Peg Perego Book Plus - skúsenosť po mesiacoch používania

standus
16. feb 2014

Chcela by som sa opytat mamiciek ktore maju tento kociar uz aspon rok ci sa vam nerozhegal, lebo pocula, resp. citala som dost vela zlych refecencii. To jedine ma odradza od kupy tohto kociara. Akekolvek postrehy z tohto kociara mi pomozu. Dakujem.

jesi25
16. feb 2014

@standus my ho sice nemame,ale bol to nas favorit c.1,nakoniec sme ho nekupili kvoli tomu co pises aj ty,ze sa strasne rozhega konstrukcia

standus
autor
16. feb 2014

@jesi25 A aky ste si nakoniec vybrali?

jesi25
16. feb 2014

@standus concord fusion 2013,nastastie sme zmenili rozhodnutie v poslednej chvili,lebo uz sme ho chceli kupit a potom mi mamicky pisali to o tej konstrukcii a to ma odradilo totalne a teda nie je najlacnejsi ten PP.

standus
autor
16. feb 2014

A ako ste pokojni s concordom? Da sa sportova cast zlozit naraz aj s konstrukciou?

standus
autor
16. feb 2014

@jesi25 nie je velmi tazky?

jesi25
16. feb 2014

@standus zatial ho nepouzivame,vyberali sme aj podla vahy,da sa tusim zlozit aj s konstrukciou,PP je za to taky labilny,lebo je ta konstrukcia taka strasne lahka.

jvlo
18. feb 2014

@standus pouzivam 3 mesiace. Nemam pocit, ze by bola konstrukcia rozhegana, skor nam rucka v klboch zacala vrzgat, ale vstrekla som tam WD a je to v poriadku

usacek79
18. feb 2014

@standus je to fantasticky kocik, pouzivame cca 3 mesiace, aj v snehu v pohode presiel, lahucko sa ovlada, ziadne rozheganie ani vrzganie, ja som nadsena a nemenila by som! 🙂

georgia333
18. feb 2014

@standus určite nieje ťažký

yannalendy
18. feb 2014

@standus ja ho pouzivam uz cez 10 mesiacov a maximalna spokojnost, a to skladujem kocik v aute, takze kazdy den je dva krat skladany, ale vobec sa mi nerozhegal....som s nim velmi spokojna a som rada ze nemusim ani uvazovat nad inym kocikom 🙂

helmanka
18. feb 2014

@standus my riešime v týchto dňoch presne túto dilemu , je náš favorit, s manželom sme sa na ňom zhodli a to nám poukazovali aj iné, druhým je concord, ale pre mňa stále PP sympatickejší, som aj ja zaskočená s tých negat. referencí, lebo PP boli vždy super kočiare, tak neviem čo konkrétne je zlé? poprosím tiež o názory 😉

standus
autor
18. feb 2014

@yannalendy
@usacek79
@helmanka Nam predajca rovno povedal ze ked s nim budem chodit po hlavnej v kosiciach rok, tak sa nam uplne rozhega...tomu som vsak nechcela verit ale potom jedna znama volala kamaratke ktora zije na dedine (cize je to trochu ine ako v meste) a ta tiez vravela ze ho uz ma rozhegany..Tak ja uz naozaj neviem. Ja som rozmyslala este nad Brio go-tiez ma lahku konstrukciu. Len pomaly sa z musim rozhodnut lebo v aprily mam termina to by som chcela mat uz doma kocik.

helmanka
18. feb 2014

@standus nám zase povedali včera v špecializovanej predajni na kočíky, keď sme už odchádzali, že najlepší čo vyšiel v testoch je brio go, nemali ho momentálne na predajni, údajne vykúpený, ale ,že máme ho prísť o týždeň pozrieť,že vraj každý si ho zoberie ,keď im ho predvedú 🙂, nám sa ale na foto moc nepáčil a ešte tá cena, čakáme tretie dieťa a nechcem až toľko investovať, ani vaničku nechceme, mám termín začiatkom júla, fusakotaška stačí, takže ideme po športovom , čo sa PP booku týka som veru zmätená 😒

standus
autor
18. feb 2014

@helmanka Aj ja som na brio go pocula celkom dobre referencie.. Len PP book sa mi viac pacil, ma viac vychytavok 🙂 A za kolko ho u vas predavaju? Tu v KE ho ani nikde nemaju, ale zajtra ho idem pozriet, jedna znama ho ma, pouziva ho zatial 3 mesiace a je vraj spokojna, tak uvidim.

helmanka
18. feb 2014

@standus trojkombinácia vyše 1000.-eur, predavačky nevedeli presne, športovú verziu majú za 545.-eur a autosedačka okolo 200.-eur, ale sú aj na predaj v bazárikoch, pár mesačné ešte v záruke, teraz som kukla video a vyzerá to tiež super , až na to že potrebuje rôzne adaptéry, ale nič hrozné, no neviem, majú my volať ,keď príde na predajňu pôjdem pozrieť, to "rozheganie na booku ma fakt dostalo"

standus
autor
18. feb 2014

@helmanka fuuu, myslela som ze stoji menej. lebo co som nasla ceny na nete niekde tak boli aj za 800 eur trojkombinacia...ale zajtra sa opytam tej znamej, ona tiez objednavala niekde z netu tak som zvedava aj na cenu

helmanka
18. feb 2014

@standus veru veru, riadna pálka, práve som dovolala s majiteľom predajne u nás,už roky sa tomuto venujú, on v PP book nevidí problém, objednávajú ho a to že sa "rozhegá" to nie je len jeho problém, hovorí, že ho aj mamičky dosť zaťažujú, lebo oni robia aj servis a brio go je ,že vraj najlepší a teraz objednal 30 ks, ale že cena bude ešte vyššia ☹