Kočík Roan Marita

nathuska
6. feb 2013

Páčia sa mi tieto dva kočíky len sa obávam tej bledej farby .Máte niektorá z vás tento kočík alebo nejaké skúsenosti s nimi či sa oplatí kupovat alebo nie?Ďakujem za vaše odpovede.

milasik1903
12. sep 2013

@
@michaelamilan dobry den, prosim Vas, vas kocik je v imitacii koze? vrchna cast je latkova a dolna imitacia koze? s manzelom mame zaujem o podobny kocik z tejto znacky, ale mame starch z toho, ze sa imitacia po case potrha alebo oskrabe, tak preto nevieme ci si vybrat tento alebo roan marita sivy latkovy. budeme vdacny za kazdu radu a nazor. dost nam to uz suri, lebo drobec sa nam vypytal na svet troska skor ako mal🙂)))dakujeme velmi pekne.

michaelamilan
12. sep 2013

@milasik1903 dobrý deň, je to eko koža, vôbec nebolo vidno že je používaný kočík, krásne sa to čistí a bola som spokojná, už asi 3 týždne ho mám predaný, kúpili sme nový kočík, používala som len hlbokú časť lebo sa mi športová nepáčila, ale musím povedať že ľutujem že som špekulovala a kúpila druhý ☹ Niet lepšieho kočíka. Určite sa tej kože nebojte, vyzerá to luxusne a krásne!

milasik1903
13. sep 2013

@michaelamilan
@michaelamilan Dakujem vam velmucko pekne, s manzelom sme totiz vahali len koli tomu, aby po case nepopraskala, lebo este planujeme dalsie dietatko, tak mozno aby ostalo dalej🙂 velka vdaka. pekny dnik

milasik1903
14. sep 2013

@milasik1903 a ako dlho mate svoj kocik? este raz vdaka🙂

jul11
24. sep 2013

@jazmina83 ahoj,kocik uz mame odlozeny,tak pisem az teraz.bola som vyskusat a presne to tlacidlo k zlozeniu sluzi aj k nastaveniu vysky madla.pravda je,ze sa mi v pohode podarilo dat dolu,hore mi to nejde,nastavoval to manzel.ale ide to.
@katkakovac kocik nejde zlozit jednou rukou.ma poistku,dieta ho urcite nezlozi.ma presne taky system,ako mali kociky,v akych sme sa este my vozili

@milasik1903 ahoj,kocik podrobne opisujem vyssie aj s fotkami,mam tu kozennu verziu,ale neviem,ci je to imitacia alebo napodobenina,ale ratam,ze maju len jednu verziu.uzivali sme vanicku 9mesiacov aj v zime a v pohode,vyzera ako novy

katkakovac
25. sep 2013

jul11 Ďakujem za odpoveď 🙂

milasik1903
27. sep 2013

@jul11 dakujeeeeeeeeem🙂

zuzana356
29. sep 2013

@pakin ja mám roan maritu a aj vanička sa dá polohovať

zuzana356
29. sep 2013

@jul11 ja mám taký istý.maximálna spokojnosť

pakin
29. sep 2013

@zuzana356 áno, už mi to tu vysvetlili 😀 Vtedy, keď som to kúpila, som ešte nevedela, že aké kočíky sú s akými funkciami. Vedela so len to, že musí mať minimálne 2 časti-hlbokú a športovú. Mne ten kočík (Ballerina) hneď sa zapáčil a predajca len toľko povedal, že skoro ako Roan Marrita 😅 A keďže som nevedela ako ten vyzerá, tak som myslela, že možno len dizajnovo líši od toho druhého 😝 No nič, aj tak už budem musieť predať, lebo malý už nechce voziť, myslela som, že ešte túto zimu využijeme ale asi nie 😖 😠 🙂

barbora286
24. okt 2013

@milasik1903 ahoj mali a budeme mat ten isty kociar, je super, ziadny problem ze je kozeny, mala mi v nom bola do 1 roka a vobec ziadna zmena na vyzore a aj ked sa troska zaspini s cistou vodou to pojde dole lahucko, stale vyzera ako novy. a vela ludi ma zastavilo ze taky pekny kociar este nevideli, ze ta kombinacia je uzasna. co ma samozrejme velmi potesilo 🙂 ten kociar ma velmi vela vyhod a len jednu nevyhodu je velky na uskladnenie do auta

iva187
25. okt 2013

perfektny kocik!! odporucam...my sme mali bledo modry...

milasik1903
25. okt 2013

@barbora286 dakujem🙂 uz ho mame doma a zatial ptuj ptuj len spokojnost🙂

barbora286
25. okt 2013

@milasik1903 no vsimla som si potom ze to uz bolo davnejsie pisane a ze uz asi ste sa rozhodli 🙂 tak nech vam tak sluzi a taka spokojnost ako u nas. prijemne kocikovanie 🙂

milasik1903
28. okt 2013

@barbora286 dakujeme🙂

lenkuliak
4. dec 2013

@luban
@jazmina83
@monyccka ahojte...Keďže máte tento kočík už dlhšie, možno mi budete vedieť poradiť. Vraj sa dá dať dolu to madlo, čo je na športovej časti. Len ako? Neskúšali ste to niektorá? Mám tento kočík už 2,5 roka, ale doteraz som nemusela toto riešiť, lebo starší v ňom bol v lete, ale teraz sa mi len tak tak malý zmestí do fusaku, lebo mi tam zavadzia to madlo...

monyccka
4. dec 2013

@lenkuliak no nevedela som o tom a ani som to nikdy neskusala. A kocik uz mam predany, ale ak si spravne spominam, to madlo bolo plastove a nebola tam ziadna medzera, takze pochybujem, ze pojde dole. Ak mozem poradit, pre vacsie dieta je omnoho praktickejsi jane nomad. 😉 je ovela lahsi a pevnejsi, nehojda sa tak, takze ked je dieta uz ocumovak, neknise sa to snim ako na lodi .. 😉

lenkuliak
4. dec 2013

@monyccka Bojim sa to aj skusat, kym naisto neviem, ci sa to ozaj da 🙂 A novy kocik neplanujem kupovat, tento nam max. vyhovuje, jedine teraz v zime mam trosku problem, ked ho davam dnu, ze ledva mu tak nozicky prepcham...A mne sa zase to knisanie paci, ho to uspava a aj to tak nehrcoce po nerovnom terene

monyccka
4. dec 2013

@lenkuliak ja som ho tiez zboznovala a to som ich vystriedala naozaj vela ;) je to tank, kde ine kociky koncia, roam si ani nevsimne problem..ja ssom hupala malu velmi rada, len ona uz potom velmi nechcela, ked bola vacisa a chcela kukat po svete a sa jej kyval ;) ale na spanie je super..

jazmina83
4. dec 2013

@lenkuliak ahoj, to madlo sa neda dať dolu, ja mám kočík 3 roky a maly mi tam dlho vydržal a fusak máme lodger čiže ten taký velky nie je. Inak môžem sa spýtať? Tebe ta rukovat sa da nastaviť, či to majú len novšie modely? Mne kazdy tvrdí že sa to da ale nech robím s kocikom čo mozem rukovatou nepohnem...

lenkuliak
5. dec 2013

@jazmina83 ahoj..no škoda, ja tam mám napchaný fusak, ktorý je dolu ešte zdvojený a horko ťažko tam malému vopchám nohy popod to madlo a keď ho vyberám, vždy mi tam ostanú topánočky 🙂 sa mu vyšuchnú...
Tá rukoväť v pohode ide aj mne, mám ho 2,5 roka. Má 2 polohy, keď stlačíš tú strednú poistku, ta ide horu alebo dolu, záleží, v ktorej polohe ho práve máš. Ale treba ju stlačiť silno, ja musím kočiar koľkokrát aj jemne akoby nadhodiť, lebo sa to trochu zasekáva...A to ste ho doteraz nikdy neskladali? Lebo ten princíp je rovnaký ako pri skladaní kočíka...

jazmina83
5. dec 2013

@lenkuliak ahoj tak z toho som ja úplne šokovaná, lebo mne ani hore ani dolu nech stlacam na rukovati tu strednú časť koľko chcem, zložiť ho zlozime ale hore dolu nejde ani milimeter ☹ pôjdem domov a pozriem sa poriadne, a to madlo naozaj mohli dať odnimatelne lebo fakt úžasný kočík 🙂

lenkuliak
5. dec 2013

@jazmina83 tak ked ide zlozit, musi ist aj regulovat poloha...to je ten isty princip...stlacis strednu cast, stale drzis stlacene a das bud hore alebo dolu, lebo ked davas hore uplne, tak v podstate uz skladas kocik... Ved dobehni k nam, ukazem ti to 😉

jazmina83
11. dec 2013

@lenkuliak fungujeeee 😀 😀 😀 po 3 rokoch na to pridem az vdaka tebe 😀 tak dakujem este raz 😀

lenkuliak
11. dec 2013

@jazmina83 jeej to je super. 😀..a lepsie? v ktorej polohe ste ho doteraz pouzivali...lebo mne vyhovuje ta spodná, lebo som nízka a manzel zas pouziva tu hornu polohu 🙂

jazmina83
11. dec 2013

@lenkuliak ovelaaaa,vo vysokej som pouzivala, a starsieho nosim na skejtiku,tak mu to zo zozadu narazalo do hlavicky 😀 teraz je to uz super 😵

lenkadenisa
9. apr 2014

baby, dá sa v pohode zložiť do kufra auta? je moc ťažký? ďakujem 🙂

meggie83
10. apr 2014

@lenkadenisa ahoj,my ho este mame,len uz ho nepotrebujeme,drobec uz chodi,tak akby si chcela,mozeme sa dohodnut,nie je vobec tazky,ja ho sama v pohode dam do kufra,zmesti sa ajdovytahu,dobre sa s nim manipuluje

veronka
30. sep 2014

@pandorka27 prosim ta aky to bol kocik, ked sa na nom dala polohovat rukovat? Co pozeram roan marity tak sa neda polohovat. Dakujem

pandorka27
30. sep 2014

@veronka bol to roan kortina. rado sa stalo.