Kočík Quinny Buzz 2011

lenulik209
7. jún 2011

Ahojte mamičky, má niektorá z Vás skúsenosti s kočíkom QUINNY BUZZ 2011?Vopred ďakujem za odpovede.....

adka12
22. aug 2011

Ja som mala Buzz 3 a bol to najlepší kočík, aký sme mali. Pri druhom už určite budem kupovať rovno ten v 3-kombinácii.

hajanka
22. aug 2011

@lusilia ona tiez nechcela lezat vo vanicke, aj sa zacala dvihat hlavicou z lahu a pretacat na chrbat, tak to uz aj bolo nebezpecne nechavat ju vo vanicke

jazmina83
10. okt 2011

Ahojte,potrebovala by som informaciu,kde sa da dokupit XL latkovy sedak na quinny buzz a to predne dvojkolecko.Dakujem za info 😵

weverka11
10. okt 2011

@jazmina83 ahoj videla som asi 3 tie xl sedaky tu na bazariku na MK... tak skus pozriet...

jazmina83
10. okt 2011

@weverka11
@laurka15 Dakujem kocky,idem pokukat 😎 😉

dosa
23. okt 2011

dievcata, prosim vas, mohli by ste mi niektora pozriet, aky je pisany rozmer na plastoch zadnych kolies? dakujem...

danula2
10. nov 2011

ahojte maminky, potrebujem poradit, mame uz sportak, ako tam mam dat fusak aby bol pripasany?????
resp. ako sa daju dat pasy dolu, dakujem

hajanka
10. nov 2011

@danula2 ahoj, pasy nepotrebujes davat dole, len ich prevliect cez tie otvory na fusaku a hotovo.

danula2
10. nov 2011

@hajanka ale ako??? ja to nechapem, ked su napevno hore aj dole /myslim tie horne okolo ramienok? ako to prevleciem?

hajanka
10. nov 2011

@danula2 nemusis ich davat cele dole, hore sa daju popruhy odopnut, staci ich odopnut na vrchu, navliect fusak a opat pripnut hore.
Tu je velmi jednoduche a zrozumitelne video

https://www.youtube.com/watch?v=orzDFT465Ns
danula2
10. nov 2011

@hajanka supiiis dakujem, maleho ulozim a uz aj idem skusat, perfis este raz vdaka 🙂

liinda
11. nov 2011

ahojte.nemate nahodou niektora na predaj nafukovacie kolecko do terenu?

evitaa777
19. nov 2011

Ahojte maminky..chcela by som poprosit,ci by mi niektora odmerala dlzku a sirku vanicky,pretoze ked citam inzeraty,vela maminiek tam pise,ze vanicka pouzita len 4 mesiace,tak mi to nejde do hlavy,ci je naozaj taka mala...dakujem

laurka15
19. nov 2011

ahoj, dlžka 80 cm a šírka 36 cm, myslím si, že do toho pol roka to určite vydrží a potom do športového pôjdeme 😉

evitaa777
20. nov 2011

@laurka15 tak to je super,to nie je take malicke..do pol roka urcite vydrzime,este ked budeme v lete,tam sa netreba babusit..dakujem moc

laurka15
20. nov 2011

@evitaa777 to určite, ja tam teraz dávam fusak a v pohode 🙂)) síce budeme mať iba 3 mesiačiky, ale vidím to dobre, hihi 😎

sasrnka
21. nov 2011

@evitaa777 Pre nas bola vanicka velmi uzka. Maly ma teraz 8,7kg a nehrozi, aby sa tam zmestil bez fusaku, nieto este s nim.... Sme uz mesiac v sportovom kociku. A v hlbkom kociku mi velmi plakal, ako som ho dala do sportoveho, prestal a velmi dobre sa mu tam spinka. Poloha mu vyhovuje a to som sa bala, ci to korytkove lezanie bude pre nas. Nevyhoda sportoveho kocika je, ze ma strasne malu striesku a nema nanoznik. Nanoznik som si dala usit a striesku som kupila zo starsieho modelu 😉

lucia1234
21. nov 2011

náš malý bol vo vaničke do 8 mesiacov a v nie originál fusaku a vôbec tam nebol natlačený. Na jar išiel do šporťáku a v ňom sme boli asi 3 mesiace, vôbec mu nevyhovoval.

evitaa777
21. nov 2011

este mam jednu otazocku 🙂 nehrka to predne dvojkoliesko?nepocut ho alebo netaha do strany?lebo ja som mala zappika,aj ked to je bugyna,ale ten hrkajuci zvuk ma dohanal do sialenstva..

sasrnka
22. nov 2011

@lucia1234 , zalezi od velkosti dietatka 😉 Syn je fakt velky, skoro ako 9mesacny vyzera 🙂 A nam sportak super vyhovuje. Tiez som sa bala toho korytkoveho sedenia, ale praveze to sa mu velmi paci. Mavali sme casto koliky, bolesti bruska a zaspinkal mi jedine v tejto polohe a ked sa zobudil, tak sa hned pokakal a bolo po probleme 😉 😀
@evitaa777 mam buzz4 teraz a pocujem tie kolieska. Ale to asi ziadne gumene/penove kolieska nepojdu tak ticho, ako nafukovacie. Mame aj zapika na autosedacku a to teda hrkoce ovela ovela viacej. Pripadne, ak sa bojis, dalo sa dokupit predne dvojkoliesko na zimu, ale teraz ho neviem nikde na nete najst.

sakura77
22. nov 2011

@evitaa777 neeee,to sa neda so zappom porovnat,to je brutus hrkalka🙂ak budes mat trojkolku tak nic nehrka,absolutne 😉 a ak si kupis terenne tak hotova balada 🙂

evitaa777
22. nov 2011

@sakura77 super,lebo ja odvtedy,co som mala zappa,sa tak bojim umelych koliesok..mna isiel slak trafit.. 😀

sakura77
22. nov 2011

@evitaa777 ale ono nebolo take uplne tvrde umele,skor by som povedala akoby tvrdena guma... 😉 tak ak ich nezacali robit z niecoho ineho,vobec sa nemusis obavat🙂

evitaa777
22. nov 2011

@sakura77 ano,boli take pogumovane 🙂 ale vsetci okolo vedeli,ze idem 🙂 dakujem

shiny
27. nov 2011

ahojte maminy, prosim si aj ja jednu radu od Vas. Som cerstvou majitelkou quinny buzz 3, ale musim povedat, ze z ovladania kocika, teda z toho predneho kolieska som sklamana. Uvazujem preto o kupe noveho kolieska, teraz len neviem, ci je lepsie kupit terenne na qb3 alebo tie dve kolesa ako na qb4. Dakujem za radu

tyrra
27. nov 2011

@shiny ja som mala to terenne koliesko na qb 3 a bolo to podstatne lepsie ako to povodne. neviem porovnat s tymi dvomi prednymi kolieskami na qb4, lebo tie som nemala, ale to terenne kolieko ma vyhodu, ze je nafukovacie a teda lahsie prejde akykolvek teren. aj ovladanie kocika bolo ovela lahsie, ja som som s nim bola velmi spokojna.

dosa
28. nov 2011

@shiny ja som mala buzz 4 a dokupila som aj terenne koleso, ale to som vobec nestihla vyskusat, lebo tie dve kolesa vpredu boli uplne idealne... nesekali, isli hladko a presli sme vsetko co sa v meste vyskytlo... 😉

shiny
28. nov 2011

dakujem za info. nech sa rozhodnem pre hociktore, asi to bude ovela lepsie ako to co mam. teda dufam. asi vezmem to terenne 🙂 este raz vdaka

zrzuska
3. dec 2011

ahojte.
ja mam tiez quinny buzz 3 prvykrat. na concorde fusion sa mi po necelych dvoch mes pouzivania zacal trhat potah tak ho idem dat reklamovat tak mi kamoska predala svoj quinny za par ecok.
chcem sa opytat ked s nim jazdite zadne kolieska su rovno alebo su ako na sportovych kocikoch urcenych na behanie tak odseba ze hore su blizsie ku sebe a dolu dalej od seba.
ja mam stale pocit ze mne sa tie kolieska zbiehaju prave naopak. hore od seba a dolu su ku sebe a neviem teda ci potom ide kocik ako ma.