Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

desinka10
21. nov 2011

@desinka10 no takze ani v babymarkete uz neni

vbrnka
21. nov 2011

@desinka10 :( tak uz potom neviem..mozem este kuknut cez co som pozerala ja ked som objednavala..este jedna uk stranka ale to neviem ci chces

tonko_babymarket
21. nov 2011

@hajanka
213 Eur je cena vaničky aj so strieškou, 150 Eur je bez striešky

riki1
21. nov 2011

@marcela10 ...mne sa tam Alexko ešte v pohode vmestí a nevisia mu nohy ,ak aj budú ,tak ja ho mám v aute vpredu na spolujazdcovom sedadle ,tak sklopím trochu opierku sedadla a bude miesto na nohy ...

riki1
21. nov 2011

@lenkagl super cena ,ja som pred rokom dala za stokke vajíčko 289€

desinka10
21. nov 2011

@vbrnka a posielaju odtial aj na SK?

vbrnka
21. nov 2011

@desinka10 myslim ze nie, jedine asi cez niekoho v uk ak mas :(

desinka10
21. nov 2011

@vbrnka 😢 😢 nemam. Myslim za by som sa mala zmierit s tym ze uz ho nezozeniem. Tak mi ostava uz lem ten kaki alebo navy. 😒

lenkagl
21. nov 2011

@riki1 nebolo Ti to vajicko tazke?

lodgermaniacka
21. nov 2011

@desinka10 navy aj kaki su krasne 😉 😉 😉 😉 strieborny vôbec nie je až taka bomba 😉 mne sa viac pačia farebne, ale ked maš kaki kočík, tak by som modry nevolila

vbrnka
21. nov 2011

@desinka10 inak podla mna ta navy je pekna, akej farby mas kocik?

vbrnka
21. nov 2011

@desinka10 aha uz citam, ze kaki :D..no jasne, inak mne sa strasne paci ta kombinacia kaki a cervena 😉

lodgermaniacka
21. nov 2011

@vbrnka moja sestra ma červeny stokke a kaki winter kit, nadherna kombinacia 😵 😵 😵 😵 aj som lutovala že som išla do navy 😅 😅 😅 a mame obidve chlapcov, ja kupujem malemu od narodenia červene kočíky, mne sa to pači 🙂 ale musi to byť pekna červena 😝

vbrnka
21. nov 2011

@lodgermaniacka mne by cerveny nepresiel asi doma..rukavnik ze nebude nosit ani za nic :D

lodgermaniacka
21. nov 2011

@vbrnka 😀 😀 😀 toto našťastie môj nerieši 😉 🙂

vbrnka
21. nov 2011

@lodgermaniacka ale prosim ta, to bolo este pred tym ako sa zozimilo..vcera si tam ohrieval rucky kazdu chvilu 😉

riki1
21. nov 2011

@lenkagl bolo ,teda je ,ja ho používam stále ,ale skoro ho už z auta nevyberám ,malého si prehodím do kočíka a mám aj isofix k sedačke ,tak je to jednoduchšie ,pred tým som mala auto ,kde mi vošiel celý kočík nerozobratý do zadu ,teraz mám auto ,kde sú aj vpredu úchyty na isofix ,ale vojde mi do kufra len nerozobratá kostra kočíka ,tak športovú časť si dávam na zadné sedadlo ...

lenkagl
21. nov 2011

@riki1 asi to tak aj ja budem riesit

desinka10
21. nov 2011

@lodgermaniacka
@vbrnka mam kocik green, ten tmavo zeleny. Ten kaki winter kit by sa podla mna hodil, len som chcela zmenu, ze kedze mam tmavy kocik tak bledsi winter kit. Povodne som chcela kocik bud tan bezovy alebo bledo modry, to by som volila ten tmavy winter. Ale kedze mam kocik zeleny tak neviem teraz. Ale asi by som nemala moc vahat, lebo dopadnem ako so striebornym ze uz nebude ani kaki.
Tento mam kocik, inak neviem ma ho niekto tu v tejto farbe? Som nepostrehla ze by nieko spominal. Asi to nieje moc oblubena farba.

lodgermaniacka
21. nov 2011

@desinka10 ja by som k nemu bud kaki alebo červený 😉 a mne sa tvoj kočík pači 🙂 vôbec by mi v tejto farbe neprekažal, mne sa najmenej pači beige, každy ma iny vkus 😉 ani môj navy nie je až taky oblubeny ako som si všimla a to som si vyberala kočík zo všetkych farieb, ja mam rada klasiku a na kočíkoch nemusím hnede odtiene, na sebe ale ano 🙂

vbrnka
21. nov 2011

@desinka10 mne sa nahodou paci..keby sme nevymysleli prisposobenie winter kitu na starsi tak evo by som kupovala asi v tejto 🙂 a fusak mas akej farby?

desinka10
21. nov 2011

fusak stokkacsky som este nekupovala, lebo mam po prvom sice nejakej takej bledomodrej, ale maly bude aj tak vo vanicke zababuseny a nebude ho moc vidno. Narodi sa v januari, tak nejake 2 mes. to vydrzime aj so starym, a na dalsiu zimu si kupim do sportaku ten nozickovy. to potom poriesimakej farby 🙂

vbrnka
21. nov 2011

@desinka10 jaaaj no jasne..ja len som rozmyslala ze podla fusaku vymysliet winter kit 🙂

25nikolla
21. nov 2011

kocky,ktore mate nozickovy fusak a viac ako rocne babo zmesti sa do toho fusaku v pohode?zas som pocula ze ten fusak je dost uzky na tych nozickach,je to pravda?

lenocka23
21. nov 2011

@25nikolla nie je vobec uzky.. nas maly sa tam v roku vosiel aj v oteplovackach... 😉

adgam
21. nov 2011

@25nikolla zmestí sa, na nožičkách máme stále dosť miesta a dcéru tam dávam obutú 😉

25nikolla
22. nov 2011

@adgam to som rada 🙂 ,tolko ludi ma odhovara od stokka ze to nieje uz mozne 😠

riki1
22. nov 2011

@25nikolla odhovárajú ťa ,lebo ti ho budú závidieť 😝

lenocka23
22. nov 2011

@25nikolla zvyknu odhovarat ti, co ho vobec nevyskusali.... 😉 vacsina ludi, co ho pouzivaju si ho chvalia... samozrejme nemoze vyhovovat vsetkym na svete, to by sa nevyrabalo tolko roznych druhov... 😉 🙂 🙂

zajo79
22. nov 2011

@25nikolla kup si taky, ktory sa paci Tebe. a na ostatnych sa vybodni