Kočík pre rozdielne vysokých partnerov

dorka159
1. feb 2016
Používateľ dorka159 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dorka159.

Dobry deň, riesime s manzelom kupu kociarika a nakolko on ma 195 cm a ja 167 je to dost komicke... Jediny ktory nam vyhovuje obom je stokke xplory. Ako je to s váhou kočira na novom? Ten starí sa mi zdal dost tazky a narocny na manipulovanie. Ake mate prosim osobne postrehy? Dakujem popríapde aky iny kociar by bol vhodnejsi

katrin21
1. feb 2016

urcite sa skor prisposobit tomu vyssiemu, nizsie sa rucka da dat.... vyssie ako maximum uz nie.aj ked 195cm chlapovi bude kazdy kocik nizky... asi...
ja mam 180cm a najvyssie mi pridu kociky TAKO, ADAMEX a nejaka MAXIMA dokonca som minule videla, ten bol tiez vysoky riadne rucka....a take tie polske.... tam sa da rucka zdvihnut fakt velmi vysoko...
tam je vysoka aj rucka sportaka potom, lebo skor ten byva problem, co som ja zistila, rucky sportakov su dost nizke a kratke ... bohuzial.

1ninka1
1. feb 2016

myslim, ze vhodne by bolo prisposobit kocik tomu, kto s nim bude chodit castejsie.. aj ked teraz maju skoro vsetky kociky nastavitelnu rucku, takze mozno by to nemusel byt az taky problem🙂 pokial chces lahsi kocik, tak si kup len hlboby a neskor, ked bude dietatko vacsie kupis si sportovy, aky sa ti bude pacit. urcite aj jeden aj druhy bude lahsi od trojkombinacie..

anjelicek26
1. feb 2016

95% času kočíkuješ ty. Vyber si kočík, aký ti bude vyhovovať. Jemu bude nízky aj tak aj ten najvyšší trocha. Nerob kompromisy kvôli rúčke, pri kočíku sú dôležité iné veci.

1ninka1
1. feb 2016

..napisala si to presne a strucne🙂

silvusinka353
1. feb 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

tak to si fakt dobre napisala 🙂

denduska
1. feb 2016

@dorka159 Jedinú radu ti môžem dať (mám 2-metrového muža). Vyberaj kočík s teleskopicky nastaviteľnou rukoväťou. Na všetkých kde sa nastavuje v kĺboch, bude chlap kopať do tyče medzi kolieskami, pretože tým že ju podvihneš, tak ju zároveň priblížiš. Alebo potom kočiar, ktorý tú tyčku medzi kolesami nemá. My sme mali ABC design Viper 4s posledný a vyhovoval nám obom. Aj keď ja nie som nejak extra nízka, predsa je medzi nami 25 cm rozdiel.

katrin21
1. feb 2016

@anjelicek26 no to nie je celkom pravda. pochopi len vysoky clovek.. musi byt aj dobry, aj pohodlny pre vysokeho... inak je vozenie otravne..takze ta dlzka rucky je naozaj dolezita....

1ninka1
1. feb 2016

..mas pravdu, ale mamicka, ktora nie je vysoka bude urcite castejsie kocikovat..jej by to malo byt hlavne pohodlne..

anjelicek26
1. feb 2016

@katrin21 ja vidim sama, kolko kocikuje manzel, je to mozno raz za dva tyzdne cez vikend, co ju tlaci on. Kvoli tomu mam kupovat vysoky kocik? My chodime na prechadzky kazdy den. Kocik mame nizky, prisposobeny mojmu "metr padesat" Manzel si to da uplne hore, nie je to nejaky mega komfort pri tom, ale nech... prezije to...

lennulik1
1. feb 2016

@dorka159 ahoj, skus pozriet aj Brio go, prip. Teraz ich prevzal Britax, takze Britax go alebo Britax go next. Aj tento je super pre rozdielme vysky

alaguema
1. feb 2016

@dorka159 my sme mali kočiar s nastaviteľnou rúčkou, máme podobný výškový rozdiel, ako vy 🙂

lennulik1
1. feb 2016

@dorka159 este ma napadlo,ze ak by si mala dietatko vysoke po ockovi,tak Brio go, resp. BRITAX Go je aj pre dlhe deticky,takze by si kocik dlho vyuzivala.

mizuro
1. feb 2016

@dorka159 my sme mali kocik mutsy urban, aj u nas je rozdiel muz 196 a ja 164 🙂, no tento aj jemu vyhovoval najviac, velmi casto chodil kocikovat a nezakopaval ani do koliesok... pri tomto vyskovom rozdiele odporucam...

dorka159
autor
1. feb 2016
Používateľ dorka159 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dorka159.

Ďaakujem baby 🙂 ten novy stokke ste si ani neskusali? Mne sa nepaci rucka na britax go 😢

lubiduch
1. feb 2016

Za vyskusanie stoji aj hartan Vip lebo nema rucku ohybnu v klbe ale teleskopicku.
My sme.mali hartan racer gt ten ma ohybnu rucku,ja mam 170 muz 185 a bol nam ok.

lennulik1
1. feb 2016

@dorka159 najprv sa ani mne prave kvoli rucke nepacil, v obchode som prosila predavacku ked k nemu sla, aby mo hi ani neukazovala, ze mo pride ako kosacka. Ale povedala,ze spĺňa to, co pozadujem od kocika- dlha lôžková plocha sport.casti, otocna sedacka sport.casti, da sa poskladat do kufra auta v celku,cize nemusim odopinat sportovu cast od konstrukcie. A nikto z nas nezakopava do spodu kocika a kos odvezie veelky nakup. Premyslela som si to, precitala par recenzii, a nakoniec "kosime cesty" uz vyse roka a sme velmi spokojni. A to uz sme predtym skusili dva kociky,tak som mala s cim porovnat, ci mi vyhovuje.