Kočík pre nízku ženu

zuzanag1
6. apr 2015

Dobry vecer mamicky, potrebujem radu,viete mi poradit,aky kocik sa hodi k nizkej zene?Vyska do 150cm a zaroven predajnu v Ba?Dakujem. 😉

siska53
6. apr 2015

@zuzanag1 ktorykolvek,co ma ovladatelnu rucku smerom hore a dole. Ja mam 155cm, mala som.klasiku- Inglesinu magnum a tam bola nastavitelna rucka.. Kocikoval i vtedy 2r.syn (rucka sla uplne dole) a i moj 180cm vysoky muz(rucku si dal hore) a mne sadla presne tak narovno. A super to bolo i do vytahu,lebo je maly a kebyze niet nastavitelnej rucky,netusim,ako by som tam s kocikom vosla. Mne ten kovik poskytol vsetko,vo som od neho ocakavala do bodky.
Podla mna sa mozes kuknut do hocktorej predajne,ja konkretne som kupovala tam pri Tescu,to uz je tusim Dunajska ulica..

zuzanag1
autor
6. apr 2015

Dakujem za radu. Aka bola zhruba cena?🙂

majusss
6. apr 2015

ja mam 150 cm a vyhovoval mi kocik abc design condor, golfac peg perego pliko mini (perektny kocik na presuny, lahky, skladny a dost velky) a teraz pri druhom mame x lander pulse - tiez velka spokojnost...kombinovany kocik, ale zaroven nie je velmi mohutny, taky sikovny, na pohlad mensi)...nepozeraj len na rucku, ale aj na to, aby vanicka nebola pre teba polozena dost vysoko..aspon mne to pri niektorych kocikoch vadilo..rucka sa da dat polohovat na vacsine kocikov..pozerala som aj britax b motion,, tiez je vanicka polozena nizsie..tych kocikov je viac, ty si musis oskusat co ti padne do ruky viac, ale poozeraj aj na sportovu cast, tu budes vyuzivat dlhsie...

ewisam
6. apr 2015

@zuzanag1 ja mam od CAM Cortima X3 a som spokojna

meluela
6. apr 2015

@zuzanag1 golfky gmini ... do tych vkuse zakopavam a to teda mam skor priemernu vysku ... aj to pliko mini je tiez dost malicke. z hlbokych niektore maju nastavovatelne rucky (napr. gesslein)

jana_eyre
6. apr 2015

ja mam 163, cize som troska vyssia, ale pri dcere som bola spokojna s britaxom - tiez nastavitelna rucka, kocik vyborny.. dokazal tlacit aj moj starsi syn..

lejlla
6. apr 2015

Myslim ze aj Jane slalom by mohol pasovat.tiez je vyskovo nastavitelna rucka a je celkom nizky.
osobne max.spokojnost...

p_etrisha
6. apr 2015

Concord fusion ma aj vanicku relativne nizko, aj rucku polohovatelnu....Moja srdcovka, aj ked som ho zial nemala ☹

siska53
6. apr 2015

@zuzanag1 to uz presne neviem, cca do 500€... Lebo ja som vtedy kupovala vajicko z druhej ruky od kolegu, ale zas s kocikom som kupovala rovno i fusak...
Ale myslim,ze maximalne ta cena to bola. Vajce sme kupovali pri 2.dietati nove uz priamo inglesinacke,lebo to od kolegu som zas ja medzitym predala.🙂

siska53
6. apr 2015

@zuzanag1 v tejto polohe som to mala ja pri mojich 155cm..ked som potrebovala dala som si ju i nizsie alebo vyssie podla pocitu.
Inak ak mas rada klasiku a netrvas na novom..ja som ten moj este nepredala.. A ja som v nom vozila ako prveho syna, cervena moze byt aj pre chlapca i pre dievca.

squella
6. apr 2015

ja som mala a bola som maaaaax spokojna s Jane Muum.

katikabar1
24. jan 2020

Ahojte, keďže veľa nízkych mamiciek hľadá skvelý kočík, ľahký, skladaný, pekný a hlavne veľkosťou k postave, tak určite odporúčam MUTSY Igo, mam výšku 158cm a je dokonalý. Žiadna obluda 😉 No pozor, určite nieje vhodný na vidiecke cesty typu sama jama