• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Quinny buzz alebo Concord neo. Poradťe prosím

17. apríla 2012 
http://www.biga.sk/sportove-kociky/quinny-buzz-3/40095

tu to poisuju zase ako XL poťah na sedačku
6. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxmilian, ale tam píšou jen XL potah na sedačku, ale už tam nepíšou nic o tom, že by byly dvě varianty, nebo že by se dal ten polstr vyndat a mít to pak pro větší a tak.Nebo jsem slepá? Kdyby to tak bylo, tak bych našeho Buzze prodala a koupila pro druhé ten novější :confused:
6. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka tak som študovala a popisuju to ako nahrdy vacsi potah na sedčku, ale najlepšie sa bude popýtať priamo niekde v obchode alebo zavolať.
6. feb 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som videla nový buzz včera..jeden je aj vpredu s dvoma samostatnými kolečkami,vobec sa mi nepáčil.
A maju otras sedačku..na pohľad pekná,ale je to akoby molytán v látke potiahnutý,neľmi(pre mna)nepríjemné na dotyk.
Takže kupujeme použitú,staršiu kolekciu,ktroá mi je oveľa sympatickejšia. :dizzy_face:
7. feb 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my tiez vyberame kociarik (resp. budeme za niekolko mesiacov) a buzz je moj favorit. novsie kolekcie (2008 a 2009) maju dve sedacky, jedna je makucka urcena pre mensie babo a ta druha je tvrdsia - XL velkost urcena pre dieta vraj az do 3-4 rokov... su to dve samostatne sedacky a je to zahrnute v cene... a mne ten potah tej vacsej sedacky neprisiel neprijemny na dotyk, aj ked som ho zasa podrobne nestudovala...
7. feb 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja mam buzz 2008, sedacka pre mensie dieta je podla mna velmi prijemna a je z materialu 3m scothgard - co znamena, ze je odolna voci spineniu, je velmi pohodlna a ta vacsia xl je tvrdsia a je z takeho materialu ako je strieska na kociarika. ja som s buzzom tiez velmi spokojna, ocenujem na nom skladanie, fakt super a taktiez jednosuchu manipulaciu a super lahku jazdu. dokazem ist s nim po kolajnickach jednou rukou, v druhej mam druheho synceka.:slight_smile:. pri starsom som mala quinny zapp a aj ked je nepolohovatelny je super!!!!! a preto som sa rozhodla aj teraz pre znacku quinny. mne nevrzgal ani zapp a doposial ani buzz a ak by nahodou staci namazat.:slight_smile: ja odporucam !!
7. feb 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je super zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Asi budu uvažovat nad novou kolekcí :sweat_smile: Díky za info :slight_smile:
7. feb 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, tohle dělá, ale stačí to kolečko promazat :wink:
8. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky. můžu se zeptat jestli jezdíte jen ve městě nebo i v mírném terénu? Mě se Buzz moc líbí, ale mám strach z toho malého předního kolečka, třeba při jízdě ve sněhu. Rozhoduji se mezi Buzzem a Speedym. Děkuji :wink:
12. feb 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aloki-na Buzz se jiz da dokoupit i predni kolecko vetsi - nafukovaci - do snehu.. :wink: ja nad nim premyslela, ale uz kocarek vyrustame, tak jsem to nechala tak.. :grinning:
12. feb 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka.vo: tak buzze mám rok a teď jsem se díky tobě dozvěděla o té kapsičce na té dolné tašce..hned jem to musel a jít omrknout a fakt tam ten kryt na tašku je... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dííííííky moc!!
12. feb 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danona, opravdu nafukovaci?? Anevíš jak je velké a kde bysem ho mohla vidět? Děkuji za info :wink:
12. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aloka-ano,nafukovaci, je to novinka..prumer nevim-ja volala do www.bambini.sk, jsou tam moc mili, zjistovali mi cenu...jsem vdana na Sk, proto ten obchod...ale pokud to maji tu, tak o tom musi vedet i www.libfin.cz co je oficiální dovozce quinny... :slight_smile: zkus tam, urcite ti poradi... :wink:
13. feb 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajhote baby, my mame kociarik Quinny Buzz 2009 a musím povedať, že sme s ním zatiaľ veľmi spokojný :slight_smile:
ako pisala duplicka su tam dve sedačky, jedna makksia, ktora sa da snat a potom ta XL, ked uz je babatko vacsie :slight_smile: Kedze my mame zatial len 3mesiačiky vozíme sa vo vaničke a v autosedačke, ale skúšali sme už aj šporťák a podľa mňa je to skvelý kočík :slight_smile:
13. feb 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky...pomoooc:slight_smile:
Práve nám prišla prekrásna korba na Buzz..je použitá,ale nádherná..no..a tak som sa s nou hrala:slight_smile:)
a neviem tu budičku dať dole..teda sklopiť..neporadíte mi,prosíma ko na to? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Ďakujem
17. feb 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyy... :confounded:
17. feb 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, no na vanicke mas take 2 cupliky (asi sede, teda na nasom ciernom su) to musis stlacit ...
17. feb 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nejde mi to ani tak..

a jak to mám stlačit a zároven aj tu striešku dať dole??mám len 2ruky :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúšaM SKUSAM ale ma to enchce pustit a bojím sa aby som to nezlomila.. :confounded:
17. feb 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bertica.h na vonkajsej strane striesky su dva "cupliky",musis ich naraz stlacit a pak dat dole striesku.Je to "zabavne"-oboma rukami stlacas a hlavou tu striesku zloz-teda my sme to tak robili :sweat_smile:
17. feb 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem..také tie sivé...no ale nejde to..je to také tvrdé..nepoddajné... :sweat_smile: :confused:
17. feb 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt hlavou??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co,podarilo sa?Je to fakt odveci-hlavne vonku :sweat_smile: Ten system im moc nevysiel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alebo mas striesku zle "zaklapnutu",skus s nou trosku pomykat,hlavne ju viac rozprestriet,mozno nie je uplne otvorena a zasekla sa ti :wink:
17. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis skusat, ani mne to neslo este dlho ako sme kupili kociar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..už to je..ale teda to sa mi vobec nepáči :sweat_smile:

sa mi to zdá že to snád aj zlomím takýmto sposobom.. :unamused:

takže nie vnutorné cuplíky ale vonkajšie stláčať,áno?taký zvuk to vydá,akoby sa to zlomilo...
17. feb 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vnutorne su na to,ked vyberas vanicku z konstrukcie kociara :wink: A tiez stlacas obama rukami naraz-palcami a vytiahnes z konstrukcie.To uz ide o nieco lahsie...A uz mas aj sportak?
17. feb 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sporták ideme kupiť asi v sobotu..bude mi pasovat staršia vanička na novu konštrukciu,že?adaptéry mám..

teraz som tak trocha sklamaná.. :confounded: ja neviem jak to budem robť..sa bojím,že to zlomím.. :unamused:

´Dakujem Vám tisíc krát:slight_smile:
17. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE, NA TEJ VANICKE TO MNE IDE LAHKO, VONKAJSIE SIVE TLACIDLA PRITLACIM SMEROM DOLE, ONI SA UVOLNIA A KRASNE ZLOZIM STRIESKU. SKUS SA POZRIET V NAVODE, TAM JE UKAZANE AKYM SMEROM, HMMM A KED TO ANI TAK NEJDE TAK MOZNO SU POKAZENE.
17. feb 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duplicka dík,už to ide.návod nemám,kupila som použitý kočík a bez návodu som ho dostala,preto som si nevedela poradiť.ale už viem :slight_smile:
17. feb 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok