Kočík Roan Marita

nathuska
6. feb 2013

Páčia sa mi tieto dva kočíky len sa obávam tej bledej farby .Máte niektorá z vás tento kočík alebo nejaké skúsenosti s nimi či sa oplatí kupovat alebo nie?Ďakujem za vaše odpovede.

tamarka9
30. sep 2014

baby neviete kde sa tento kocik sa pozriet osobne? Velmi sa mi paci, no na obrazkoch sa mi pacilo uz vela veci a potom nazivo nie a aj vyskusat ci sadne do ruky 🙂

athenais24
14. okt 2014

@tamarka9
maju v Hlohovci v Alladine . teraz sa tam chystame v sobotu pozriet , tiez sa mi paci na obrazkoch ale potrebujem vidiet nazivo a hlavne vyskusat ci nie je velmi tazky ( mam 160 cm a 47 kg ) - neviem ci by som to zvladla vlacit sama po schodoch 🙂

tamarka9
14. okt 2014

@athenais24 dakujem aj ja som medzicasom zistila, ze najblizie asi v hlohovci, no uz sa mi trochu prestal pacit, teda hlavne sportova cast s tymi velkymi kolieskami je dost smiesna, to som si predtym nikdy neuvedomila. Och vybrat kocik je riadna fuska 🙂 inak ked tam idete, velmi peknu kolekciu maju aj norske kociky Noordi a je to tiez v okoli siroko daleko jedina predajna kde som ich nasla
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
to len pre inspiraciu ked uz tam idete 🙂

athenais24
14. okt 2014

@tamarka9 Ach ani nehovor 😀 tiez mam termin vo februari, 😉 takze ratam stym ze vo februari aj este v marci budeme potrebovat fusak , takze potrebujeme kocik s vacsou vanickou a skor sa mi pacia tie retro kociky, tie extra moderne mne sa velmi nepozdavaju, ale zase na druhej strane nech nie je velmi tazky a nech sa zmesti do mojho maleho Citroena 😀 takze tiez som z toho zufala

tamarka9
14. okt 2014

@athenais24 a este aj nech nejako normalne stoji 😝 lebo nieze by som svojmu babu nedopriala, ale kocik za 900 eur proste nie. Mne sa tiez pacia viac tie retro, ale teraz som naozaj ostala zaskocena, ked som videla tu sportovu cast a velke predne kolieska,no ako pavuk to vyzeralo 😀 a tie nordii sa ti nepaci? Ma dizajn retro, ale robia ho aj edicii s inymi kolieskami...este mame trochu casu, ale asi cim viac pozeram, tym horsie 🙂

athenais24
14. okt 2014

celkom pekne, ale musim to kuknut nazivo . este rozmyslam nad eljot tessa - cierne 🙂 - tiez nechcem do toho nejak extra vela investovaat, radsej si potom kupime nejaky lepsi sportovy- no ved sobotu este pokukame a uvidim 🙂

athenais24
14. okt 2014

@tamarka9
celkom pekne, ale musim to kuknut nazivo . este rozmyslam nad eljot tessa - cierne emoticon - tiez nechcem do toho nejak extra vela investovaat, radsej si potom kupime nejaky lepsi sportovy- no ved sobotu este pokukame a uvidim emoticon

iris85
10. feb 2016

Ahojte, nemáte niektorá skúsenosť alebo ste aspoň naživo videli novinku 2015 od Roana, Roan Sofia? Technické parametre sú veľmi podobne ako ma Marita ale ma trochu iný dizajn . Ďakujem za akékolvek info

http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/roan-...

matka121411
31. mar 2016

a skúsenosti s Roan Bass? 🙂

jufka
3. mar 2017

Mamičky, prosím vás mala niektorá kočík roan marita z bielej eco kože? Ak áno dalo sa to ľahko čistiť? A nezozltlo to po lete prípadne nepopraskala eco koža?
Ďakujem vám za kazducku radu 🙂

janulienkaaaaa
21. jún 2017

zdravim vas zienky, ktore mate kocik znacky roan marita. Chcem sa opytat ako ste riesili ked vam vybledla strieska na kociku. S kocim som spokojna, len tu striesku by som vymenila za novu, ale nikde nemozem najst vyrobcu, ani ich stranku, ziaden kontakt, aby sa informovala ci je to vobec mozne. Vdaka za info

beatvar
22. feb 2018

@jazmina83 viem,ze uz to nie je aktualne ale madlo sa z roan marity da dat dole..su tam na bokoch 2 plastove kolicky ktore treba vytlacit..mam tiez stary typ z roku 2011 a uz je v nej vozene tretie dieta..a max spokojnost🙂akurat mu uz slniecko zmenilo farbu

jazmina83
22. feb 2018

@beatvar ďakujem 😉 áno, časom sme to zistili aj my, možno táto info pomôže aj iným maminám. Aj my ho máme odložený pre ďalšie mimi, najkočík 😉