Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kočík pre nižšiu mamičku

petulaptt
8. sep 2014

Ahojte. Zhanam si golfovy kocik. Mala som vyhliadnuty baby design mini, no nikde nie je k dostaniu. Ako jeden z mala splnal vsetky moje kriteria. Teda bol nizky, rucky maju vysku 98cm, lahky, vhodny aj do mensieho kufra auta, madlo, nanoznik a cena bola tiez dobra. Nemozem najst inu alternativu a to som toho uz popozerala teda fakt dost. Neviete o nejakom takom podobnom co by splnal moje poziadavky? Dakujem za rady

janickacrazy
8. sep 2014

@petulaptt Akože nikde nie je k dostaniu? Nechápem. Ja som si ho objednávala cez internet a prišiel mi do 7 dní, len už si nepamatám cez ktorú stránku presne to bolo.

petulaptt
autor
8. sep 2014

@janickacrazy no a ja ho zhanam teraz a odvsadial mi pisu ze momentalne je nedostupny a dodavatel sa nevyjadruje ci ho budu dodavat. Strasne som z toho sklamana. Vyberala som tak dlho a ked som konecne nasla co som hladala, tak toto...a aj tu na mk, som zan pisala jednej predavajucej v shope a ta to iste..neviem a ze ani starsie rocniky 2013 ani 2012 nie su dostupne. Slak ma trafi, kde teraz najdem este taky nizky ☹

spunticek
8. sep 2014

@petulaptt ahoj. Skus pozriet chicco liteway. Ja som tiez nizka a vyhovuje mi 🙂

petulaptt
autor
8. sep 2014

@spunticek idem si ho vyhladat, vdaka za tip 🙂

janickacrazy
8. sep 2014

@petulaptt Jaj tak to som nevedela, jedine skúsit pozriet na bazare, či nejaká mamička nepredáva náhodou. Inak ja som s ním nadmieru spokojná a šetrím ho pre dalšie bábo. 😉

petulaptt
autor
8. sep 2014

@janickacrazy pozeram a pozeram aj ine, ale zatial nic

Tu začni písať odpoveď...

Odošli