 Je super, este som nezazila kocik, ktory by sa tak lahko ovladal 😲 Mala sa zobudi a hned ho pojdeme vyskusat do mesta 🙂

miskinadamko
12. júl 2010

ahojte,
chcem sa Vas spýtat hlavne mamin co maju uz vacsie deticky ci je kocik ok aj pre vacsie deti, maly ma 2,5 roka je sice drobnejsi ale aj tak neviem ci sa mi tam zmesti. uz som sice kocik videla nazivo ale nevenovala som mu velku pozornost, ale teraz ho chcem ist objednat. ozaj a ta strieska nie je dost mala? dakujem velmi pekne 😉

evca35
12. júl 2010

ahojte,
tiež sa už druhý týždeň rozhodujeme nad kúpou tohto kočiarika, ale v obchode ho nemajú. Náš malý bude mať vo štvrtok pol roka, myslíte si, že je preňho vhodný? Nikde nepíšu ako sa dá polohovať opierka chrbta, ale vidím na fotkách že veľmi nie, aj keď väčším detičkám to asi nevadí pri spinkaní ... Tiež som si neuvedomila že nemá madlo...

@bianocka vidím že si z Košíc alebo jeho okolia, kde si ho kupovala? Ja som ho našla tuto: http://www.maderna.sk/katalog/product/8573/ ako dlho si naňho čakala?