Kočík Quinny buzz alebo Concord neo. Poradťe prosím

jaja5
27. aug 2008

Ahojte, rozhodujem sa medzi tymito kocikmi. Vedel by mi niekto poradit, kto uz s nimi ma niake tie skusenosti?
Kocik kupujem prvy krat takze som z toho uz dost pomotana🙂
Chcela by som aj sportovu cast aj vanicku aj autosedacku. Alebo je lepsie mat dva rozne kociky?
Pripadne skuste poradit iny kocik, rozmyslala som este aj nad bugaboo.
Dakujem.

deyana
30. nov 2010

Nevíte někdo, proč se mi buzz za jízdy sám skládá? jedu, trošku zatlačím na rukojeť (třeba když najíždím na chodník) a začne se to skládat. Na to, jak jsem se na něj těšila, tak ujedu 5m a jsem nepříčetná 😠

sakura77
1. dec 2010

@deyana fuuha, ja som mala buzza ale nikdy sa mi take daco nestalo-skor opacne,ze som ho mala v kufri nezaisteny a ked som ho isla vybrat tak sa mi zacala rozkladat a nemohla som ho vybrat 😀 ale to bolo mojou vinou ze som si nezaistila,ale opacne teda,netusim..a mas ho v zaruke este?to by som isla hned reklamovat,budes tam mat nieco povolene urcite

deyana
1. dec 2010

@sakura77 No, to bohužel nemám ☹ Koupila jsem ho z druhé ruky, večer jsem ho celej rozdělala (teda tam kde to šlo), a zjistila, že někdo se v tom už hrabal, pár věcí nebylo na svém místě, pár šroubků bylo uvolněných, tak jsem je pořádně dotáhla a musím zaklepat, zatím funguje, udělali jsme testovací jízdu ve sněhu a drží 🙂

sakura77
1. dec 2010

@deyana tak drzim palce,nech drzi 😉

deyana
27. aug 2011

prodávám buzze 4 v limitované edici pro holky i kluky, šroubečky vyměněné v libfinu, takže ok ! kuk na bazar 😉 Spěchám na to, takže sleva možná!

mirka349
2. sep 2011

concord neo som našla tu http://www.detska-vybavicka.sk/kombinovane-koci... dobrá cena na to že je to nový model, ale rozmýšľam, či je lepšia kombinácia, alebo samostaný iba hlboký kočík.
Viete mi poradiť či využijem 3kombináciu?

anjelicek26
12. sep 2011

@mirka349 - no sportak vyuzijes urcite, co najmenej ludia vyuzivaju, je prave vanicka. Ja mam prave sportak objednany, tak som zvedava, do vikendu ma dojst. My sme mali uz aj ine kociky, okrem ineho aj tu ospevovany buzz, no ja na nom nemozem nechat dobreho slova, ten kocik ma stal kopu nervou.

A ta cena, co si nasla...toto je este o chlp lepsie

http://www.ebay.de/itm/CONCORD-TRAVEL-SET-NEO-I...

silva7
21. nov 2011

neviete mi poradiť kde pozhanam nafukovacie kolieska na Quinny buzz 3?..kupim predne aj 2 zadne🙂)

deyana
24. jan 2012

holky, právě jsem zjistila, že mi tu leží origo pláštěnky na buzze (na sportovní i hlubokou část, ta na hlubokou nebyla nikdy použitá, sportovní nemá chybičku), a moskytiéra na hluboký, nabídněte cenu, ať mi to tu neleží.. 😉

adkasmolka
17. apr 2012

chcem sa opytat, ci mal tiez niekto problem pri quinny buzz extra 2012 vybrat sediaciu supravu z konstrukcie kocika. Snazim sa a nejdem mi to vybrat..Je mozne, ze to tak napevno drzi? Prosim poradte mi! DIK!!!

anjelicek26
17. apr 2012

@adkasmolka - dala si to do lahu? Musis dat uplne do lahu a az potom potiahnut a odsunut do strany, tipujem, ze je to rovnako rieesene ako zapp xitra

adkasmolka
17. apr 2012

dakujem za pomoc. Nasla som niaky podrobny navod, kde bolo napisane, ze je tam este taky maly "pipis", ktory mam zatlacit do strany a potom to uz islo. Nastastie 🙂