Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ms_vet
20. jan 2012

@lia Do 100kg, to snad nie 🙂 A ako dlho si mala dieta v tom sportiaku? O vanicku sa nebojim, len ten sportiak sa mi zda trochu maly....

lia
20. jan 2012

@ms_vet maly urcite nie je .ako pisem,do troch rokov,moja mala ma len dva roky a je v nom v pohode vo fusaku
ked som ja kupovala moj prvy stokke,majitelka si donho sadla ,aby som uverila,ze vydrzi a udrzi vsetko 😉
dokonca si aj poskakala 😅 😀

lenocka23
20. jan 2012

@lia verim ze sa to da, ale chcela by som to vidiet... 😀 😀 😀

hajanka
20. jan 2012

@ms_vet ahoj, su tu mamicky ktore maju starsie deticky a kocik Stokke, ja som tu kedysi davala aj niekolko linkov s fotkami vacsich deti v Stokke, skusim pohladat este. Ale chcela som tym povedat, ze je rovnako ako pre male babetka, vhodny aj pre starsie deti, nevidim v nom absolutne ziadny problem 😉
Na rozdiel od niektorych sedaciek je sedacka este viac priestrannejsia.

lia
20. jan 2012

@lenocka23 😀 😀 😀

@hajanka je dost do hlbky,takze dieta v nom sedi uplne pohodlne

mycats
20. jan 2012

@ms_vet napr. moj maly ma 21 mesiacov a mame starsi model a novy model na ceste. planujem kocikovat do 3 rokov 😀 😀 a so stokke aj do 5 😀
nemusis sa bat, kocik je prave naopak mohutny a velky ako su aj ostatne kociky. fotka ho podla mna skresluje.
pozri si moj album, tak je moj maly vo veku 20m.

hajanka
20. jan 2012

a este nieco AHA 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2618721...
videli ste uz?

mirkadena
20. jan 2012

@kilian ahoj, áno si ma našla, že je to moje však 🙂 hej, boli sme na horách pred 2 týždnami a snežilo, po hodinovej prechádzke a silnom snežení sa mi kožušinka na rukávniku zmenila. Na strieške je stále krásna, ale tam ju zakryjem vrchom z kitu. Najprv som bola tak naštvaná, že som dala fotku na stránku stokke. Napísali mi, aby som ich kontaktovala. Ale teraz popravde, mi to už nevadí. Dokonca som včera prvý krát prala celý biely kit v práčke aj rukávnik a keď to vyschlo, tak mi vôbec teraz nevadí, že sa to zmenilo. Nie je to škaredé v skutočnosti. Vlastne sa mi to aj páči.Takže už to neriešim 🙂)) sú dôležitejšie veci!

ms_vet
20. jan 2012

@hajanka
@lia
@mycats super, dakujem 🙂

mycats
20. jan 2012

@hajanka jj, ja som tu fotku videla, ze aka je super a so skejtikom odvezie vlastne 3 deti 😀 😀

klarawerder
20. jan 2012

Tak jsem koukala na videa na ten kočárek Mima...a jsem ráda, že mám Stokke 😀 Mima je teda designem rozhodně zajímavá - hlavně ta bílá je k sežrání :-P , ale od pohledu to má dost "krátkou" boudu, která se všelijak hýbe, když se s kočárkem jede...prostě mě to přijde celý jakýsi "vyheglaný"...třeba s ní budou maminky spokojený, ale já tomu teda osobně moc nevěřím, že by se to dalo se Stokke kvalitou srovnat. Plus na Stokke je tááák moc doplňků...hlavně ty kity...to Mima nemá...Ještě jsem mrkala na Quinny Moodd (ten Passion pink 😀 ) a ten mi přišel celkem dobrej. No, ale Stokke je prostě Stokke 😎

riki1
21. jan 2012

@lia ak myslíš blue ,tak ten mám ja ...

hajanka
21. jan 2012

@mycats ano, ale aj ten rozdiel Bugaboo a Stokke, mne sa osobne bgb nepaci 😅

lenkagl
21. jan 2012

@klarawerder s mimou máš pravdu, mam ten kocik vyskusany v obchode, stále sme sa nevedeli rozhodnúť, ale je to taká hrkotacka, stokke sa mi zdal oveľa stabilnejsi , hneď v ten deň sme ho kúpili, mam beige. 🙂

mycats
21. jan 2012

@hajanka - myslis ako design? tak to ani mne, jedine v tom prevedeni s kozusinkou 😀 😀 to bol rozkosny. on je taky hranatejsi a ja mam rada take oble tvary. preto som nad nim ani nikdy neuvazovala 😀

zlostitko
21. jan 2012

Dievcata, poradte mi. Kde by som mohla kupit wintet kit za dobru cenu? Ked ho kupim za taku, ako sa predava, tak manzel sa so mnou asi rozvedie 🙂))) a ja ho straaaasne chcem.

hajanka
21. jan 2012

@mycats ano dizajn, presne preto co si opisala, este ma aj malinke kolieska ako na bugine a tie nozky mi pridu ako nohy nejakeho pavuka 😅 nohy, upevnenie koliesok aj ta konstrukcia je cela donitovana, pripomina mi wheelchair pre dochodcov 😅
dufam, ze som majitelov bgb neurazila 😅 😅 pisem len cisto s estetickeho hladiska, nikdy som ho nemala ani neskusala, takze funkcnostou moze byt OK 😉

kilian
21. jan 2012

@hajanka myslis teraz bee alebo cameleon?

hajanka
21. jan 2012

@kilian pisala som o bee, ten co som vyssie dala link s porovnanim so Stokke

mycats
21. jan 2012

@hajanka ty chces aby ta tu ubili??? 😀 😀 😀
mne design u bgb nesedi, ale zase ked baby hovoria, ze sa s nim super chodi, tak by me napr. bee nevadilo, ale chameleon je taka skatulka ako z 80tych rokov 😀 😀
nebite ma!!!!
mne vadi skor cena u bee, si myslim, ze taka jednoducha buggy a toji teda dost 😀 😀

mycats
21. jan 2012

@hajanka inak tej malickej v bee-cku, je ten kocik podla mna o cislo mensi 😀 😀 😀
srandovne v nom vyzera 🙂

hajanka
21. jan 2012

@mycats joooj nechceeeeeem 😅 😝 naozaj nie, len som napisala moj "esteticky pohlad" na kocik, nebite ma!!!! .... ale to asi aj preto, ze po Stokke sa mi kazdy kocik uz zda nejaky cudny 😕

kilian
21. jan 2012

@hajanka @mycats no tom obrazku sedi v tom starom modeli,ten novy model bee+ je uz sirsie a aj operadlo sa da zväcsit.ja som spokojna aj s bee+ aj s cameleonom ale aj so stokke 😀 😀 na cameleone je len ta vanicka ako skatula,to sa ani mne moc nepaci.

este raz mat babätko by som pouzivala vanicku stokke a potom neskor po jednom roku cameleona. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

neukamenujte ma..

mycats
21. jan 2012

@hajanka 😀 😀 ze cudny. ti uprimne poviem, ze 99% obyvatelstva SK si mysli, ze prave stokke je cudny 😀
ja mam rada oble tvary, takze ak si mam vybrat medzi bgb a stokke, tak bgb nema velku sancu.
ale zase ked sa s nim dobre chodi a dobre sa sklada, tak preco nie. ale tak u mna by aj tak vyhral quinny mood 😀 😀 nech si hovori kto chce co chce 😀

hajanka
21. jan 2012

Cameleon sa mi v sportovej verzii paci viac ako bee. Ale aj tak sa mi zda taky nejaky....komplikovany... ci aky (po estetickej stranke zase), vadia mi tie predne kolieska, tie "anteny" co z nich trcia, naco su tam, maju nejaky vyznam? neni to uplne zbytocne? mne tam zavadzaju na pohlad, ja mam rada minimalizmus a jednoducho v kazdom smere, preto mi na bee-cku vadi tie nity na kazkom mieste, kde sa pozriem su a na cameleone tie kolieska, ale inak, farby maju naaaaadherne!

hajanka
21. jan 2012

@mycats hehe ja vieeeeeem 😀

mycats
21. jan 2012

@kilian @hajanka
😀 😀 😀 to bee je take srandovne. no a pri stokke by malo ktory kocik obstal krasou 😀 😀.
ta vanicka to je designova smrt 😀 😀
v tom ciernom prevedeni nevyzeral ten kocik zle, tusim denim sa to volalo 😀
jednoznacne z toho vypliva, ze jeden kocik je malo!! 🙂
napr. ja predavam quinny len preto, ze ma uz omrzel 😀 😀 ale to je u nas doma tajomstvo 😀

mycats
21. jan 2012

@hajanka tak ja som to pochopila, ze tie nity su tam prave ako designova zalezitost 😀 😀 😀
a mne osobne vadia aj tie zvieracie nazvy, co im dali 😀 😀 bee a chameleon 😀 😀

klarawerder
21. jan 2012

@hajanka To já se přiznám, že mě taky ne 🙂 Na můj vkus je to moc "hranatý" a prostě mě to teda designem vůbec nepřitahuje - Stokke je ve srovnání s bgb takový elegantní 😉 ...navíc mít mimčo kdesi u kolen...no nevím,ale bgb bych teda nechtěla (i když se s ním asi jezdí dobře, protože tady ve Švýcarsku ho má tak 90% maminek 😀 )