Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kočík pre vysokého muža a nízku ženu

baba88
8. sep 2014

Ahojte, pýtam sa za moju švagrinku.
Čakajú dieťa a rozmýšľajú, aký kočík si zaobstarať. Jej muž má vyše 2 metrov, ona má okolo 160. Majú ešte podmienku, aby bol do terénu - bývajú na dedine a majú tam strašné cesty, a tiež radi chodia do prírody. Vedeli by ste jej poradiť nejaký kvalitný kočík za rozumnú cenu s takýmito parametrami? Ďakujem pekne 🙂

ichbinich
8. sep 2014

@baba88:
My mame rozdiel "iba" 26cm, manzel 186cm, ja 160cm. My mame Brio Go, vyslovene terenny nie je, ale ma velke kolesa a ja som s nim presla piesok, luku, aj nepokosenu, sneh,...
Znami maju velky vyskovy rozdiel, ti maju Teutoniu, ale neviem, aky model.
Bohuzial aj Brio aj Teutonia su drahe kociky, ale daju sa kupit aj z druhej ruky, resp. si treba vystihnut akcie 😉
Este ma napadaju Maxi Cosi, jeden maju ini vysoki znami. Ale tiez neviem, aky model. Ale nekope nikto do koliesok ani do osi, maju vysuvatelnu rucku a velke kolesa.
Ja by som hladala skor nemecke a skandinavske kociare, tie su robene na vysokych, talianske kociare su skoro vsetky skor pre mensich, to je moj dojem.

katz
27. sep 2014

My mame Peg perego GT3, ma aj nastavitelnu rucku je to trojkolka s velkymi nafukovacimi kolesami, mame tiez zly teren a je fajn. Pri prvom synovi sme mali Quinny Speedy, rúčka tiez sla nastavit a bol dobry do terenu ale GT3 je lepsi.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli